Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 366 - MMSR - VCS 2014
Miesto a dátum : Domaša, 29.08.2014 - 01.09.2014
Usporiadateľ : ATU Košice
Riaditeľ preteku : Lopuchovský Pavol
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav, Szabari Gabrie
Rozhodcovia : Mokáňová Marcela, Ježko ml. Martin, Baláž Ondrej, Potucký Emil, Kadlečíková Jana, Oršula Peter, Lehota Igor, Mydlík Martin, Boroš Milan, Beránková Iveta, Lopuchovská Viera, Szabariová Jaroslava
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 15 Sopúch Slavomír 301 140 11 3* 1 1 2* 1 2 1 1 2 9 7028 13
2. SVK 11 Poor Róbert 101 321 11 4* 4 2 1 2 1 OCS* 3 3 16 4921 25
3. SVK 5 Kapráľ Matej 306 019 11 1 2 5* 4* 4 4 2 2 4 19 3689 38
4. SVK 14 Hladný Roman 101 190 11 2 5* 3 3 3 3 3 4 6* 21 2814 50
5. ITA 1 Kollar Kamil 317 061 11 7* 3 6 5 7* 6 4 5 5 34 2135 63
6. SVK 101 Vanický Dušan 316 006 11 6 7 8* 7 8* 5 5 7 1 38 1582 75
7. SVK 115 Kriš Daniel 301 150 11 5 6 4 6 5 8* 6 8* 7 39 1113 88
8. SVK 7 Šabo Peter 101 032 11 8* 8* 7 8 6 7 7 6 8 49 707 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 5 Baran Miroslav 205 155 11 4* 7* 3 1 1 1 2 1 1 10 7994 9
2. SVK 192488 Borošová Soňa 103 299 12 3 1 8* 4 4 2 6* 2 4 20 5887 18
3. SVK 197206 Bonga Jakub 317 014 11 6* 2 2 3 5* 3 5 3 2 20 4655 27
4. SVK 9 Alksnevičius Giedrius 316 154 11 10* 4 5 2 3 5 1 4 6* 24 3780 36
5. SVK 203056 Meliš Patrik 103 362 21 1 3 7 DNF* DNF* 4 3 7 3 28 3101 45
6. SVK 153466 Kecskésová Michaela 103 361 22 2 9* 1 9* 2 9 9 8 9 40 2548 55
7. SVK 2 Varga Ján 103 188 11 5 6 10* 6 6 7* 7 6 5 41 2079 64
8. SVK 176678 Babjaková Miriam 215 132 22 7* 5 6 7 7 6 4 9* 7 42 1673 73
9. SVK 189479 Kincel Peter 317 037 21 8 10* 4 5 8 8 8 5 10* 46 1316 82
10. SVK 164431 Boroš Michal 103 342 31 9 8 9 8 9 10* 10* 10 8 61 994 91
11. SVK 58473 Neczli Rastislav 101 585 31 11 11 11 10 10 11 11 DNF* DNC* 75 707 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 21 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. CZE 577 Hala Petr cze 001 41 1* 1 1 2* 1 1 1 1 1 7 9961 5
2. CZE 765 Keblova Lucie cze 001 32 2* 2* 2 1 2 2 2 2 2 13 7854 10
3. SVK 275 Beránková Karolína 316 156 32 3 3 5 3 5 3 9* 6* 3 25 6622 14
4. CZE 796 Plodek Adam cze 001 31 4 4 4 6* 3 7* 3 5 5 28 5747 19
5. SVK 769 Kecskésová Nikola 103 367 32 OCS* 9* 6 4 6 6 4 3 4 33 5068 24
6. SVK 992 Sopúch Samuel 301 164 31 6 8* 8 5 7 5 5 10* 6 42 4515 29
7. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 42 5 6 3 7 10* 11* 8 8 8 45 4046 33
8. CZE 311 Hala Jan cze 001 31 10* 7 7 8 9* 8 6 7 9 52 3640 38
9. SVK 780 Oršula Jakub 223 092 41 7 5 9 9 8 9 12* 9 11* 56 3283 43
10. SVK 1 Malina Alex Zdenek 101 595 41 9 16* 16* 12 4 4 7 13 14 63 2961 48
11. SVK 886 Melišová Janka 103 366 42 13* 11 13* 10 11 10 11 4 13 70 2674 52
12. SVK 976 Jaš Peter 316 160 41 8 12 14* 13* 13 13 10 12 12 80 2408 57
13. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 42 11 13 10 14* 12 14 13 11 16* 84 2163 62
14. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 42 15 14 11 16* 14 12 14 OCS* 7 87 1939 67
15. SVK 1287 Miškov Alexander 223 116 41 16 10 12 11 18* 17* 16 15 10 90 1729 71
16. SVK 31 Franek Richard 223 109 41 OCS* 15* 15 15 15 15 15 14 15 104 1533 76
17. SVK 705 Mika Viktor 223 114 41 12 19* 17 17 16 DSQ* 19 18 18 117 1351 81
18. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 14 20* 18 20* 17 16 18 17 19 119 1176 86
19. SVK 99 Andreaninová Zuzana 316 170 42 17 17 19* 19 20* 18 17 16 17 121 1008 90
20. SVK 70 Kocanová Valéria 223 107 42 DSQ* 18 20 18 19 19 20 DNS* DNS 136 854 95
21. SVK 139 Andreanin Šimon 316 171 41 18 21 21 21 DNF* 20 DNF* DNF 20 143 707 100
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 26 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 110 Kamensky Radim cze 001 11 2* 1 1 1 1 1 1 2* 6 10612 4
2. SVK 241 Potucký Martin 326 002 11 1 7* 2 4* 2 2 3 4 14 8505 8
3. SVK 17 Beránek Karol 316 012 11 4 2 5* 3 4 6* 4 1 18 7273 12
4. SVK 4 Heško Marcel 316 022 11 3 3 3 7* 10* 3 6 5 23 6398 15
5. CZE 31 Kral Jiři cze 001 11 8* 5 6 2 7 5 2 11* 27 5719 19
6. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 11 7 4 7 9* 6 4 8* 3 31 5166 23
7. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 11 6 8 4 8 14* 9* 5 6 37 4697 27
8. SVK 14 Rexa Richard 312 113 21 16* 9 10* 6 3 10 9 10 47 4291 31
9. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 11 5 17* 9 15 19* 8 7 7 51 3934 35
10. CZE 113 Pavel Kamensky cze 001 11 10 10 8 17* 9 7 12* 8 52 3612 38
11. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 11 17* 12 12 5 5 12 14* 9 55 3325 42
12. SVK 150 Jaš Ján 316 082 11 11 6 15* 12 8 11 13* 13 61 3059 46
13. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 11 14* 14* 11 10 11 13 10 12 67 2814 50
14. SVK 46 Beránek Peter 316 066 11 12 13 13 11 15* 15* 15 14 78 2590 54
15. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 11 18* 15 14 13 13 14 11 16* 80 2380 58
16. SVK 29 Molčanyi Bohdan 326 009 21 9 11 18* 14 17 17 17 DNC* 85 2184 62
17. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 11 13 18* 17 18* 12 18 16 15 91 2002 65
18. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 11 15 16 16 16 16 16 18* 17* 95 1827 69
19. SVK 52 Mikler Ľubomír 316 142 11 20* 21* 19 19 18 19 19 18 112 1659 73
20. SVK 141 Rexa Ivan 316 094 11 21* 20 21 DNF* 20 20 20 19 120 1505 77
21. SVK 231 Palmaj Peter 105 223 11 22* 22 22 21 22 21 21 23* 129 1358 81
22. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 11 19 19 20 20 DNC* DNC* DNC DNC 132 1218 85
23. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 31 23* 23 23 22 23 23 24* 21 135 1078 88
24. SVK 40 Beránek Martin 316 137 31 DNC* DNC* DNC DNC 21 22 22 20 139 952 92
25. SVK 13 Kučinský Juraj 316 105 21 24* 24* 24 23 24 24 23 22 140 826 96
26. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 42 25 25 DNC* DNC* 25 25 DNC DNC 154 707 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 36346 Baran Maroš 205 190 11 1 1 1 1 1 1 1 2* DNC* 7 5600 20
Kalous Karol 205 216 11  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 11 2 2 2 2 3* 2 DSQ* 1 1 12 3493 40
Benčeková Rebeka Mária 233 004 32  
3. SVK 32111 Brestovský Matej 223 004 11 3* 4* 3 3 2 3 2 3 2 18 2261 60
Brestovská Zuzana 223 020 12  
4. SVK 36031 Machovcová Tatiana 223 054 12 4 3 4 4 4 4 DNF* DNC* DNC 29 1386 80
Brezinová Lenka 223 063 12  
5. SVK 870 Benček Vladimír 233 001 11 5 DNF* DNC* DNC 5 5 3 4 3 31 707 100
Mika Marián 223 130 11