Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 151 - VCS 2015 - MM SR okruhový jachting - Preteky olympíjskych nádejí
Miesto a dátum : Vodné dielo Králova, 10.07.2015 - 12.07.2015
Usporiadateľ : Slovan BA
Riaditeľ preteku : Mgr. Soňa Sadilková
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Jančinová Dana, Jančina Michal, Kančevová Zuza, Lehota Igor, Oršula Peter, Mydlík Martin, Popálený Pavol
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 11 2* 1 1 1 3 5676 14
Chrapčiak Tomáš 103 305 11  
2. SVK 51901 Krajmer Peter 103 224 11 1 2* 2 2 5 3870 29
Blechtová Jana 101 297 12  
3. SVK 53901 Feriancová Eva 101 475 12 4* 3 3 3 9 2814 43
Summerlingová Soňa 101 512 12  
4. SVK 50333 Bilková Nina 103 333 22 5* 4 4 4 12 2064 57
Dvořák Anton 103 427 21  
5. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 12 3 5 DNC* DNC 16 1482 71
Činčurová Melisa 105 327 42  
6. SVK 7 Današová Martina 110 434 22 6 6 DNC* 5 17 1008 86
Sedlačko Jozef 110 414 11  
7. SVK 50403 Kubec Dávid 101 568 21 7 DNC* DNC 6 21 606 100
Kubec Filip 101 567 11  
Trieda : 470 - 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 9 Sadílek Ilja 101 112 11 1 1 3* 1 3 1406 20
Sadílková Terezka 101 483 12  
2. SVK 35 Tomasch Roman 104 245 11 3* 3 2 2 7 804 40
Tomaschová Eva 104 465 12  
3. SVK 05 Bachratá Barbora 105 156 12 4* 4 1 3 8 452 60
Stoláriková Lenka 105 154 12  
4. SVK 77 Psalman Miroslav 110 120 11 2 2 4* 4 8 202 80
Nosko Ľubomír 110 371 11  
5. SVK 3 Šimon Seidl cze 001 11 DNC* DNC DNC DNC 18 0 100
Summerling Roman 101 244 11  
Trieda : BIC - BIC Techno 293   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 21 DSQ* 1 2 1 4 5274 17
2. SVK 40 Beránek Martin 316 137 21 1 2* 1 2 4 3468 33
3. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 32 4* 3 3 4 10 2412 50
4. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 32 3 5* 5 3 11 1662 67
5. SVK 322 Kučinský Štefan 316 106 31 2 4 DNC* DNF 13 1080 83
6. SVK 15 Sopúch Samuel 301 164 31 5 DNF* 4 5 14 606 100
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 10 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 3 Rudolf Lidařík cze 001 11 1 7* 1 1 3 6330 10
2. SVK 15 Sopúch Slavomír 301 140 11 2 2 5* 2 6 4524 20
3. SVK 14 Hladný Roman 101 190 11 7* 1 4 6 11 3468 30
4. SVK 470 Holák Andrej 101 306 11 6* 6 2 3 11 2718 40
5. SVK 2R Cicutto Remo 110 101 11 3 3 DNF* 7 13 2136 50
6. SVK 5 Kapráľ Matej 301 180 11 4 DNF* 6 4 14 1662 60
7. SVK 5SLO Poor Róbert 101 321 11 8 OCS* 3 5 16 1260 70
8. SVK 2 Varga Ján 103 188 11 5 4 7 9* 16 912 80
9. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 11 9* 5 8 8 21 606 90
10. SVK 9 Kuchár Alexander 101 548 11 DNC* DNC DNC DNC 33 0 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 16 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 177585 Baran Miro 205 155 11 1 2* 1 2 4 7830 6
2. SVK 203056 Meliš Patrik 103 362 21 10* 1 2 3 6 6024 13
3. SVK 5 Tomasch Peter 104 249 11 2 6* 5 1 8 4968 19
4. SVK 192488 Borošová Soňa 103 299 12 3 3 3 5* 9 4218 25
5. SVK 175787 Brestovský Matej 223 004 11 4 7 10* 4 15 3636 31
6. SVK 197016 Baran Maroš 205 190 11 6* 4 6 6 16 3162 38
7. SVK 153466 Kecskésová Michaela 103 361 22 9 11* 4 8 21 2760 44
8. SVK 2012 Šabo Andrej 101 440 11 5 9* 9 7 21 2412 50
9. SVK 164431 Boroš Michal 103 342 21 8 5 15* 10 23 2106 56
10. SVK 176678 Babjaková Miriam 215 132 12 11* 8 8 9 25 1830 63
11. SVK 9 Benček Vladimír 233 001 11 7 10 11* 11 28 1584 69
12. SVK 21 Ferianec Adam 101 522 21 12 12 7 13* 31 1356 75
13. SVK 180759 Melišová Janka 103 366 32 16* 13 12 14 39 1146 81
14. CZE 58359 Šindelka Jakub cze 001 31 15 15 16* 12 42 954 88
15. SVK 3 Macháček Lukáš 101 564 11 13 16 13 DNF* 42 774 94
16. SVK 58473 Neczli Rastislav 101 585 31 14 14 14 15* 42 606 100
Linky na úplnú výsledkovú listinu:
2419-051
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 24 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 798 Mlejnek Tomáš cze 001 31 RDG 2 4* 1 5 8778 4
2. CZE 765 Keblová Lucie cze 001 32 RDG 3* 1 3 6 6972 8
3. SVK 577 Hála Petr 103 425 31 RDG 4* 2 4 9 5916 13
4. CZE 791 Páleníčková Aneta cze 001 32 4 1 6* 5 10 5166 17
5. CZE 2051 Burska Zosia cze 001 32 2 6 5 7* 13 4584 21
6. CZE 799 Jurečka Matěj cze 001 31 RDG 5 3 9* 13 4110 25
7. CZE 786 Vaszi Mikuláš cze 001 31 6 9* 7 2 15 3708 29
8. SVK 17 Malina Alex Zdenek 101 595 31 1 11 20* 6 18 3360 33
9. SVK 886 Kecskésová Nikola 103 367 32 3 10* 9 8 20 3048 38
10. CZE 800 Hudáková Tereza cze 001 32 5 7 10* 10 22 2778 42
11. SVK 500 Miškov Alexander 223 116 31 10 8 19* 11 29 2526 46
12. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 42 13 12 8 16* 33 2304 50
13. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 32 11 13* 12 12 35 2094 54
14. SVK 986 Oršula Jakub 223 092 31 12 17* 13 14 39 1902 58
15. SVK 976 Jaš Peter 316 160 41 15 14 11 17* 40 1722 63
16. CZE 1 Šindelka Ondřej cze 001 41 16* 16 14 13 43 1554 67
17. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 42 14 15 17 DNC* 46 1392 71
18. SVK 917 Čech Martin 110 420 41 18 19* 15 15 48 1242 75
19. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 20 DNF* 18 18 56 1104 79
20. SVK 311 Hála Jan 103 426 41 DNF* DNF 16 19 60 972 83
21. SVK 31 Franek Richard 223 109 41 DNF* 18 22 20 60 846 88
22. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 19 DNF* 21 DNC 65 720 92
23. SVK 12905 Kocanová Valéria 223 107 42 21 DNF* DNS DNC 71 606 96
24. SVK 791 Stolárik Ladislav 105 314 41 DNC* DNC DNC DNC 75 0 100
Linky na úplnú výsledkovú listinu:
1101-372
nosvk
1130-597
1130-340
2419-052
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 28 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 11 1* 1 1 1 3 9288 4
2. CZE 110 Kamenský Radim cze 001 11 2* 2 2 2 6 7482 7
3. SVK 241 Potucký Martin 326 002 11 4 3 7* 5 12 6426 11
4. CZE 21 Pospíšil Martin cze 001 11 6 4 13* 3 13 5676 14
5. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 11 5 8* 4 6 15 5094 18
6. SVK 17 Beránek Karol 316 012 11 DNC* 6 3 8 17 4620 21
7. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 11 10* 5 9 4 18 4218 25
8. SVK 4 Heško Marcel 316 022 11 3 14* 10 7 20 3870 29
9. SVK 104 Čech Peter 110 195 11 DNC* 7 5 10 22 3564 32
10. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 11 9 12* 6 9 24 3288 36
11. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 11 7 11* 8 11 26 3042 39
12. CZE 8 Mielec Lubomír cze 001 11 8 10 15* 12 30 2814 43
13. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 11 13 9 12 14* 34 2604 46
14. MDA 1 Alex Medvedev mda 001 11 14 18* 11 13 38 2412 50
15. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 11 16 13 14 18* 43 2232 54
16. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 11 12 15 20* 17 44 2064 57
17. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 11 11 19 18 20* 48 1908 61
18. SVK 46 Beránek Peter 316 066 11 17 16 21* 15 48 1758 64
19. CZE 5 Kučera Petr cze 001 11 20* 17 16 16 49 1614 68
20. SVK 150 Jaš Ján 316 082 11 15 20 17 DNF* 52 1482 71
21. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 11 19 21* 19 19 57 1356 75
22. MDA 3 Stefan Tanurkov mda 001 11 18 26* 22 21 61 1236 79
23. MDA 42 Rostislav Bugor mda 001 21 21 22 23 DNF* 66 1116 82
24. SVK 13 Kučinský Juraj 316 105 21 22 24 26* 22 68 1008 86
25. MDA 2 Dan Negare mda 001 21 23 27* 24 23 70 900 89
26. MDA 5 Vladimir Lesnikov mda 001 21 25 23 DNC* 24 72 798 93
27. MDA 8 Alex Lesnikov mda 001 21 24 25 27* 25 74 702 96
28. MDA 22 Alex Tanurkov mda 001 31 26 28 25 DNF* 79 606 100
Linky na úplnú výsledkovú listinu:
2001-096
2110-006