Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 205 - VCS 2015 - MM SR kajutový jachting
Miesto a dátum : Orava , 24.07.2015 - 26.07.2015
Usporiadateľ : Klub športového jachtingu Žilina
Riaditeľ preteku : Martin Morávek
Hlavný rozhodca : Lehota Igor, Oršula Peter
Rozhodcovia : Mydlík Martin, Mokáň Miroslav, Marynčák Jaromír, Moravek Martin, Rolík Rastislav
Trieda : KJP - T1   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK INFINI Kriš Daniel 301 150 11 1 1 5* 1 1 2 DNC* 1 2 9 7028 13
Hrubý Michal 301 165 11  
Čižik Peter 301 138 11  
Kollar Kamil 317 061 11  
2. POL VW Spisak Wojciech pol 001 11 3 4* 4* 2 2 3 2 3 1 16 4921 25
Kalamacz Lukasz pol 002 11  
Dziurzynski Rafal pol 003 11  
Skovronski Pawec pol 004 11  
3. POL 13805 Cieslak Jaroslav pol 001 11 4 2 1 3 3 1 4 5* 5* 18 3689 38
Cieslak Bartos pol 002 11  
Sieradzki Marcin pol 003 11  
4. SVK RHEA2 Kolesár Martin 325 003 11 6* 5* 2 4 4 4 3 2 3 22 2814 50
Kolesárová Silvia 325 025 12  
Kurej Luboš 317 042 11  
5. SVK FALCON Macura Tomáš 317 059 11 5 3 3 6* 6* 6 1 6 4 28 2135 63
Ježko Martin 301 158 11  
Ježko ml. Martin 301 160 11  
Urda Jozef 301 177 11  
6. SVK ADRIA Machovec Dezider 223 052 11 2 6* 6* 5 5 5 5 4 6 32 1582 75
Luštík Jozef 223 105 11  
Babjak Marián 215 131 11  
Machovcová Adriána 223 053 12  
7. SVK B.SHEE Baran Miroslav 205 044 11 7 7 7 7 8 7 DNC* DNC* DNC 52 1113 88
Naništa Milan 205 229 11  
Kaňuk Ján 232 001 11  
8. SVK SATURN Sedlák Ján 108 012 11 8 8 DNF* 8 7 8 DNC* DNC DNC 57 707 100
Kostelný Ivan 108 068 11  
Trieda : KJP - T2   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 11 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK BLACK Tuleja Tomáš 101 365 11 1 1 1 1 1 1 1 2* DNC* 7 7994 9
Tulejová Andrea 101 563 12  
2. SVK CALIBR Novák Zdeno 203 075 11 2 3 6* 6 3 2 4 1 7* 21 5887 18
Nováková Daniela 203 325 12  
Repáň Peter 327 007 11  
3. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 11 4 2 8* 2 5* 3 3 5 3 22 4655 27
Rolíková Katarína 224 040 12  
4. POL MARINE Buczek Robert pol 001 11 7* 6* 2 4 4 6 5 3 2 26 3780 36
Gaweda Grzegorz pol 002 11  
Buczek kristof pol 003 11  
5. POL ALCHEM Sottys Wojciech pol 001 11 3 7* 5 5 2 4 6 DNF* 5 30 3101 45
Krajs Slavomir pol 002 11  
6. SVK TAJANA Fedor Bohumil 130 002 11 8* 4 9* 8 6 7 2 4 1 32 2548 55
Hropko Fero 223 134 11  
7. SVK ELEANO Čech Ladislav 224 023 11 5 5 3 3 7 5 DNF* 8 DNF* 36 2079 64
Kanka Pavel 224 022 11  
8. SVK MILENK Hrubjak Karol 234 014 11 6 8* 4 7 9* 8 7 7 8 47 1673 73
Hrubjak ml. Karol 234 015 11  
9. POL WIND Olbrychtowicy Jerzy pol 001 11 9 10* 7 10* 10 9 9 6 6 56 1316 82
Jedrol Witold pol 002 11  
10. SVK SANTA Zubaľ Branislav 142 001 11 10 9 11* 9 8 DNF* 8 9 4 57 994 91
Zupková Zdenka 224 059 12  
11. POL PAJA Mizera Adrian pol 001 11 DSQ* 11* 10 11 11 10 10 10 9 71 707 100
Wawrytko Tomasz pol 002 11  
Trieda : MIC - Micro class   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 15 / 4   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. LAT 222 Smolakovs Vladimirs lat 001 11 1 1 2 1 3 DNF* 5 10* 4 17 8939 7
Pampe Alfs lat 002 11  
Lakstigala Nikita lat 003 12  
2. SRB 55 Stevanovic Goran srb 001 11 3 3 1 3 8* 1 8* 3 7 21 6832 13
Marinovic Nikola srb 002 11  
Jovanovic Alexander srb 003 11  
3. SVK 4 Nosko Juraj 108 034 11 4 2 3 7 11* 8 4 8 9* 36 5600 20
Nosko Ľubomír 110 371 11  
Sedlačko Jozef 110 414 11  
4. POL 90 Szymin Szymon pol 001 DNC* DNC* DNC 2 2 OCS 1 2 2 41 4725 27
Sleziona Oskar pol 002  
Szuta Andrej pol 003  
5. SVK 41 Potucký Juraj 326 001 11 2 4 5 8 9 7 10* 12* 10 45 4046 33
Potucký Martin 326 002 11  
Molčanyi Bohdan 326 009 21  
6. SVK 10 Chudík Tomáš 226 001 11 5 6 6 11 12* 9 12* 11 3 51 3493 40
Ščamba Igor 226 057 11  
Hajdučík Matej 234 003 11  
7. SVK 2003 Petrík Matej 301 168 11 6 5 4 9 10 5 13* 14* 13 52 3024 47
Cerva Lukáš 301 169 11  
Poľaček Marek 301 176 11  
8. POL 92 Wojnar Leszek pol 001 DNC* DNC* DNC 4 7 2 7 7 11 54 2618 53
Ginter Grzegorz pol 002  
Marcinkowski Szymon pol 003  
9. POL 93 Bogdan Pawel pol 001 DNC* DNC* DNC RET 4 4 3 4 8 55 2261 60
Celmer Borys pol 002  
Sedrzesewski Marcin pol 003  
10. POL 80 Grodzki Maciej pol 001 DNC* DNC* DNC 5 5 3 6 9 12 56 1939 67
Krawczak Jaroslaw pol 002  
Grodska Maja pol 003  
11. POL 71 Wilczynska Anetta pol 001 DNC* DNC* DNC 6 6 6 11 6 5 56 1652 73
Myczko Robert pol 002  
Dyaczynski pol 003  
12. POL 333 Moszczyaski Rafak pol 001 DNC* DNC* DNC DNS 1 OCS 2 5 6 62 1386 80
Moszczyaski Krystian pol 002  
Moszczyaski Wojciech pol 003  
13. SVK 98 Kelemen Michal 224 042 11 7 7 7 10 13 10 DNC* 13 14* 67 1141 87
Kelemen Ladislav 226 063 11  
Kelemen Ana 224 057 12  
14. POL 109 OgrodnikPiotr pol 001 DNC* DNC* DNC DNS DNC DNC 9 1 1 75 917 93
Banaszczyk Grzegor pol 002  
Petryla Piotr pol 003  
15. SVK 71 Štaffen Roman 226 048 11 8 DNS* DNC* 12 DNC DNC DNC 15 15 98 707 100
Filip Rastislav 226 068 11  
Roblík Ondrej 226 023 21