Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 257 - 2nd Optimist No limit match race
Miesto a dátum : Liptovska Mara, 18.07.2015 - 19.07.2015
Usporiadateľ : Limar LM
Riaditeľ preteku : Brestovsky
Hlavný rozhodca : Babjaková Radka
Rozhodcovia : Sloboda Igor
Trieda : NL - Grand Masters   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 23 Babjak Marián 215 131 11 1 1 1758 17
2. SVK 22 Abonyi Peter 223 049 11 2 2 1156 33
3. SVK 7 Sloboda Igor 207 156 11 3 3 804 50
4. SVK 10 Brestovský Štefan 223 001 11 4 4 554 67
5. SVK 9 Chrenkova Marcela 900 192 12 5 5 360 83
6. SVK 8 Dugovičová Paula 207 217 12 6 6 202 100
Linky na úplnú výsledkovú listinu:
GM
Trieda : NL - Masters Men   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 14 Brestovský Matej 223 004 11 1 1 2202 10
2. SVK 25 Benček Vladimír 233 001 11 2 2 1600 20
3. SVK 11 Ružička Pavel 215 003 11 3 3 1248 30
4. SVK 24 Pohánka Marek 215 201 11 4 4 998 40
5. SVK 21 Antoska Martin 223 157 11 5 5 804 50
6. SVK 17 Slosiar Ladislav 223 159 11 6 6 646 60
7. SVK 12 Mika Marián 223 130 11 7 7 512 70
8. SVK 20 Ursiny Michal 223 158 11 8 8 396 80
9. SVK 16 Chumachenko Dmytro 900 195 11 9 9 294 90
10. SVK 27 Juhaz Marian 900 201 11 10 10 202 100
Linky na úplnú výsledkovú listinu:
M
Trieda : NL - Masters Women   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 13 Brestovská Zuzana 223 020 12 1 1 1600 20
2. SVK 15 Miskova Martina 900 193 12 2 2 998 40
3. SVK 19 Mikova Ursula 900 199 12 3 3 646 60
4. SVK 18 Ursiniova Magdalena 900 197 12 4 4 299 80
4. SVK 26 Ursinyova Daniela 900 202 12 4 4 299 80
Linky na úplnú výsledkovú listinu:
M
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 10 Benčeková Soňa 233 005 32 1 1 1892 14
2. SVK 3 Miškov Alexander 223 116 31 2 2 1290 29
3. SVK 4 Mika Viktor 223 114 41 3 3 938 43
4. SVK 275 Vyoral Dominik 223 128 41 4 4 688 57
5. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 5 5 494 71
6. SVK NULL Slosiar Leo 223 136 41 6 6 336 86
7. SVK 5 Ursínyová Zuzana 223 138 42 7 7 202 100