Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 260 - Fiving cup III - PLM
Miesto a dátum : Liptovska Mara, 29.08.2015 - 30.08.2015
Usporiadateľ : JK Liptovska Mara
Riaditeľ preteku : Kvetoslava Antolova
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : NULL
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 11 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 11 1 1 4* 1 3 3426 9
Rolíková Katarína 224 040 12  
2. SVK Peper Ružička Pavel 215 003 11 2 3* 1 3 6 2523 18
Ursiny Michal 223 158 11  
3. SVK Adria Machovec Dezider 223 052 11 3* 2 3 2 7 1995 27
Machovec Jakub 223 055 31  
Mikita Alexander 223 089 11  
Babjak Marián 215 131 11  
4. SVK Xena Hlavsa Ján 215 023 11 4* 4 2 4 10 1620 36
Bobulová Anna 215 198 12  
5. SVK Tajana Hropko Fero 223 134 11 5 5 DNF* 5 15 1329 45
Kanka Pavel 224 022 11  
Lucian Osut 224 060 11  
6. SVK Sasank Melichárek Martin 142 002 11 6* 6 5 6 17 1092 55
Bartáloš Atilla 142 014 11  
7. SVK Mira Ružička Peter 215 043 11 7 7 6 8* 20 891 64
Mika Marián 223 130 11  
8. SVK Kobra Kocan Ivan 223 104 11 8* 8 7 7 22 717 73
Franeková Anna 223 106 12  
9. SVK Venus Pohánka Marek 215 201 11 9 9 DNC* DNC 30 564 82
Pohankova Viola 215 205 12  
10. SVK Sitka Laco Jozef 215 030 11 10 DNF* DNC DNC 34 426 91
Laco Jozef 215 048 11  
Lacová Zdena 215 031 12  
11. SVK Viko g Brestovský Štefan 223 001 11 11 DNS* DNC DNC 35 303 100
Šimko Gabriel 223 077 11  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2 2 2 6* 3 1 10 3645 8
2. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 42 3 4 1 1 8* 4 13 2742 15
3. SVK 31 Franek Richard 223 109 41 7* 3 3 4 4 3 17 2214 23
4. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 42 4 5 5 3 1 6* 18 1839 31
5. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 6* 1 6 5 5 2 19 1548 38
6. SVK 275 Vyoral Dominik 223 128 41 1 6 4 7* 7 5 23 1311 46
7. SVK 12905 Kocanová Valéria 223 107 42 5 7 8* 2 2 7 23 1110 54
8. SVK 5 Kaliská Tamara 223 152 42 10 9 9 12* 6 8 42 936 62
9. SVK 0 Machovec Matúš 223 056 41 8 8 7 9 DNC* DNC 46 783 69
10. SVK 1 Ursínyová Zuzana 223 138 42 9 10 11* 8 9 10 46 645 77
11. SVK 8 Slosiar Leo 223 136 41 11* 11 10 10 10 9 50 522 85
12. SVK 2 Tamara Brestovska 223 147 42 13* 12 12 11 12 12 59 408 92
13. SVK 4 Ursíny Juraj 223 139 41 12 13 DNC* DNC 11 11 61 303 100