Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 515 - Interpohár
Miesto a dátum : Olešná (CZE), 07.08.2015 - 08.08.2015
Usporiadateľ : CZE
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 14 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 79 Škráčková Vendula 1989 cze 020 12 2 2 3* 1 2 3 10 7482 7
2. CZE 200 Žáček Jiří 1996 cze 021 21 9* 1 7 2 1 1 12 5676 14
3. CZE 25 Kafka Roman 1996 cze 022 11 3 13* 1 5 5 9 23 4620 21
4. CZE 35 Staniek Michal 1989 cze 023 11 1 6 4 10 3 DNF* 24 3870 29
5. ITA 152 Kučerová Lucie 1997 ita 024 22 8 7 9* 3 4 2 24 3288 36
6. CZE 84 Kilarová Marie 1996 cze 025 22 5 3 2 9 10* 6 25 2814 43
7. CZE 65 Tichánek Michael 1993 cze 026 11 4 5 6 8* 6 4 25 2412 50
8. CZE 412 Plodek Adam 1999 cze 027 21 12* 11 5 7 7 5 35 2064 57
9. CZE 115 Sobotová Kristýna 1997 cze 028 22 6 9 10* 6 8 7 36 1758 64
10. DEN 1683 Pavelková Nikola 1992 den 029 22 10 4 8 11* 9 8 39 1482 71
11. CZE 76 Kafka Richard 1996 cze 030 11 7 8 OCS* 4 11 10 40 1236 79
12. POL 122 Jedlinski Wojciech 1966 pol 031 11 11 10 11 12* 12 11 55 1008 86
13. CZE 14 Samec Marek 2001 cze 032 31 14* 12 12 13 13 12 62 798 93
14. CZE 90 Bílková Lucie 2003 cze 033 42 13 14* 13 14 14 13 67 606 100
Trieda : L47   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 8 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 152639 Kmenta Martin 1999 cze 050 21 1 1 1 1 4* 1 5 6024 13
2. POL 162878 Marek Marzena 1998 pol 051 12 5* 3 3 2 2 3 13 4218 25
3. CZE 199892 Moučka ml. Vítězslav 2002 cze 052 31 2 7 7 OCS* 1 2 19 3162 38
4. CZE 185631 Sovadina Petr 2000 cze 053 31 4 2 4 5 7* 4 19 2412 50
5. CZE 199418 Dvořák Filip 1999 cze 054 21 3 5 5 3 6* 6 22 1830 63
6. CZE 152637 Šindelka Jakub 2001 cze 055 31 6 4 2 6 5 7* 23 1356 75
7. CZE 185750 Moučková Hana 1999 cze 056 21 7 8* 6 4 3 5 25 954 88
8. CZE 185831 Dvořák Ondřej 2002 cze 057 31 8 6 8 7 8 DNF* 37 606 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 16 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 203056 Meliš Patrik 1998 103 362 21 2 2 1 2 DNF* 2 9 7830 6
2. SVK 177585 Baran Miroslav 1988 205 155 11 1 10 BFD* 4 1 1 17 6024 13
3. CZE 186014 Šebek Martin 1998 cze 036 0 5 1 5 7* 2 4 17 4968 19
4. SVK 197016 Baran Maroš 1994 205 190 11 3 5 3 1 8* 5 17 4218 25
5. SVK 153466 Kecskésová Michaela 1998 103 361 22 4 4 2 6* 3 6 19 3636 31
6. SVK 184431 Boroš Michal 1999 103 342 21 7 8 12* 5 6 3 29 3162 38
7. SVK 175078 Brestovský Matej 1982 223 004 11 15* 3 4 8 5 10 30 2760 44
8. CZE 192667 Mikula Luboš 1997 cze 041 0 6 7 6 10 4 11* 33 2412 50
9. CZE 171352 Mikula Josef 2000 cze 042 0 11* 6 8 11 9 9 43 2106 56
10. SVK 180759 Melišová Janka 103 366 32 10 11 9 13* 7 7 44 1830 63
11. AUT 203018 Maňková Linda 135 072 22 8 13 14 3 10 RET* 48 1584 69
12. CZE 196990 Dybal Zdeněk 2000 cze 045 0 9 9 11 DNS* 12 8 49 1356 75
13. CZE 192687 Hyrš David 1998 cze 046 0 12* 12 7 9 11 12 51 1146 81
14. CZE 152638 Holotík Miroslav 1963 cze 047 0 13 14 13 12 14 15* 66 954 88
15. CZE 185633 Novák Adam 2000 cze 048 0 14 15* 10 14 15 14 67 774 94
16. SVK 58359 Antoška Martin 1985 223 157 11 DNF* 16 15 15 13 13 72 606 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 19 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 798 Mlejnek Tomáš 2002 cze 001 31 4* 3 1 2 1 2 9 8280 5
2. CZE 812 Mann Štěpán 2003 cze 002 0 2 1 2 1 5* 3 9 6474 11
3. SVK 577 Hála Petr 2002 103 425 31 1 2 3 OCS* 6 1 13 5418 16
4. SVK 500 Miškov Alexander 2002 223 116 31 5 4 4 6* 2 4 19 4668 21
5. CZE 1 Šindelka Ondřej 2006 cze 005 0 3 8 9* 3 7 5 26 4086 26
6. SVK 886 Kecskésová Nikoleta 2000 103 367 32 8* 5 6 4 4 7 26 3612 32
7. CZE 311 Hála Jan 2005 103 426 41 7 6 12* 5 9 6 33 3210 37
8. SVK 676 Benčeková Soňa 2002 233 005 32 9* 7 5 7 8 9 36 2862 42
9. SVK 331 Pačinová Michaela 2003 223 096 42 6 9 8 9 10* 8 40 2556 47
10. SVK 13142 Mika Viktor 2006 223 114 41 10 11 16* 8 11 10 50 2280 53
11. SVK 986 Oršula Jakub 2002 223 092 31 13 16* 11 13 3 11 51 2028 58
12. CZE 796 Šebková Kristýna 2005 cze 012 0 14* 14 7 10 12 12 55 1806 63
13. CZE 310 Valenová Barbora 2007 cze 013 0 11 12 15* 12 15 13 63 1596 68
14. SVK 541 Brestovský Oliver 2008 223 110 41 12 10 13 11 DNF* DNS 66 1404 74
15. CZE 138 Hálová Anna 2009 cze 015 0 15 15 10 16* 14 16 70 1224 79
16. SVK 1 Astafyeva Eva 2003 223 153 42 16 17* 14 14 13 15 72 1056 84
17. CZE 514 Kusáková Tereza 2005 cze 017 0 17* 13 17 15 16 14 75 894 89
18. CZE 577 Hála Jakub 2009 cze 018 0 18 18 18 17 17 DNF* 88 744 95
19. CZE 392 Valenová Adéla 2009 cze 019 42 19 DNF* 19 DNC DNC DNC 98 606 100