Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 111 - Pohár SNP
Miesto a dátum : VD Gabčíkovo, 03.09.2016 - 04.09.2016
Usporiadatež : Dynamo
Riaditež preteku : TomᚠMalatinský
Hlavný rozhodca : Jančinová Dana
Rozhodcovia : Boroš Milan
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 11 1993 1 1 2 1406 25
Summerlingová Soňa 101 512 12 1995  
2. SVK 50333 Maňková Linda 135 072 12 1996 2 2 4 804 50
Bilková Nina 103 333 22 1998  
3. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 3 3 6 452 75
Činčurová Melisa 105 327 42 2004  
4. SVK 20371 Hladný Roman 101 190 1 1965 4 4 8 202 100
Ščibran Michal 105 368 1 1979  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 1 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. SVK 1 Hladný Roman 101 190 1 1965 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 Body Log.body %
1. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 41 2004 1 1 2 1892 14
2. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 2 3 5 1290 29
3. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 41 2005 5 2 7 938 43
4. SVK 12 Hrušková Sára 103 430 42 2004 3 5 8 688 57
5. SVK 431 Lackó Peter Dominik 103 429 41 2005 4 4 8 494 71
6. SVK 26 Hruška Silvester 103 431 41 2006 7 6 13 336 86
7. SVK 499 Ďurina Richard 205 312 31 2002 6 7 13 202 100
Trieda : RSF - RS Feva   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 Body Log.body %
1. SVK 11 Holák Andrej 101 306 1 1973 1 1 2 1600 14
2. SVK 12 Holák Jakub 101 558 31 2002 4 2 6 998 29
3. SVK 3 Štefl Ondrej 106 174 1 1978 5 3 8 646 43
4. SVK 4 Tomasch Peter 104 249 1 1985 2 DNC 10 396 57
5. SVK 2 Tomasch Roman 104 245 1 1982 3 DNC 11 202 71
6. SVK 1 Holák Martin 101 307 1 1975 DNC DNC 16 86
6. SVK 5 Tomasch Peter 104 043 1 1958 DNC DNC 16 86