Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 202 - VCS 2016 - MM SR okruhový jachting - Interpohár
Miesto a dátum : Orava, 08.07.2016 - 10.07.2016
Usporiadateľ : YC Martin, TJ Motor - Yacht Námestovo
Riaditeľ preteku : Kaňuk Ján
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Kadlečíková Jana, Oršula Peter, Lehota Igor, Brestovská Zuzana, Kráľ Norbert
Trieda : BIC - BIC Techno 293   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 32 2001 1* 1* 1 1 1 1 1 1 6 6153 17
2. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 32 2002 3* 2 3* 3 2 2 2 2 13 4046 33
3. SVK 15 Sopúch Samuel 301 164 21 2000 2 3* 2 2 3* 3 3 3 15 2814 50
4. SVK 88 Fábry Ivan 316 202 21 2000 4 4 4 DNF* 4 5* 4 4 24 1939 67
5. SVK 38 Funk Peter 316 184 21 2000 5 DNF* 5 DNF* 5 4 DNC DNC 33 1260 83
6. SVK 22 Kubín Róbert 316 166 31 2003 6 DNF* DNF* DNF 6 6 DNC DNC 39 707 100
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 3 Lidařík Rudolf cze 001 1 1978 1* 1 1 1 2* 1 1 1 6 6153 17
2. SVK 15 Sopúch Slavomír 301 140 1 1970 DNC* 2 2 2 1 4* 3 2 12 4046 33
3. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 4 3 5* 6* 3 3 2 4 19 2814 50
4. SVK 5 Kapráľ Matej 301 180 1 1986 2 5* 3 5* 5 2 5 3 20 1939 67
5. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 3 4 6* 3 4 5* 4 5 23 1260 83
6. SVK 10 Palmaj Peter 105 223 1 1976 5 6* 4 4 6* 6 6 6 31 707 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 12 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 197016 Baran Maroš 205 190 11 1994 1 3 7* 1 5* 1 3 1 1 11 8260 8
2. SVK CHI Baran Miro 205 155 1 1988 2 2 2 5* 1 2 1 2 3* 12 6153 17
3. SVK 203056 Meliš Patrik 103 362 21 1998 3* 1 1 3* 2 3 2 3 2 14 4921 25
4. SVK 153466 Kecskésová Michaela 103 361 22 1998 4 5 3 9* 7 6 4 9* 5 34 4046 33
5. SVK 203018 Maňková Linda 135 072 12 1996 7 DNF* 11* 2 4 7 9 6 4 39 3367 42
6. SVK 176678 Babjaková Miriam 215 132 12 1995 6 4 10* 4 3 8 7 8 9* 40 2814 50
7. SVK 9 Boroš Michal 103 342 21 1999 5 6 5 10* 9* 5 6 5 8 40 2345 58
8. SVK 189479 Kincel Peter 317 037 21 1997 8* 7 4 6 8 4 5 7 10* 41 1939 67
9. SVK 155046 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 10* 8 6 8 10 10 DNS* 10 6 58 1582 75
10. SVK 180759 Melišová Janka 103 366 32 2002 9 11 DNF* 12* 11 9 8 4 7 59 1260 83
11. SVK 3 Macháček Lukáš 101 564 11 1994 12 10 8 7 6 DNF* DNS* DNF DNC 69 973 92
12. SVK 58473 Neczli Rastislav 101 585 21 2000 11 9 9 11 12 DNF* DNS* DNC DNC 78 707 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 25 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 17 Malina Alex Zdenek 101 595 31 2002 1 1 2* 1 1 2 6 10493 4
2. SVK 500 Miškov Alexander 223 116 31 2002 8* 6 6 2 3 1 18 8386 8
3. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 32 2002 4 8* 3 3 4 4 18 7154 12
4. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 41 2004 6 16* 1 4 2 6 19 6279 16
5. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 2 2 10* 10 5 5 24 5600 20
6. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 3 3 14* 11 6 7 30 5047 24
7. SVK 1000 Krivosudský Oliver 101 601 41 2005 5 5 9 5 DSQ* 8 32 4578 28
8. SVK 12921 Franek Richard 223 109 41 2004 12* 7 7 8 8 3 33 4172 32
9. SVK 986 Oršula Jakub 223 092 31 2002 7 15* 12 7 7 12 45 3815 36
10. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 42 2004 14* 9 11 13 9 10 52 3493 40
11. SVK 275 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 10 11 17* 9 10 13 53 3206 44
12. SVK 12905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 9 14 4 12 16* 15 54 2940 48
13. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 15 10 16* 6 15 9 55 2695 52
14. SVK 12 Hrušková Sára 103 430 42 2004 13 17 8 18* 11 14 63 2471 56
15. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 18 4 20* 16 12 17 67 2261 60
16. SVK CZE431 Lackó Peter Dominik 103 429 41 2005 16* 12 13 15 14 16 70 2065 64
17. SVK 499 Pribylka Jakub 103 428 41 2005 11 RET* 5 23 18 20 77 1876 68
18. SVK 641 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 17 18 15 19* 17 11 78 1708 72
19. SVK 0 Slosiar Leo 223 136 41 2005 20 13 21 22* 22 18 94 1540 76
20. SVK 889 Štefaničiak Matej 213 110 41 2004 DNF* 19 18 14 19 24 94 1386 80
21. SVK 13 Simonová Karolína Sarah 101 589 42 2004 DNF* 20 19 17 21 19 96 1239 84
22. SVK 876 Brestovský Alex 223 111 41 2008 DNF* 21 DNC DNS 13 21 107 1099 88
23. SVK CZE769 Meliš Marek 103 424 41 2008 19 DNF* DNF 21 20 23 109 959 92
24. SVK 9 Benčeková Karin 213 104 32 2002 DNF* DNF DNF 20 24 25 121 833 96
25. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 DNF* DNF DNC DNF 23 22 123 707 100
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 16 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 1972 1* 1* 1 1 1 1 1 1 6 9135 6
2. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 1964 2 2 2 2 3* 3 4* 2 13 7028 13
3. SVK 241 Potucký Martin 326 002 1 1987 4 3 5* 4 2 2 6* 4 19 5796 19
4. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 1 1963 8* 5 13* 3 5 4 2 7 26 4921 25
5. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 1971 5 4 8* 6 4 DNF* 7 8 34 4242 31
6. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 1 1963 6 14* 7 11* 6 10 3 5 37 3689 38
7. CZE 8 Mielec Lubomír cze 001 1 1950 3 8 15* 7 16* 6 10 6 40 3220 44
8. SVK 111 Kubín Robert 316 010 1 1972 13* 10 11* 5 10 8 8 3 44 2814 50
9. SVK 29 Molčanyi Bohdan 316 226 21 1997 7 6 6 9 7 9 DNC* DNC* 44 2457 56
10. SVK 14 Rexa Richard 312 113 21 1997 9 7 12* 15* 12 5 9 9 51 2135 63
11. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 1962 11 11 3 14* 11 14* 11 10 57 1848 69
12. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 21 1999 DNC* 15 9 10 8 DNF* 5 11 58 1582 75
13. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 1 1971 10 9 14* 8 9 12 14* 13 61 1337 81
14. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 1974 12 12 4 12 13* 11 13* 12 63 1113 88
15. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 1968 14* 13 10 13 14* 7 12 14 69 903 94
16. SVK 13 Kučinský Juraj 316 105 21 1998 15 16* 16* 16 15 13 15 15 89 707 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 95 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 2* 2* 1 2 1 2 1 1 8 5600 20
Barényiová Karolína 215 167 2 1992  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 233 013 1 1980 1 1 2* 1 2 1 2 RET* 8 3493 40
Benčeková Rebeka Mária 233 004 22 1999  
3. SVK 87 Fedor Bohumil 130 002 1 1964 3* 3* 3 3 3 3 3 2 17 2261 60
Slosiar Ladislav 223 159 1 1972  
4. SVK 28681 Juris Štefan 233 009 1 1971 DNC* 5 4 4 4 4 DNF* DNC 27 1386 80
Jurisová Adelka 233 011 12 1996  
5. SVK 28638 Benčeková Dagmar 213 105 42 2006 4 4 5 5 5 5 DNF* DNC* 28 707 100
Benček Jozef 213 111 1 1975