Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 253 - Júnová regata
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 11.06.2016 - 12.06.2016
Usporiadateľ : Limar LM
Riaditeľ preteku : Matej Brestovský
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Oršula Peter
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 203056 Meliš Patrik 103 362 21 1998 1 1 1 2* 3 5275 11
2. SVK 153466 Kecskésová Michaela 103 361 22 1998 3* 2 2 3 7 3770 22
3. SVK 58359 Andel Michal 103 313 1 1986 2 7 8* 1 10 2890 33
4. SVK 180759 Melišová Janka 103 366 32 2002 4 4 4 5* 12 2265 44
5. SVK 164431 Boroš Michal 103 342 21 1999 6* 3 6 4 13 1780 56
6. SVK 189479 Kincel Peter 317 037 21 1997 5 5 9* 6 16 1385 67
7. SVK 175787 Brestovský Matej 223 004 1 1982 8* 8 5 7 20 1050 78
8. SVK 155046 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 7 6 7 DNC* 20 760 89
9. SVK 177585 Baran Miro 205 155 1 1988 9 9 3 DNC* 21 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 35 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. POL 1914 Gniadek pol 001 41 2004 1 4* 2 1 4 8225 3
2. SVK 17 Malina Alex Zdenek 101 595 31 2002 4* 2 1 2 5 6720 6
3. POL 1911 Bak pol 001 41 2005 3 1 5* 3 7 5840 9
4. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 32 2002 2 3 4 5* 9 5215 11
5. POL 1011 Wierzbowsky pol 001 41 2007 33* 6 3 8 17 4730 14
6. SVK 500 Miškov Alexander 223 116 31 2002 9* 5 6 6 17 4335 17
7. POL 124 Doniec pol 001 41 2004 7 8 7 12* 22 4000 20
8. POL 1217 Gnutek pol 001 41 2006 13* 11 8 4 23 3710 23
9. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 8 12 14* 10 30 3455 26
10. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 11 7 13* 13 31 3225 29
11. SVK 1 Szitás Ondrej 103 432 41 2004 22* 9 17 7 33 3020 31
12. POL 1912 Lenczovski pol 001 41 2005 17* 13 11 11 35 2830 34
13. SVK 275 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 16* 10 12 15 37 2655 37
14. SVK 986 Oršula Jakub 223 092 31 2002 12 14 22* 14 40 2495 40
15. POL 19141 Kowalczyk pol 001 41 2005 20* 20 15 9 44 2345 43
16. SVK 0 LEO Slosiar Leo 223 136 41 2005 5 26* 24 16 45 2205 46
17. POL 1913 Niwicky pol 001 41 2005 15 15 18* 17 47 2075 49
18. POL 1004 Mika pol 001 41 2006 23* 16 10 22 48 1950 51
19. POL 1104 Wiercioch pol 001 41 2005 14 17 26* 20 51 1830 54
20. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 19 19 20* 19 57 1720 57
21. POL 1329 Wrzosek pol 001 41 2007 28* 25 16 18 59 1615 60
22. SVK 499 Pribylka Jakub 103 428 41 2005 25 29* 9 26 60 1515 63
23. POL 648 Heksel pol 001 41 2005 18 23 19 24* 60 1415 66
24. SVK 13 Simonová Karolína Sarah 101 589 42 2004 6 28* 28 28 62 1325 69
25. POL 1127 Lipowsky pol 001 41 2007 24 18 30* 21 63 1235 71
26. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 10 30* 29 30 69 1150 74
27. POL 1330 Lipowski pol 001 31 2002 26 22 21 27* 69 1070 77
28. CZ 431 Lackó Peter Dominik 103 429 41 2005 30* 24 23 23 70 990 80
29. SVK 641 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 21 21 DNC* DNC 78 915 83
30. SM 12 Hrušková Sára 103 430 42 2004 32* 27 27 25 79 840 86
31. CZ 769 Meliš Marek 103 424 41 2008 31 32* 25 29 85 770 89
32. POL 3291 Mendyk pol 001 41 2007 27 DNC* 32 DNF 95 700 91
33. SVK Crakov Karolina Mendik pol 001 42 2009 DNF* 33 31 31 95 635 94
34. SVK 4 Ursíny Juraj 223 139 41 2009 29 31 DNC* DNC 96 570 97
35. SVK 1287 Astafyeva Eva 223 153 32 2003 DNF* DNC DNC DNC 108 505 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 28636 Brestovský Adam 233 013 1 1980 2 1 1 4 3200 20
Benčeková Rebeka Mária 233 004 22 1999  
2. SVK 95 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 1 3 3 7 1996 40
Mrázová Andrea 223 081 2 1943  
3. SVK 36031 Ružička Pavel 215 003 1 1975 3 2 2 7 1292 60
Antoška Martin 223 157 1 1985  
4. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 4 4 4 12 792 80
Slosiar Ladislav 223 159 1 1972  
5. SVK 36261 Barényi Samuel 215 168 11 1994 5 5 DNF 16 404 100
Barényiová Karolína 215 167 2 1992