Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 255 - 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 02.07.2016 - 03.07.2016
Usporiadateľ : JK Liptovska Mara
Riaditeľ preteku : Kvetka Antolová
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Oršula Peter, Kopp Miroslav
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK CMOTA Petrík Matej 301 168 1 1985 1 1 1892 14
Cerva Lukáš 301 169 1 1985  
2. SVK ADRIA Machovec Dezider 223 052 1 1959 2 2 1290 29
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Machovec Jakub 223 055 31 2001  
Machovec Marek 223 160 21 2000  
3. SVK Selene Lénárt Ondrej 235 009 1 1944 3 3 938 43
Štaffen Roman 235 003 1 1972  
Crk Milan 235 010 1 1966  
Roblik Ondrej 235 012 11 1996  
4. SVK Twiste Brestovský Štefan 223 001 1 1955 4 4 688 57
Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975  
Simko Marian 900 236 1 1960  
5. SVK MIRA Ružička Peter 215 043 1 1947 5 5 494 71
Ružička Pavel 215 003 1 1975  
Mika Marián 223 130 1 1978  
6. SVK TAJANA Hropko Fero 223 134 1 1964 6 6 336 86
Zupková Zdenka 224 059 2 1971  
Zupka Šimon 223 133 11 1995  
7. SVK Venus Pohánka Marek 215 201 1 1972 7 7 202 100
Pohánková Viola 215 205 2 1981  
Pohanka Vladimir 900 234 1 1975  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 2* 2 1 1 4 2430 8
2. SVK 500 Miškov Alexander 223 116 31 2002 1 1 2* 2 4 1828 15
3. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 3* 3 3 3 9 1476 23
4. SVK 986 Oršula Jakub 223 092 31 2002 4 4 7* 7 15 1226 31
5. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 8* 8 4 4 16 1032 38
6. SVK 275 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 6* 6 5 5 16 874 46
7. SVK 0 Slosiar Leo 223 136 41 2005 5 5 8* 8 18 740 54
8. SVK 641 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 7* 7 6 6 19 624 62
9. POL 1287 Astafyeva Eva 223 153 32 2003 9* 9 9 9 27 522 69
10. SVK 2 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 DNF* DNF DNF DNF 42 313 77
10. SVK 3 Slosiarová Magdaléna 223 137 42 2008 DNF* DNF DNF DNF 42 313 77
10. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 DNF* DNF DNF DNF 42 313 77
10. SVK 9 Drengubiak Patrik 223 119 41 2007 DNF* DNF DNF DNF 42 313 77
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 1 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 36031 Machovec Matúš 223 056 41 2004 1* 1 1 1 3 0 100
Cedzo Michal 223 161 31 2002