Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 260 - 3rd Optimist No Limit Match Race
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 19.08.2016 - 21.08.2016
Usporiadatež : Limar LM
Riaditež preteku : Brestovský Matej
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Babjak Marián, Brestovská Zuzana
Trieda : NL - Grand Masters   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 10 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 9 Fedor Bohumil 130 002 1 1964 1 1 3303 10
2. CZE NULL Lubomír Svozil cze 001 1 1950 2 2 2400 20
3. SVK 4 Dugovičová Pavla 207 217 2 1968 3 3 1872 30
4. SVK 2 Brestovský Štefan 223 001 1 1955 4 4 1497 40
5. SVK 1 Babjak Marián 215 131 1 1969 5 5 981 50
5. SVK 6 Chreneková Marcela 900 250 1 1970 5 5 981 50
5. SVK 7 Zupková Zdenka 224 059 2 1971 5 5 981 50
8. SVK 3 Sloboda Igor 207 156 1 1967 6 6 594 80
9. SVK 5 Csuday Zdenek 224 002 1 1959 7 7 372 90
9. SVK 8 Hropko Fero 223 134 1 1964 7 7 372 90
Trieda : NL - Juniori   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 7 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 4 Barényiová Karolína 215 167 2 1992 1 1 2838 14
2. SVK 8 Fedorová Jana 130 008 2 1988 2 2 1935 29
3. SVK 6 Barényi Samuel 215 168 11 1994 3 3 1407 43
4. SVK 2 Antoška Martin 223 157 1 1985 4 4 1032 57
5. SVK 9 Batmendijn Juraj 130 039 1 1990 5 5 741 71
6. SVK 3 Zupka Šimon 223 133 11 1995 6 6 404 86
6. SVK 5 Kolpák Lukᚠ900 249 1 1988 6 6 404 86
Trieda : NL - Masters   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 11 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 2 Mika Marián 223 130 1 1978 1 1 3426 9
2. SVK 3 Slosiar Ladislav 223 159 1 1972 2 2 2523 18
3. SVK 4 Slosiarová Danka 900 247 1 1978 3 3 1995 27
4. SVK 1 Miková Uršula 900 246 2 1977 4 4 1620 36
5. SVK 5 Chumachenko Dmytro 224 136 1 1972 5 5 1104 45
5. SVK 6 Vyoral Antonín 900 248 2 1974 5 5 1104 45
5. SVK 7 Esteves Andre 900 253 1 1977 5 5 1104 45
8. SVK 10 Brestovská Zuzana 223 020 2 1979 6 6 502 73
8. SVK 11 Mišková Martina 900 251 2 1976 6 6 502 73
8. SVK 8 Esteves Linda 900 254 2 1976 6 6 502 73
8. SVK 9 Škubák Dušan 900 252 1 1974 6 6 502 73
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 4 Mika Viktor 223 114 41 2006 1 1 2838 14
2. SVK 1 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 2 2 1935 29
3. SVK 5 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 3 3 1407 43
4. SVK 6 Slosiar Leo 223 136 41 2005 4 4 1032 57
5. SVK 2 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 5 5 741 71
6. SVK 3 Miková Lea 223 163 42 2010 6 6 504 86
7. SVK 7 Machovec Matúš 223 056 41 2004 7 7 303 100