Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 261 - Limar Cup
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 13.08.2016 - 14.08.2016
Usporiadatež : Limar LM
Riaditež preteku : NULL
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Oršula Peter
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 153466 Kecskésová Michaela 103 361 22 1998 1 1 1 5* 1 3* 1 1 6 4730 14
2. SVK 189479 Kincel Peter 317 037 21 1997 2 2 3* 1 2 1 3* 2 10 3225 29
3. SVK 180759 Melišová Janka 103 366 32 2002 4 5* 6* 2 4 4 2 3 19 2345 43
4. SVK 155046 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 5* 3 4 4 5* 2 4 4 21 1720 57
5. SVK 175787 Brestovský Matej 223 004 1 1982 6* 4 2 3 6 6 7* 5 26 1235 71
6. SVK 164431 Boroš Michal 103 342 21 1999 3 6* 5 6* 3 5 5 6 27 840 86
7. SVK 58473 Neczli Rastislav 101 585 21 2000 7* 7* 7 7 7 7 6 7 41 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 30 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 577 Petr Hála cze 001 31 2002 1* 1 1 1 1 1 5 7890 3
2. SVK 17 Malina Alex Zdenek 101 595 31 2002 2 3 2 3 5* 3 13 6385 7
3. CZE 424 Chalupníková Kristína cze 001 42 2005 4 4 3 2 2 6* 15 5505 10
4. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 41 2004 3 2 11* 8 3 2 18 4880 13
5. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 32 2002 9* 7 7 7 4 5 30 4395 17
6. SVK 500 Miškov Alexander 223 116 31 2002 8 6 5 4 8 9* 31 4000 20
7. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 5 8 8 OCS* 6 8 35 3665 23
8. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 11 9 4 14* 9 4 37 3375 27
9. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 6 13* 9 10 10 7 42 3120 30
10. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 41 2005 12 5 14* 11 7 11 46 2890 33
11. CZE 5771 Ján Hála cze 001 41 2005 7 11 13 6 12 14* 49 2685 37
12. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 14 12 6 15 11 16* 58 2495 40
13. SVK 986 Oršula Jakub 223 092 31 2002 19* 10 10 5 16 18 59 2320 43
14. SVK 275 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 13 14 12 9 15* 13 61 2160 47
15. CZE 769 Meliš Marek 103 424 41 2008 10 18* 18 12 14 15 69 2010 50
16. SMR 12 Hrušková Sára 103 430 42 2004 17 15 15 17 20* 10 74 1870 53
17. SVK 6 Krivosudský Oliver 101 601 41 2005 15 17* 17 16 17 12 77 1740 57
18. CZE 223 Anna Hálová cze 001 42 2009 24* 19 19 13 13 17 81 1615 60
19. SVK 0 Slosiar Leo 223 136 41 2005 18 16 16 18 19* 19 87 1495 63
20. SVK 881 Brestovský Alex 223 111 41 2008 21* 20 21 20 18 20 99 1385 67
21. SVK 9 Benčeková Karin 213 104 32 2002 22 21 20 21 27* 24 108 1280 70
22. SVK 5 Rusnáková Kristína 213 113 32 2003 23 26* 25 19 22 21 110 1180 73
23. SVK 3 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 27* 22 23 22 21 23 111 1080 77
24. SVK 4 Valentínyová Sofia 213 106 42 2007 16 28 29* 25 25 22 116 990 80
25. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 20 25 22 23 26 28* 116 900 83
26. SMR 26 Hruška Silvester 103 431 41 2006 26 23 24 24 24 27* 121 815 87
27. SVK 2 Klára Chalupníkov cze 001 42 2008 25 24 27 DNF* 29 26 131 735 90
28. CZE 311 Jakub Hála cze 001 41 2009 28 29 26 DNF* 23 30 136 655 93
29. SVK 8 Benčeková Dagmar 213 105 42 2006 29 27 28 DNF* 28 25 137 580 97
30. SVK 1 Krivosudský Patrik 205 320 41 2008 30 30 30 DNF* 30 29 149 505 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 11 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 32103 Miloslav Chalupník cze 001 1 1976 1* 1* 1 1 1 1 1 1 6 6852 9
Katerina Chalupníková cze 002 2 1972  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 233 013 1 1980 2 2 2 2 2 3* 3* 3 13 5046 18
Benčeková Rebeka Mária 233 004 22 1999  
3. SVK 95 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 3 4 5* 5* 3 2 2 2 16 3990 27
Barényiová Karolína 215 167 2 1992  
4. CZE 28645 Karel Vacula cze 001 1 1985 5* 3 3 4 5* 4 5 4 23 3240 36
Jan Vacula cze 002 1 1986  
5. CZE 35875 Jan Machovský cze 001 1 1970 4 5* 4 3 4 5 6* 5 25 2658 45
Lucie Machovská cze 002 2 1972  
6. CZE 28629 Lubomír Svozil cze 001 1 1950 7 9* 8* 8 7 6 4 6 38 2184 55
Jakub Hanák cze 002 41 2007  
7. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 8* 6 6 6 6 7 10* 8 39 1782 64
Benčeková Ingrid 233 002 2 1978  
8. SVK 87 Mrázová Andrea 223 081 2 1991 6 7 7 7 DNF* 8* 7 7 41 1434 73
Fedor Bohumil 130 002 1 1964  
9. CZE 28647 Karel Vacula cze 001 1 1955 9* 8 10* 9 9 9 8 9 52 1128 82
Slosiar Ladislav 223 159 1 1972  
10. SVK 36031 Machovec Matúš 223 056 41 2004 10* 10* 9 10 8 10 9 10 56 852 91
Cedzo Michal 223 161 31 2002  
11. SVK 36261 Martinček Róbert 215 204 1 1990 11 11 11 DNC* DNC* 11 DNC DNC 68 606 100
Barényi Samuel 215 168 11 1994