Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 254 - Júnová regata
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 10.06.2017 - 11.06.2017
Usporiadateľ : Limar LM
Riaditeľ preteku : NULL
Hlavný rozhodca : Kadlečíková Jana
Rozhodcovia : Sloboda Igor
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 203056 Meliš Patrik 103 362 21 1998 1 1 1 2* 1 4 4395 17
2. SVK 207167 Kecskésová Michaela 103 361 22 1998 3* 2 2 1 2 7 2890 33
3. SVK 164429 Melišová Janka 103 366 32 2002 2 4* 3 3 3 11 2010 50
4. SVK 180759 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 4 3 5 4 DNC* 16 1385 67
5. SVK Andel Andel Pavol 103 020 1 1951 6 6 4 DNC* DNC 23 900 83
6. SVK 175787 Brestovský Matej 223 004 1 1982 5 5 DNC* DNC DNC 24 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 25 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 3 2 10 1 UFP* 16 7405 4
2. SVK 17 Malina Alex Zdenek 101 595 31 2002 4 1 7* 4 7 16 5900 8
3. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 32 2002 7 6 19* 3 1 17 5020 12
4. SVK 500 Miškov Alexander 223 116 31 2002 5 3 3 10* 10 21 4395 16
5. SVK 12 Hrušková Sára 103 430 32 2004 2 5 8 7 UFP* 22 3910 20
6. SVK 12905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 1 7 12 14* 5 25 3515 24
7. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 13* 8 4 13 3 28 3180 28
8. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 10 10 1 8 UFP* 29 2890 32
9. POL 1863 Štefaničiak Matej 233 020 31 2004 9 11 18* 2 8 30 2635 36
10. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 41 2005 11 17 2 22* 2 32 2405 40
11. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 8 4 15 6 UFP* 33 2200 44
12. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 6 13* 13 9 12 40 2010 48
13. CZE 135 Rabasová Adéla cze 001 42 2006 14 14 17* 11 4 43 1835 52
14. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 19 15 6 5 UFP* 45 1675 56
15. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 41 2005 20* 16 5 15 9 45 1525 60
16. SVK 976 Franek Richard 223 109 31 2004 18 12 16 19* 6 52 1385 64
17. SVK 782 Lackó Peter Dominik 103 429 41 2005 16 19* 9 18 11 54 1255 68
18. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 15 9 21 24* 17 62 1130 72
19. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 12 18 22 16 UFP* 68 1010 76
20. SVK 12921 Cedzo Michal 223 161 31 2002 22* 20 20 17 13 70 900 80
21. SVK 26 Hruška Silvester 103 431 41 2006 24* 24 11 23 14 72 795 84
22. SVK 769 Meliš Marek 103 424 41 2008 23* 22 14 21 15 72 695 88
23. SVK 986 Oršula Jakub 223 092 31 2002 17 21 UFP* 12 UFP 76 595 92
24. CZE 48 Bielunková Tatiana cze 001 42 2008 21 23* 23 20 16 80 505 96
25. SVK 1000 Krivosudský Oliver 101 601 41 2005 DNC* DNC DNC DNC DNC 104 100