Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 257 - LIMAR Cup – Interpohár 2017
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 21.07.2017 - 23.07.2017
Usporiadateľ : Limar LM
Riaditeľ preteku : Matej Brestovský
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Oršula Peter, Brestovská Zuzana, Babjak Marián, Brestovský Štefan
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 203018 Baran Maroš 205 190 11 1994 1 1 1 1 1 2* DNF* 2 1 8 6024 13
2. SVK 203056 Meliš Patrik 103 362 21 1998 2 2 4* 2 2 1 DNF* 1 2 12 4218 25
3. SVK 197206 Bonga Jakub 317 014 11 1994 4 5 2 3 7* 3 DNF* 3 7 27 3162 38
4. SVK 207167 Kecskésová Michaela 103 361 22 1998 3 4 6* 4 3 4 DNF* 4 5 27 2412 50
5. SVK 164429 Melišová Janka 103 366 32 2002 5 6* 3 6 5 5 DNF* 5 3 32 1830 63
6. SVK 175787 Brestovský Matej 223 004 1 1982 6 3 5 5 4 7* DNF* 7 6 36 1356 75
7. CHI 212024 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 7* 7 7 7 6 6 DNF* 6 4 43 954 88
8. SVK 58473 Neczli Rastislav 101 585 21 2000 8* 8 8 8 8 8 DNF* 8 8 56 606 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 30 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 6* 5 1 3 1 1 1 12 9378 3
2. SVK 12 Hrušková Sára 103 430 32 2004 3 3 2 1 6* 2 4 15 7572 7
3. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 2 1 5 4 3 3 9* 18 6516 10
4. SVK 12905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 1 12* 3 8 7 5 2 26 5766 13
5. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 16* 2 6 9 8 8 3 36 5184 17
6. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 4 6 8 7 9* 4 7 36 4710 20
7. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 32 2002 DNC* 8 10 6 4 6 8 42 4308 23
8. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 41 2005 5 9 13 14 2 15* 5 48 3960 27
9. SVK 500 Miškov Alexander 223 116 31 2002 11 4 4 13 10 14* 6 48 3654 30
10. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 10 OCS* 14 2 11 7 10 54 3378 33
11. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 7 7 7 5 16 19* 14 56 3132 37
12. SVK 1863 Štefaničiak Matej 233 020 31 2004 8 13 11 16 5 9 17* 62 2904 40
13. SVK 8 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 12 11 9 11 13* 10 11 64 2694 43
14. SVK 275 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 14 14 12 10 15* 11 13 74 2502 47
15. SVK 976 Franek Richard 223 109 31 2004 9 15 15 12 17* 13 12 76 2322 50
16. SVK 782 Lacko Peter Dominik 103 294 1 2005 15 17 16 17 12 16 21* 93 2154 53
17. SVK 769 Meliš Marek 103 424 41 2008 13 19 19 20 23* 12 15 98 1998 57
18. POL 1553 Valentinyová Sofia 233 018 42 2007 DNC* 10 17 15 14 DSQ 16 103 1848 60
19. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 17 16 20 18 21* 21 18 110 1710 63
20. SVK 381 Cedzo Michal 223 161 31 2002 20 21 18 19 18 17 22* 113 1572 67
21. POL 888 KRYSTA NATALIA pol 001 32 2004 19 18 21 21 20 23* 23 122 1446 70
22. SVK 26 Hruška Silvester 103 431 41 2006 18 20 25* 22 19 24 20 123 1326 73
23. CZE 59 Rolík Michal 202 118 41 2008 21 25* 23 25 24 20 19 132 1212 77
24. POL 8 SZPAK MARTYNA pol 001 42 2008 22 24 27* 23 22 22 25 138 1098 80
25. SVK 580 Bartánusová Tereza 223 183 42 2007 26 22 26 28* 27 18 24 143 990 83
26. POL 812 NIEMCZYK ANNA pol 001 42 2006 23 23 24 24 26 27 DNC* 147 888 87
27. POL 1899 NIEMCZYK ALEKSANDRA pol 001 42 2006 24 27 22 26 25 26 28* 150 792 90
28. POL 88 URBAŃSKA WIKTORIA pol 001 42 2008 25 26 28* 27 28 28 27 161 696 93
29. SVK 499 Hešková Karolína 103 436 42 2009 DNC* DNC DNC DNC DNC 25 26 175 606 97
30. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 41 2005 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 186 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 0 Benčeková Rebeka Mária 233 004 22 1999 1 4* 3 1 5 4395 17
Hlavsa Ján 215 023 1 1951  
2. SVK 36301 Ružička Pavel 215 003 1 1975 2* 1 2 2 5 2890 33
Geib Filip 215 206 21 1999  
3. SVK 85 Rolík Rastislav 202 066 1 1970 3* 2 1 3 6 2010 50
Benčeková Ingrid 233 002 2 1978  
4. SVK 3603 Ružička Peter 215 043 1 1947 4* 3 4 4 11 1385 67
Villarisová Marianna 215 207 22 1950  
5. SVK 28681 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 5* 5 5 5 15 900 83
Drengubiak Patrik 223 119 41 2007  
6. SVK 87 Esteves Alicia 223 172 32 2003 6* 6 6 6 18 505 100
Esteves André 223 177 1 1977  
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
71 Sloboda Igor HR 6 9 108 OK
126 Brestovská Zuzana PJ 6 9 108 OK
72 Oršula Peter R 6 9 54 OK
94 Babjak Marián J 6 9 54 OK
125 Brestovský Štefan J 6 9 54 OK