Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 263 - Veľka cena Slovenska 2017 - okruhový jachting
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 15.09.2017 - 17.09.2017
Usporiadateľ : YC LIMAR
Riaditeľ preteku : Štefan Brestovský
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Kadlečíková Jana, Kopp Miroslav, Jančinová Dana, Mokáň Miroslav, Mydlík Martin, Lehota Igor, Babjak Marián, Brestovská Zuzana
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 7 Matuška Dušan 110 388 1 1993 1 3 2 6 3200 20
Današová Martina 110 434 12 1997  
2. SVK 54222 Feriancová Eva 101 475 2 1990 DNS 1 1 8 1996 40
Summerlingová Soňa 101 512 12 1995  
3. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 3 2 3 8 1292 60
Činčurová Melisa 105 327 32 2004  
4. SVK 50766 Brachtl Ivo 101 116 1 1963 2 4 4 10 792 80
Harumová-Hessová Barbara 101 615 2 1985  
5. SVK 71 Kováč Ján 110 449 1 1990 4 5 5 14 404 100
Vrábel Tomáš 110 450 1 1990  
Trieda : 470 - 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 75 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 DNF* 1 1 1 3 4800 20
Sadílková Tereza 101 483 2 1992  
2. SVK 35 Tomasch Roman 104 245 1 1982 DNC* 2 2 2 6 2994 40
Palmaj Peter 105 223 1 1976  
3. SVK 7 Peťko Martin 110 447 1 1990 DNC* 4 3 3 10 1938 60
Bernát Peter 110 448 1 1987  
4. SVK 77 Kollárik Matej 110 353 1 1990 DNC* 3 DNC DNC 15 1188 80
Bokor Martin 901 021 1 1990  
5. SVK 5 Kachnič Branislav 105 201 1 1988 DNF* OCS DNC DNC 18 606 100
Krajanová Katarína 105 331 2 1988  
Trieda : BIC - BIC Techno   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 22 Kubín Róbert 316 166 31 2003 1 3 1 5 3200 14
2. SVK 88 Fábry Ivan 316 202 21 2000 2 5 DNS 15 1996 29
3. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 22 2001 DNC 1 DNF 17 1292 43
4. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 32 2002 DNC 2 DNF 18 792 57
5. SVK 322 Kučinský Štefan 316 106 21 2000 DNC 4 DNF 20 404 71
6. SVK 15 Sopúch Samuel 301 164 21 2000 DNC DNC DNC 24 86
6. SVK 35 Jaš Peter 316 160 31 2004 DNC DNC DNC 24 86
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 20 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 43 Hyrš Ladislav cze 001 1 1970 DNS 2 1 24 5608 5
2. CZE 63 Ščerba Kamil cze 001 1 1969 DNC 1 2 24 4404 10
3. CZE 3 Rudolf Lidařík cze 001 1 1978 DNS 4 3 28 3700 15
4. CZE 98 Ščerba Patrik cze 001 1 1993 DNC 3 8 32 3200 20
5. SLO 7 Loukota Milan 101 356 1 1981 DNS 6 5 32 2812 25
6. SVK 4 Mosný Peter 142 037 1 1966 DNS 5 7 33 2496 30
7. SVK 47 Mihalík Tomáš 101 359 1 1981 DNS 9 4 34 2228 35
8. CZE 313 Pert Kramář cze 001 1 1963 DNS 10 6 37 1996 40
9. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 1972 DNC 8 9 38 1792 45
10. CZE 24 Valouch Libor cze 001 1 1988 DNC 7 14 42 1608 50
11. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 DNS 14 10 45 1444 55
12. CZE 122 Ptacnik Milan cze 001 1 1974 DNS 13 12 46 1292 60
13. CZE 123 Valenová Klára cze 001 2 1978 DNC 12 13 46 1152 65
14. CZE 500 Sedláček Petr cze 001 1 1988 DNC 15 11 47 1024 70
15. CZE 23 Valouch Vlastimil cze 001 1 1960 DNC 16 15 52 904 75
16. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 DNS 11 DNF 53 792 80
17. SVK 21 Hrivnák Michal 104 256 1 1985 DNS 17 16 54 688 85
18. CZE 56 Nemec Milan cze 001 1 1962 DNC 18 17 56 588 90
19. CZE 36 Zdenek Dybal cze 001 1 1975 DNC 20 18 59 492 95
20. SVK 1 Hrivnak Martin 104 072 1 1955 DNC 19 19 59 404 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 16 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 210413 Přikryl Benjamín cze 001 21 2000 10* 1 1 1 1 4 8939 6
2. SVK 203018 Baran Maroš 205 190 11 1994 1 3* 2 2 2 7 6832 13
3. SVK 207167 Kecskésová Michaela 103 361 22 1998 6* 2 6 3 5 16 5600 19
4. SVK 21 Ferianec Adam 101 522 11 1997 4 4 7* 7 3 18 4725 25
5. SVK 192488 Borošová Soňa 103 299 2 1993 5 6* 5 5 4 19 4046 31
6. SVK 2012 Šabo Andrej 101 440 1 1986 7 5 4 4 12* 20 3493 38
7. SVK 164429 Melišová Janka 103 366 32 2002 3 7 10* 6 8 24 3024 44
8. SVK 175787 Brestovský Matej 223 004 1 1982 11 DNF* 3 9 9 32 2618 50
9. SVK 189479 Kincel Peter 317 037 11 1997 8 8 9 8 13* 33 2261 56
10. SVK 164431 Boroš Michal 103 342 21 1999 14 DNF* 8 10 7 39 1939 63
11. SVK 170267 Malina Alex Zdenek 101 595 31 2002 2 DNF* DNC DNC 14 50 1652 69
12. CZE 196990 Dybal Zdenek cze 001 21 2000 12 DNF* DNC DNC 6 52 1386 75
13. CZE 185634 Sovadina Petr cze 001 21 2000 9 DNF* DNC DNC 11 54 1141 81
14. SVK 210224 Kecskésová Nikoleta 103 367 22 2000 13 DNF* DNC DNC 10 57 917 88
15. SVK 58473 Neczli Rastislav 101 585 21 2000 DNS* DNF DNC DNC 15 66 707 94
16. SVK 197206 Bonga Jakub 317 014 11 1994 DNC* DNC DNC DNC DNC 68 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 39 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 424 Chalupníková Kristína cze 001 42 2005 1 7* 4 1 6 10086 3
2. CZE 681 Wehrengerg Lukáš cze 001 31 2002 3 4* 1 2 6 8280 5
3. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 2 2 2 10* 6 7224 8
4. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 6* 5 3 6 14 6474 10
5. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 21* 1 13 3 17 5892 13
6. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 41 2005 7 3 9 19* 19 5418 15
7. SVK 1000 Krivosudský Oliver 101 601 41 2005 9 17* 6 5 20 5016 18
8. SVK 1863 Štefaničiak Matej 233 020 31 2004 8 6 16* 8 22 4668 21
9. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 41 2005 5 13* 8 11 24 4362 23
10. SVK 12 Hrušková Sára 103 430 32 2004 12* 9 7 9 25 4086 26
11. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 4 10 14 16* 28 3834 28
12. CZE 8 Valenová Barbora cze 001 42 2007 15 DNF* 10 4 29 3612 31
13. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 13 22* 15 7 35 3402 33
14. SVK 275 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 10 18* 11 14 35 3210 36
15. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 32 2002 17 20* 5 15 37 3030 38
16. SVK 500 Miškov Alexander 223 116 31 2002 27* 15 12 12 39 2862 41
17. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 28* 14 18 13 45 2700 44
18. SVK 1553 Valentinyová Sofia 233 018 42 2007 20 11 20 26* 51 2556 46
19. SVK 1769 Meliš Marek 103 424 41 2008 22 8 23* 22 52 2412 49
20. SVK 976 Franek Richard 223 109 31 2004 19 DNF* 17 20 56 2280 51
21. SVK 11122 Brestovský Alex 233 021 41 2008 23 26* 19 17 59 2154 54
22. CZE 769 Přikryl Jeremiáš cze 001 41 2007 26* 16 22 23 61 2028 56
23. SVK 889 Rolík Michal 202 118 41 2008 24 19 26* 18 61 1914 59
24. CZE 802 Ptacnik Ondrej cze 001 41 2005 11 12 DNC* DNC 63 1806 62
25. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 32 DNF* 21 21 74 1698 64
26. SVK 13 Simonová Karolína Sarah 101 589 32 2004 25* 25 24 25 74 1596 67
27. CZE 800 Ptacnik Matej cze 001 41 2005 14 23 DNC* DNC 77 1494 69
28. CZE 836 Adéla Rabasová cze 001 42 2006 16 24 DNC* DNC 80 1404 72
29. SVK 641 Holešová Livia 232 022 42 2009 29 DNF* 27 27 83 1308 74
30. SVK 986 Oršula Jakub 223 092 31 2002 34 DNF* 28 24 86 1224 77
31. SVK 2 Hruška Silvester 103 431 41 2006 36 DNF* 25 28 89 1134 79
32. SVK 782 Lackó Peter Dominik 103 429 41 2005 31 21 DNC* DNC 92 1056 82
33. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 37 DNF* 29 30 96 972 85
34. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2009 18 DNF* DNC DNC 98 894 87
35. SVK 505 Bartánusová Barbora 223 187 32 2004 38 DNF* DNC 29 107 822 90
36. SVK 580 Bartánusová Tereza 223 183 42 2007 30 DNC* DNC DNC 110 744 92
37. CZE 833 Tatiana Bělunková cze 001 42 2008 33 DNF* DNC DNC 113 678 95
38. SVK 499 Hešková Karolína 103 436 42 2009 35 DNF* DNC DNC 115 606 97
39. SVK 381 Cedzo Michal 223 161 31 2002 DNC* DNC DNC DNC 120 100
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 18 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1 PolláK Patrik 316 004 1 1972 1* 1 1 1 3 7986 6
2. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 1964 3* 2 2 2 6 6180 11
3. SVK 3 KISSI Robert 312 041 1 1971 5* 3 3 3 9 5124 17
4. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 1 1989 11 DNC* 5 5 21 4374 22
5. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 1968 8 DNC* 6 7 21 3792 28
6. CZE 113 Kamenský Pavel cze 001 1 1974 9 DNC* 7 6 22 3318 33
7. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 1962 10* 5 8 10 23 2916 39
8. CZE 110 Kamenský Radim cze 001 1 1976 2 DNC* DNS 4 25 2568 44
9. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 1974 12 DNC* 4 9 25 2262 50
10. SVK 241 Potucký Martin 326 002 1 1987 4 4 DNC* DNC 27 1986 56
11. SVK 150 Jaš Ján 316 082 1 1974 14 6 DNC* 8 28 1740 61
12. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 1 1963 7 DNC* 11 12 30 1512 67
13. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 1957 13 DNC* 9 11 33 1308 72
14. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 21 1999 6 DNC* DNC DNC 44 1110 78
15. SVK 38 Funk Peter 316 184 21 2000 15 DNC* 10 DNC 44 930 83
16. SVK 52 Mikler Ľubomír 316 142 1 1991 16 DNC* DNC DNC 54 762 89
17. SVK 151 Kubín Robert 316 010 1 1972 DNS* DNC DNC DNC 57 606 94
17. SVK 4 Heško Marcel 316 022 1 1975 DNC* DNC DNC DNC 57 94
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. CZE 32103 Chalupník Miloslav cze 001 1 1976 1 1 3 5 3516 17
Chalupníková Kataryna cze 002 2 1972  
2. SVK 95 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 2 3 2 7 2312 33
Mrázová Andrea 223 081 2 1991  
3. SVK 36301 Ružička Pavel 215 003 1 1975 4 4 1 9 1608 50
Geib Filip 215 206 21 1999  
4. SVK 28636 Brestovský Adam 233 013 1 1980 3 2 4 9 1108 67
Benčeková Rebeka Mária 233 004 22 1999  
5. SVK 28638 Rolík Rastislav 202 066 1 1970 5 5 5 15 720 83
Benčeková Ingrid 233 002 2 1978  
6. SVK 36036 Růžička Peter 215 043 1 1947 6 DNC 6 19 404 100
Pohánka Marek 215 201 1 1972