Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 352 - Supercup Slovakia
Miesto a dátum : Domaša, 06.05.2017 - 07.05.2017
Usporiadateľ : ATU Košice
Riaditeľ preteku : Lopuchovský
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Fábry Stanislav, Čarná Gabriela, Beránková Iveta, Lopuchovská Viera
Trieda : BIC - BIC Techno 293   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 22 / 4   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. HUN 282 Szlávi Roland hun 001 21 2000 1 2 1 4 5772 5
2. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 22 2001 2 1 6 9 4568 9
3. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 32 2002 3 3 3 9 3864 14
4. HUN 160 Pálinkás Tamás hun 001 31 2003 5 4 4 13 3364 18
5. CZE 50 Mikulec Martin cze 001 21 2001 4 6 10 20 2976 23
6. HUN 487 Morvai Anna hun 001 32 2004 7 8 5 20 2660 27
7. SVK 22 Kubín Róbert 316 166 31 2003 8 5 7 20 2392 32
8. CZE 73 Štěpánek Jan cze 001 1 1973 10 11 2 23 2160 36
9. SVK 88 Fábry Ivan 316 202 21 2000 6 7 11 24 1956 41
10. HUN 2004 Negyeliczky Brúnó hun 001 31 2004 12 10 8 30 1772 45
11. HUN 203 Baranyai Laura hun 001 32 2002 9 9 13 31 1608 50
12. CZE 787 Nevelóš Tibor cze 001 41 2006 11 13 12 36 1456 55
13. CZE 37 Sadílek Adam cze 001 31 2002 14 12 17 43 1316 59
14. CZE 80 Sadílková Nela cze 001 42 2006 15 18 16 49 1188 64
15. SVK 35 Jaš Peter 316 160 31 2004 13 15 DNC 51 1068 68
16. CZE 1 Nevelóš Jan cze 001 1 1976 DNF 14 14 51 956 73
17. CZE 1116 Netík Pavel cze 001 21 1999 16 16 19 51 852 77
18. CZE 63 Drda David cze 001 41 2005 17 17 18 52 752 82
19. CZE 88 Štěpánková Markéta cze 001 42 2006 19 19 15 53 660 86
20. CZE 784 Nevelóš Adam cze 001 31 2004 DNF DNF 9 55 568 91
21. CZE 87 Lojínová Alexandra cze 001 42 2007 18 20 20 58 484 95
22. UKR 269 Dulo Viktor ukr 001 21 1999 DNC DNC DNF 69 404 100
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 26 / 5   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 1972 1 2 1 4 6064 4
2. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 1964 2 1 2 5 4860 8
3. CZE 110 Kamenský Radim cze 001 1 1976 4 3 4 11 4156 12
4. SVK 241 Potucký Martin 326 002 1 1987 5 10 3 18 3656 15
5. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 1 1963 6 5 7 18 3268 19
6. SVK 4 Heško Marcel 316 022 1 1975 9 4 8 21 2952 23
7. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 1971 10 6 6 22 2684 27
8. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 1 1963 13 13 5 31 2452 31
9. SVK 151 Kubín Robert 316 010 1 1972 16 9 9 34 2248 35
10. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 1974 17 8 10 35 2064 38
11. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 1 1989 7 19 13 39 1900 42
12. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 21 1999 3 DNF 12 42 1748 46
13. SVK 150 Jaš Ján 316 082 1 1974 8 7 DNC 42 1608 50
14. HUN 181 Nagy-Pál Levente hun 001 1 1980 15 17 11 43 1480 54
15. CZE 113 Kamenský Pavel cze 001 1 1974 12 12 20 44 1360 58
16. GER 50 Honsberg Helmut ger 001 1 1950 18 14 18 50 1248 62
17. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 1957 19 16 15 50 1144 65
18. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 1 1971 14 11 DNC 52 1044 69
19. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 1962 11 20 21 52 948 73
20. HUN 661 Pollacsek Kálmán hun 001 11 1996 21 15 16 52 860 77
21. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 1968 22 18 14 54 776 81
22. SVK 38 Funk Peter 316 184 21 2000 24 22 17 63 696 85
23. HUN 1999 Hanzely Mark hun 001 21 1999 25 21 19 65 616 88
24. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 1 1945 23 23 22 68 544 92
25. SVK 56 Fábry Stanislav 316 204 1 1985 20 24 DNF 71 472 96
26. UKR 77 Bedo Vitaliy ukr 001 21 1999 DNC DNC DNF 81 404 100