Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 356 - Pohár TRIM
Miesto a dátum : Domaša, 03.06.2017 - 04.06.2017
Usporiadateľ : TRIM Zvolen
Riaditeľ preteku : Csuday Zdenek
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Lehota Igor
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK QUEENY Makuch Alexej 327 003 1 1963 1. RET* 1. 2. 4 4568 9
Makuchová Mária 327 012 2 1973  
2. SVK BLACK Tuleja Tomáš 101 365 1 1976 3. 1. 3. 4.* 7 3364 18
Tulejová Andrea 101 563 2 1977  
3. SVK ELEANO Čech Ladislav 224 023 1 1966 5.* 3 4. 1. 8 2660 27
Kanka Pavel 224 022 1 1969  
4. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 1 1959 8.* 4 2. 3. 9 2160 36
Rolík Jakob 224 043 21 1999  
5. SVK LUK IV Mana Marian 317 046 1 1964 6.* 2 5. 5. 12 1772 45
Kurej Ľuboš 328 001 1 1963  
Repko Martin 224 044 1 1969  
6. SVK DELPHI Košalko Rastislav 301 185 1 1979 2. 5 DNF* 9. 16 1456 55
Košalko Stanislav 301 184 1 1976  
Harakaľ Slavomír 301 187 1 1976  
Harakaľ Richard 316 214 41 2005  
7. SVK FALCON Ježko ml. Martin 301 160 1 1984 4. 6* 6. 6. 16 1188 64
Urda Jozef 301 177 1 1980  
8. SVK LEGACY Repáň Peter 327 007 1 1965 10.* 7 10. 7. 24 956 73
Uhlár Peter 327 008 1 1963  
9. SVK DRAGON Jančáry Martin 327 001 1 1964 9.* 9 7. 8. 24 752 82
Vasilenko Maroš 901 006 1 1981  
Vaľo Dominik 901 007 1 1980  
10. SVK ARZEN Fedor Stanislav 237 002 1 1946 7. 10 9. 11.* 26 568 91
Ščamba Igor 237 006 1 1958  
Homolová Silvia 237 008 42 2005  
11. SVK DORIS Kočiš Michal 318 001 1 1957 11.* 8 8. 10. 26 404 100
Šepeľa Peter 318 029 1 1979  
Trieda : MIC - Micro class   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK MARIA Potucký Juraj 326 001 1 1955 1 3* 2 1 4 4000 20
Tušik Ján 326 030 1 1955  
Ostovrchý Tomáš 326 032 21 1998  
2. SVK CMOTA Petrík Matej 301 168 1 1985 2* 1 1 2 4 2495 40
Kollár Martin 301 167 1 1985  
Cerva Lukáš 301 169 1 1985  
3. SVK KONDOR Nosko Juraj 108 034 1 1952 3* 2 3 3 8 1615 60
Hajdučík Matej 234 003 1 1985  
Zacharov Juraj 224 133 1 1982  
4. SVK ZAFIR Štaffen Roman 237 010 1 1972 4* 4 4 4 12 990 80
Kuhajda Jozef 235 004 1 1974  
Kuhajda Lukáš 235 007 21 1998  
5. SVK GRAYHO Rakovan Peter 237 018 1 1991 5* 5 5 5 15 505 100
Rakovan Miroslav 237 019 1 1963  
Rakovan Richard 901 005 1 1993