Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 101 - Veľká cena Bratislavy
Miesto a dátum : Senec, 07.04.2018 - 08.04.2018
Usporiadateľ : Slovan
Riaditeľ preteku : Michaela Vaďurová
Hlavný rozhodca : Jančinová Dana
Rozhodcovia : Kančevová Zuza
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 54222 Summerling Roman 101 244 1 1964 1 1 1 1 DNC* 4 4000 20
Summerlingová Soňa 101 512 12 1995  
2. SVK 50747 Palmaj Peter 105 223 1 1976 2 2 3 3 DNC* 10 2495 40
Činčurová Melisa 105 327 32 2004  
3. SVK 51901 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 3 DNC* 2 DNF 1 12 1615 60
Hessová Barbara 101 615 2 1985  
4. SVK 50766 Mišík Ivan 101 600 1 1976 4 3 4 4 DNC* 15 990 80
Ridzoň Jaroslav 101 597 1 1975  
5. SVK 8 Blechtová Jana 101 297 2 1978 DNC* DNC DNC 2 DNC 20 505 100
Ráček Jakub 101 438 1 1986  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 10 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 2* 1 4* 1 1 1 2 1 7 5505 10
2. SVK 7 Mihalík Tomáš 101 359 1 1981 6* 3* 2 2 3 2 1 3 13 4000 20
3. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 1 4* 1 4* 4 3 3 2 14 3120 30
4. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 1972 3 2 OCS* 3 2 DNF* DNC DNC 32 2495 40
5. SVK 21 Hrivnák Michal 104 256 1 1985 5 7* 8* 6 6 5 5 6 33 2010 50
6. SVK 57 Režucha Andrej 103 108 1 1968 4 6 5 DNF* 7* 6 6 7 34 1615 60
7. SVK 110 Loukota Milan 101 356 1 1981 DNC* 5 3 5 DNC* DNF 7 5 36 1280 70
8. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 1 1972 DNC* DNC* DNC DNC 5 4 4 4 39 990 80
9. SVK 1908 Hačko Tibor 101 335 1 1954 7 8* 6 7 DNC* 7 8 8 43 735 90
10. SVK 155 Sochor Rastislav 104 470 1 1963 DNC* 9 7 8 DNC* DNC DNC DNC 57 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 1* 1* 1 1 1 1 1 1 6 1758 17
2. SVK 782 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 2 3* 2 2 3 2 2 4* 13 1156 33
3. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 31 2005 3 2 3 4* 4 5* 3 2 17 804 50
4. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 4* 5* 4 3 2 3 4 3 19 554 67
5. SVK 13 Simonová Karolína Sarah 101 589 32 2004 5* 4 5* 5 5 4 5 5 28 360 83
6. CZE 181 Martin Leginos cze 001 31 2003 6 6 6 DNF* 6 DNC* DNC DNC 38 202 100
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
16 Jančinová Dana HR 5 8 80 OK
41 Kančevová Zuza R 5 8 40 OK