Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 107 - Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
Miesto a dátum : VD Gabčikovo, 14.09.2018 - 16.09.2018
Usporiadateľ : Dynamo, KVO
Riaditeľ preteku : Tomáš Malatinský
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Jančinová Dana, Dolanová Gabriela, Kančevová Zuza, Borošová Adriana, Lehota Igor, Mydlík Martin, Brestovská Zuzana, Vanický Dušan, Čarná Gabriela
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 10 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 1 1993 1* 1 1 1 1 1 1 3* 6 7707 10
Bilka Miroslav 103 269 1 1965  
2. SVK 54070 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 DNC* DNC* 2 2 2 3 3 2 14 5600 20
Vaďurová Dominika cze 002 2 1993  
3. SVK 542222 Feriancová Eva 101 475 2 1990 4 4 4 5* DNF* 2 2 1 17 4368 30
Summerlingová Soňa 101 512 12 1995  
4. SVK 54222 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 2 2 3 4 4 6* 7* 5 20 3493 40
Summerling Roman 101 244 1 1964  
5. SVK 91 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 3 3 5* 3 3 4* 4 4 20 2814 50
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
6. SVK 71 Siebert Matej 110 457 1 1970 5 6 6 8* 7* 7 5 7 36 2261 60
Siebert Peter 110 458 41 2006  
7. SVK 7 Matuška Dušan 110 388 1 1993 7 7 7 6 5 5 9* 8* 37 1792 70
Današová Martina 110 434 12 1997  
8. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 6 5 8* 7 6 8* 8 6 38 1386 80
Činčurová Melisa 105 327 32 2004  
9. SVK 20370 Hošták Róbert 106 152 1 1980 8 8 9* 9* 8 9 6 9 48 1029 90
Ščibran Michal 105 368 1 1979  
10. SVK 8 Várady Róbert 106 118 1 1974 9 9 DNC* DNC* 9 10 10 10 57 707 100
Husarovičová Jaroslava 106 144 2 1968  
Trieda : 470 - 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 2 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. GER 23 Kováč Richard cze 001 1 1976 50
Kováčová Vladimíra cze 002 2 1979  
2. SVK 5 Kachnič Branislav 105 201 1 1988 100
Krajanová Katarína 105 331 2 1988  
Trieda : BIC - BIC Techno 293   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 11 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 784 Neveloš Adam cze 001 31 2004 1 1 1 1 1 1 2* DNC* 6 7707 9
2. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 22 2002 2 2 3* 2 2 2 1 DNC* 11 5600 18
3. CZE 289 Piňosová Kristýna cze 001 32 2005 4* 4 2 5* 3 3 4 2 18 4368 27
4. CZE 911 Chalupníková Kristýna cze 001 32 2005 6* 5 4 3 DNC* 4 3 1 20 3493 36
5. CZE 47 Skřepek Šimon cze 001 41 2007 3 3 5 4 4 6* 7* 5 24 2814 45
6. CZE 211 Diviš Lukáš cze 001 31 2004 7* 6 6 6 6 7* 5 4 33 2261 55
7. CZE 88 Štěpánková Markéta cze 001 41 2006 5 8* 7* 7 5 5 6 6 34 1792 64
8. SVK 22 Kubín Róbert 316 166 31 2003 8 7 8 9* 8 9* 8 3 42 1386 73
9. CZE 87 Lojínová Alexandra cze 001 42 2007 9* 9 9 8 7 8 10* 8 49 1029 82
10. SVK 35 Jaš Peter 316 160 31 2004 10* 10 DNF* 10 9 10 9 7 55 707 91
11. CZE 787 Neveloš Tibor cze 001 41 2006 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 72 100
Trieda : BTP - BIC Techno Plus   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 2 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 22 2001 1* 1 1 1 1 1 1 DNC* 6 50
2. SVK 88 Fábry Ivan 316 202 21 2000 2* 2 2 2 2 2 2 DNF* 12 100
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 13 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 9 Hýža Jiří cze 001 1 1975 1* 1 1 1 1 1 2* 1 6 8505 8
2. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 5* 3 2 2 4* 3 1 2 13 6398 15
3. SVK 11 Mihalík Tomáš 101 359 1 1981 4 2 5* 4 5* 2 4 4 20 5166 23
4. SVK 0 Loukota Milan 101 356 1 1981 6* 4 4 3 3 7* 3 5 22 4291 31
5. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 3 6 3 6 8* 6 9* 6 30 3612 38
6. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 1972 2 5 6 8* 7 9* 7 8 35 3059 46
7. CZE 98 Ščerba Patrik cze 001 1 1993 7* 7 7 5 6 4 6 9* 35 2590 54
8. CZE 99 Dybal Zdeněk cze 001 21 2000 8 8 8 7 9* 5 8 10* 44 2184 62
9. SVK 1 Mosný Peter 142 037 1 1966 DNC* DNC* DNC DNC 2 8 5 3 46 1827 69
10. SVK 7 Šabo Peter 101 032 1 1954 9 9 9 9 10 11* 11* 11 57 1505 77
11. SVK 21 Hrivnák Michal 104 256 1 1985 DNC* DNC* DNC DNC DNC 10 10 7 69 1218 85
12. SVK 9 Kuchár Branislav cze 001 1 1983 DNC* 10 10 10 DNC* DNC DNC DNC 72 952 92
13. SVK X Kuchár Alexander 101 548 1 1961 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC 12 12 80 707 100
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 9 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 197541 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 1 3 3 4* 5* 1 1 1 10 7385 11
2. SVK 192635 Miškov Alexander 223 116 21 2002 2 2 4* 1 3 2 2 4* 12 5278 22
3. SVK 180759 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 3* 1 2 9* 1 3 3 3 13 4046 33
4. SVK 203056 Melišová Janka 103 366 22 2002 4* 4 1 3 2 4 6* 2 16 3171 44
5. SVK 176678 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 6* 6 5 2 7* 5 5 6 29 2492 56
6. CZE 167988 Kališová Markéta cze 001 32 2004 5 5 7* 8* 4 7 4 5 30 1939 67
7. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 8* 8* 8 6 6 6 7 8 41 1470 78
8. SVK 148617 Oršula Jakub 223 092 21 2002 7 7 6 7 8* 8 OCS* 7 42 1064 89
9. CZE 185750 Hýža Vít cze 001 31 2005 DNC* DNC* 9 5 9 9 8 DNC 50 707 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 12 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 203018 Baran Maroš 205 190 1 1994 3* 6* 1 1 1 1 1 1 6 7707 8
2. CZE 167986 Kališová Lenka cze 001 22 1999 1 3 6* 3 5 2 7* 2 16 5600 17
3. CZE 190359 Kmenta Martin cze 001 21 1999 6* 1 2 2 6* 5 2 6 18 4368 25
4. SVK 192488 Borošová Soňa 103 299 2 1993 7* 2 3 5 3 4 6 9* 23 3493 33
5. SVK 2012 Šabo Andrej 101 440 1 1986 2 4 4 4 9* 8* 4 5 23 2814 42
6. SVK 163051 Malina Alex Zdenek 101 595 21 2002 8* 5 5 6* 4 3 5 3 25 2261 50
7. SVK 21 Ferianec Adam 101 522 11 1997 5 8 9* 8 7 9* 3 4 35 1792 58
8. SVK 176678 Maňkovaá Linda 205 349 12 1996 4 7 8 10* 2 7 10* 10 38 1386 67
9. CZE 185634 Sovadina Petr cze 001 21 2000 10* 9* 7 7 8 6 8 7 43 1029 75
10. SVK 170267 Ráček Jakub 101 438 1 1986 9 10* 10* 9 10 10 9 8 55 707 83
11. CZE 171352 Mikula Josef cze 001 21 2000 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 78 92
11. CZE 192667 Mikula Luboš cze 001 11 1997 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 78 92
Trieda : LAS - Laser Standard   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 212491 Přikryl Benjamin cze 001 21 2000 1* 1 1 1 1 2* 1 1 6 6153 17
2. SVK 180759 Andel Michal 103 313 1 1988 2* 2 2 2 3* 1 2 2 11 4046 33
3. SVK 162622 Tomasch Roman 104 245 1 1982 3* 3 3 4* 2 3 3 3 17 2814 50
4. SVK 166298 Boroš Michal 103 342 21 1999 4* 4* 4 3 4 4 4 4 23 1939 67
5. SVK 162623 Neczli Rastislav 101 585 21 2000 5* 5 5 5 6* 5 5 5 30 1260 83
6. SVK 164429 Várady Noel 106 005 31 2004 6* 6* 6 6 5 6 6 6 35 707 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 33 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 3 15* 1 3 1 4 1 13 11242 3
2. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 1 2 3 5 3 1 10* 15 9135 6
3. SVK 27 Štefaničiak Matej 223 194 31 2004 4 11 2 1 8 13* 5 31 7903 9
4. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 2 10 10 14* 2 6 2 32 7028 12
5. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 7 7 4 2 4 15* 8 32 6349 15
6. CZE 836 Rabasová Adéla cze 001 42 2006 11 3 9 11 14* 2 3 39 5796 18
7. SVK 38 Valentinyová Sofia 223 195 42 2007 5 4 17* 6 9 8 11 43 5327 21
8. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 6 8 15* 10 6 9 9 48 4921 24
9. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 13* 9 6 12 13 5 7 52 4564 27
10. SVK 1000 Krivosudský Oliver 101 601 31 2005 DSQ* 12 13 4 11 3 14 57 4242 30
11. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 8 14 8 9 18* 14 6 59 3955 33
12. SVK 12 Hrušková Sára 101 618 32 2004 14 13 7 7 10 12 15* 63 3689 36
13. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 31 2005 DSQ* 6 14 18 5 17 4 64 3444 39
14. CZE 769 Přikryl Jeremiáš cze 001 41 2007 15 1 5 13 15 26* 18 67 3220 42
15. SVK 118 Pribylka Jakub 103 428 31 2005 9 18 11 19* 7 10 13 68 3010 45
16. SVK 2207 Rolík Michal 202 118 41 2008 12 5 16* 8 12 16 16 69 2814 48
17. CZE 424 Chalupníková Klára cze 001 42 2008 10 16 18* 16 16 7 17 82 2632 52
18. SVK 11122 Brestovský Alex 223 111 41 2008 17 27* 12 15 17 SCP 20 102 2457 55
19. SVK 275 Holešová Livia 232 022 42 2009 16 31* 26 21 19 18 12 112 2289 58
20. CZE 768 Meliš Marek 103 424 41 2008 24 19 20 17 21 22 29* 123 2135 61
21. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 19 20 19 30* 25 21 19 123 1988 64
22. CZE 837 Fanfrlová Eliška cze 001 32 2005 18 17 21 25 23 SCP* 21 125 1848 67
23. SVK 580 Bartánusová Tereza 223 183 42 2007 21 25 22 26* 20 19 25 132 1708 70
24. CZE 833 Bělunková Tatiana cze 001 42 2008 22 21 23 28* 26 20 28 140 1582 73
25. CZE 318 Hejnová Karolína cze 001 42 2007 20 22 28* 23 24 27 24 140 1456 76
26. CZE 810 Kováč Richard cze 001 41 2008 28 23 30* 22 22 25 26 146 1337 79
27. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 27* 26 27 20 27 24 23 147 1225 82
28. SVK 500 Bartánusová Barbora 223 187 32 2004 23 24 24 27 28 28 DNC* 154 1113 85
29. CZE 772 Kováč Vladimír cze 001 41 2010 26 30* 25 24 29 30 22 156 1008 88
30. SVK 381 Lichvár Oliver 223 201 41 2006 25 28 29 31* 30 29 27 168 903 91
31. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 29 29 32* 29 31 31 30 179 805 94
32. SVK 331 Hruška Silvester 101 619 41 2006 30 32 31 32 32 32 DNF* 189 707 97
33. SMR 26 Hešková Karolína 103 436 42 2009 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 204 100
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 19 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 1972 1* 1 1 3* 1 1 1 1 6 9317 5
2. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 21 1999 2 2 2 4* 3* 2 2 3 13 7210 11
3. CZE 78 Skřepek Jan cze 001 1 1978 3 3 4* 1 2 3 4 10* 16 5978 16
4. SVK 241 Potucký Martin 326 002 1 1987 8* 4 3 2 5* 4 3 5 21 5103 21
5. CZE 21 Pospíšil Martin cze 001 1 1964 4 6* 6 11* 6 5 5 2 28 4424 26
6. SVK 4 Heško Marcel 316 022 1 1975 5 5 7* 6 4 8* 6 4 30 3871 32
7. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 1971 9* 8 9* 5 7 7 7 7 41 3402 37
8. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 1974 10* 7 5 8 9 9 10* 6 44 2996 42
9. SVK 150 Jaš Ján 316 082 1 1974 7 10* 8 10 8 11* 9 9 51 2639 47
10. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 1962 6 9 12* 14* 10 10 8 11 54 2317 53
11. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 1 1963 12 11 11 7 DNC* 6 14 DNF* 61 2030 58
12. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 1968 11 13* 13 12 13 14* 12 8 69 1764 63
13. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 1957 14* 12 10 13* 11 12 13 12 70 1526 68
14. SVK 38 Funk Peter 316 184 21 2000 13 14* 15* 9 12 13 11 14 72 1295 74
15. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 1 1945 15* 15* 14 15 14 15 15 13 86 1085 79
16. CZE 50 Mikulec Martin cze 001 21 2001 DNC* 16 16 DNC* DNC DNC DNC DNC 112 889 84
17. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 1 1989 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 120 89
17. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 1964 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 120 89
17. SVK 646 Stahl Jaroslav 104 209 1 1964 DNF* DNF* DNF DNC DNC DNC DNC DNC 120 707 89
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 1 1980 1* 1 1 2* 1 1 1 1 6 7028 13
Neupaverová Dorota 223 207 42 2007  
2. SVK 36301 Ružička Pavel 215 003 1 1975 2 2 2 1 3* 3* 3 2 12 4921 25
Zacharov Juraj 238 019 1 1982  
3. SVK 28638 Benček Vladimír 233 001 1 1977 3* 4* 3 3 2 2 2 3 15 3689 38
Benčeková Ingrid 233 002 2 1978  
4. CZE 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 4 3 4 4 5 5 6* 6* 25 2814 50
Drengubiak Patrik 223 119 41 2007  
5. SVK 32111 Ružička Peter 215 043 1 1947 7* 5* 5 5 4 4 4 4 26 2135 63
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
6. SVK 28657 Esteves André 223 177 1 1977 6 7* 7* 7 6 7 5 5 36 1582 75
Esteves Alicia 223 172 32 2003  
7. SVK 95 Zubaľ Branislav 142 001 1 1972 5 6 6 DNF* 7 6 DNC* DNC 39 1113 88
Zubaľ Jakub 142 025 41 2010  
8. GER 3609 Marek Václav cze 001 1 1992 8* 8* 8 6 8 8 7 7 44 707 100
Plotěný Jan cze 002 1 1983