Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 109 - Jesenná regata
Miesto a dátum : VD Gabčikovo, 06.10.2018 - 07.10.2018
Usporiadateľ : Tatran
Riaditeľ preteku : Zuzana Bodnáriková
Hlavný rozhodca : Jančinová Dana
Rozhodcovia : Brestovská Zuzana, Oršula Peter
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 1 1993 1* 1 1 1 1 4 4395 17
Chrapčiak Tomáš 103 305 1 1993  
2. SVK 54222 Summerling Roman 101 244 1 1964 2 2 2 3 DNC* 9 2890 33
Summerlingová Soňa 101 512 12 1995  
3. SVK 91 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 4 3 3 2 DNF* 12 2010 50
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
4. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 3 4 DNC* DNC 2 16 1385 67
Činčurová Melisa 105 327 32 2004  
5. SVK 8 Várady Róbert 106 118 1 1974 6* 6 5 4 3 18 900 83
Husarovičová Jaroslava 106 144 2 1968  
6. SVK 20371 Palmaj Peter 105 223 1 1976 5 5 4 DNC* DNC 21 505 100
Ščibran Michal 105 368 1 1979  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 1 Mosný Peter 142 037 1 1966 2* 1 1 1 1 4 4395 17
2. SVK 11 Mihalík Tomáš 101 359 1 1981 1 2 2 2 DNC* 7 2890 33
3. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 5* 3 3 3 4 13 2010 50
4. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 4 4 5* 4 2 14 1385 67
5. SVK 0 Loukota Milan 101 356 1 1981 3 5 4 6* 3 15 900 83
6. SVK 21 Hrivnák Michal 104 256 1 1985 6 6 6 5 DNC* 23 505 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 12 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 209925 Přikryl Benjamín cze 001 21 2000 2 2 1 1 5* 6 5900 8
2. SVK 203018 Baran Maroš 205 190 1 1994 1 3* 3 3 1 8 4395 17
3. SVK 164432 Tomasch Roman 104 245 1 1982 3 1 2 2 4* 8 3515 25
4. SVK 164429 Melišová Janka 103 366 22 2002 5 7* 7 5 2 19 2890 33
5. SVK 176678 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 10* 4 4 4 9 21 2405 42
6. SVK 207187 Kecskésová Michaela 103 361 12 1998 4 5 6 6 8* 21 2010 50
7. SVK 196990 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 6 6 5 7 10* 24 1675 58
8. SVK 2 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 7 8 10* 8 7 30 1385 67
9. SVK 180759 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 8 10 DNF* DNC 3 34 1130 75
10. SVK 170267 Ráček Jakub 101 438 1 1986 11 DNF* 8 9 6 34 900 83
11. SVK 175787 Oršula Jakub 223 092 21 2002 9 9 9 RET* 11 38 695 92
12. SVK 163051 Malina Alex Zdenek 101 595 21 2002 DNS* DNC DNC DNC DNC 52 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 29 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 4 2 1 1 5* 8 7815 3
2. SVK 12 Hrušková Sára 101 618 32 2004 7* 1 4 3 2 10 6310 7
3. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 31 2005 5 11* 2 6 3 16 5430 10
4. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 1 DSQ* 8 11 1 21 4805 14
5. SVK 1000 Krivosudský Oliver 101 601 31 2005 17* 4 3 5 10 22 4320 17
6. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 2 10 7 8 11* 27 3925 21
7. CZE 769 Přikryl Jeremiáš cze 001 41 2007 10 8 11* 2 8 28 3590 24
8. SVK 27 Štefaničiak Matej 223 194 31 2004 16* 3 10 4 12 29 3300 28
9. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 31 2005 6 5 6 14* 13 30 3045 31
10. SVK 2207 Rolík Michal 202 118 41 2008 3 OCS* 14 10 6 33 2815 34
11. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 8 9 12* 9 7 33 2610 38
12. SVK 38 Valentinyová Sofia 223 195 42 2007 9 7 9 17* 9 34 2420 41
13. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 18* 6 5 13 15 39 2245 45
14. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 12 13 17* 12 4 41 2085 48
15. CZE 836 Rabasová Adéla cze 001 42 2006 14 12 13 7 17* 46 1935 52
16. CZE 833 Bělunková Tatiana cze 001 42 2008 15 15 15 16 18* 61 1795 55
17. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 11 OCS* 16 15 20 62 1665 59
18. SVK 768 Meliš Marek 103 424 41 2008 13 19 18 21* 14 64 1540 62
19. SVK 13 Simonová Karolína Sarah 101 589 32 2004 20 14 19 20 24* 73 1425 66
20. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 19 16 25* 18 22 75 1310 69
21. SVK 10002 Bača Matej 213 131 31 2005 22* 17 21 19 21 78 1205 72
22. SVK 331 Hruška Silvester 101 619 41 2006 23* 22 22 23 19 86 1105 76
23. SVK 2020 Pečarka Viliam 213 137 31 2003 21 23 DNF* DNC 16 90 1010 79
24. SVK 4 Prokopcová Nina 901 129 32 2005 25* 21 23 24 25 93 915 83
25. SVK 88 Môstka Nicolas 213 135 41 2009 27 20 24 DNF* 23 94 825 86
26. SVK 171 Juris Marek 213 133 41 2007 26 OCS* 20 22 27 95 740 90
27. SVK 6543 Bača Samuel 213 132 41 2007 24 18 DNF* DNF 29 101 660 93
28. SVK 3 Osuský Martin 901 128 31 2005 28 24 26 DNF* 26 104 580 97
29. SVK 2 Sopúchová Emma 901 127 42 2007 29 DNF* DNF DNF 28 117 505 100