Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 212 - Memorial Floriana Benčeka - OL 7
Miesto a dátum : Orava, 08.09.2018 - 09.09.2018
Usporiadateľ : YC Orava
Riaditeľ preteku : Vladimír Benček
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Rolík Rastislav, Benček Vladimír, Brestovská Zuzana
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 148617 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 2* 2 1 2 2 1 8 4395 17
2. SVK 192635 Miškov Alexander 223 116 21 2002 1 1 2 4* 4 2 10 2890 33
3. SVK 180759 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 3 5* 4 1 3 3 14 2010 50
4. SVK 197541 Benčeková Soňa 233 005 22 2002 4 4 DNF* 3 1 4 16 1385 67
5. SVK 176678 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 5 3 3 5 6* 6 22 900 83
6. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 6* 6 5 6 5 5 27 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 29 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 2 2 3* 3 1 2 10 7815 3
2. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 12* 1 2 1 6 7 17 6310 7
3. SVK 27 Štefaničiak Matej 223 194 31 2004 6 4 1 2 5 9* 18 5430 10
4. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 31 2005 8* 3 5 4 8 1 21 4805 14
5. SVK 38 Valentinyová Sofia 223 195 42 2007 1 6 8* 5 4 8 24 4320 17
6. SVK 12 Hrušková Sára 101 618 32 2004 7 11* 7 9 2 5 30 3925 21
7. SVK 2207 Rolík Michal 202 118 41 2008 4 7 4 8 7 11* 30 3590 24
8. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 3 8 11* 10 3 10 34 3300 28
9. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 5 9 9 7 10* 4 34 3045 31
10. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 14* 5 10 6 13 6 40 2815 34
11. SVK 11122 Brestovský Alex 223 111 41 2008 11 10 13* 12 9 12 54 2610 38
12. SVK 841 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 15* 12 6 14 12 15 59 2420 41
13. SVK 275 Holešová Livia 232 022 42 2009 10 13 12 11 14* 13 59 2245 45
14. SVK 118 Pribylka Jakub 103 428 31 2005 13 DNF* DNC 13 11 3 70 2085 48
15. SVK 580 Bartánusová Tereza 223 183 42 2007 9 14 14 18* 16 17 70 1935 52
16. SVK 768 Meliš Marek 103 424 41 2008 16 17 20* 16 15 14 78 1795 55
17. SVK 500 Bartánusová Barbora 223 187 32 2004 20* 15 17 15 17 16 80 1665 59
18. SVK 1002 Bača Matej 213 131 31 2005 18 20 15 17 18 21* 88 1540 62
19. SVK 6543 Pidík Ladislav 213 129 41 2006 17 16 21 21 19 22* 94 1425 66
20. SVK 331 Hruška Silvester 101 619 41 2006 21 18 18 22* 22 18 97 1310 69
21. SVK 171 Juris Marek 213 133 41 2007 25 19 16 20 21 27* 101 1205 72
22. SVK 33 Pečarka Viliam 213 137 31 2003 24 21 19 19 20 25* 103 1105 76
23. SVK 863 Bača Samuel 213 132 41 2007 22 DNF* DNC DNS DNC 19 131 1010 79
24. SVK 88 Môstka Nicolas 213 135 41 2009 19 DNF* DNC DNS DNC 24 133 915 83
25. SVK 920 Stroková Miroslava 233 029 42 2009 23 DNF* DNC DNS DNC 20 133 825 86
26. SVK 65891 Stroka Michal 233 028 41 2010 26 DNF* DNC DNS DNC 23 139 740 90
27. SVK 889 Stroková Jaroslava 233 032 42 2009 27 DNF* DNC DNS DNC 26 143 660 93
28. SVK 4890 Maslanová Ema 901 113 42 2008 DNS* DNC DNC DNS DNC 28 148 580 97
29. SVK 74 Benček Marek 233 008 41 2011 DNS* DNC DNC DNS DNC 29 149 505 100