Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 311 - Lenivé kapre 2
Miesto a dátum : Domaša, 18.08.2018 - 19.08.2018
Usporiadateľ : ATU Košice
Riaditeľ preteku : Milan Duchnovský
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Fábry Stanislav, Beránková Iveta
Trieda : BIC - BIC Techno 293   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 35 Jaš Peter 316 160 31 2004 1* 1 1 1 1 4 4000 20
2. SVK 28 Vrabeľ Adam 316 256 41 2008 3* 2 2 2 3 9 2495 40
3. SVK X Piquet Guillermo Thomas 316 260 41 2006 4* 4 3 3 2 12 1615 60
4. SVK 12 Miková Timea 316 193 32 2004 2 3 4* 4 4 13 990 80
5. SVK j Jaš Jakub 316 207 41 2007 5 DNF* DNC DNC DNC 23 505 100
Trieda : BTP - BIC Techno Plus   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 22 2001 1 1 1 1 2 DNC* 6 4395 17
2. SVK 22 Kubín Róbert 316 166 31 2003 2* 2 2 2 1 1 8 2890 33
3. SVK 24 Melniček Peter 316 157 21 2001 3 4 5* 3 3 3 16 2010 50
4. SVK 88 Fábry Ivan 316 202 21 2000 DNF* 3 3 4 4 2 16 1385 67
5. UKR 69 Dulo Viktor ukr 001 21 1999 4 DNC* DNF 6 DNC 4 28 900 83
6. UKR 777 Bedo Vitalij ukr 001 21 1999 DNF* DNC 4 5 DNC DNC 30 505 100
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 19 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 1972 1 1 1 1 1 DNC* 5 6655 5
2. SVK 241 Potucký Martin 326 002 1 1987 2 3* 2 2 3 2 11 5150 11
3. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 1964 4* 2 3 3 2 1 11 4270 16
4. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 1971 8* 4 4 5 6 4 23 3645 21
5. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 21 1999 3 5 DNC* 4 4 11 27 3160 26
6. SVK 150 Jaš Ján 316 082 1 1974 7 6 6 8 12* 5 32 2765 32
7. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 1 1963 6 7 5 7 8 DNF* 33 2430 37
8. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 1962 10* 8 8 6 7 9 38 2140 42
9. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 1974 12* 9 7 9 10 3 38 1885 47
10. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 1 1963 5 10 DNF* 12 9 8 44 1655 53
11. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 1968 11 12* 9 11 11 7 49 1450 58
12. SVK 38 Funk Peter 316 184 21 2000 9 11 11 13 14* 6 50 1260 63
13. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 1957 13* 13 10 10 13 10 56 1090 68
14. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 22 2002 14 14 12 14 15* 12 66 925 74
15. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 1 1945 15 15 13 15 16* 13 71 775 79
16. SVK 16 Velebír Peter 301 093 1 1969 DNC* DNC DNC DNC 5 DNF 85 635 84
17. SVK PF Funk Peter 901 112 1 1969 DNC* DNC DNF 16 17 14 87 505 89
18. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 1 1989 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 100 95
18. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 1 1971 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 100 95