Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 106 - Dunaj regata
Miesto a dátum : Gabčíkovo, 29.06.2019 - 30.06.2019
Usporiadatež : Dynamo
Riaditež preteku : NULL
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Jančinová Dana
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 1 1993 1 1 2* 2 4 5020 13
Chrapčiak Tomᚠ103 305 1 1993  
2. SVK 50333 Bilková Júlia 103 189 2 1968 2 2 1 3* 5 3515 25
Bilka Miroslav 103 269 1 1965  
3. SVK 50403 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 3* 3 3 1 7 2635 38
Holák Matúš 101 624 41 2007  
4. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 4 5 4 6* 13 2010 50
Várady Noel 106 005 31 2004  
5. SVK 8 Puchoň Ján 101 099 1 1962 5* 4 5 5 14 1525 63
Vagner Oto 101 626 1 1962  
6. SVK 91 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 6 7* 6 4 16 1130 75
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
7. SVK 20371 Várady Róbert 106 118 1 1974 7* 6 7 7 20 795 88
Husarovičová Jaroslava 106 144 2 1968  
8. SVK 50766 Griač Jozef 101 625 1 1963 8* 8 8 8 24 505 100
Ridzoň Jaroslav 101 597 1 1975  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1 Mosný Peter 142 037 1 1966 4* 2 1 2 5 4730 14
2. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 OCS* 3 2 1 6 3225 29
3. SVK 2 Mihalík Tomᚠ101 359 1 1981 2 1 3* 3 6 2345 43
4. SVK 0 Loukota Milan 101 356 1 1981 1 5 5 6* 11 1720 57
5. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 3 4* 4 4 11 1235 71
6. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 1972 OCS* 6 6 5 17 840 86
7. SVK 9 Kuchár Alexander 101 548 1 1961 5 7* 7 7 19 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 12 Hrušková Sára 101 618 32 2004 1 2 1 5* 4 2637 17
2. SVK 2207 Rolík Michal 202 118 41 2008 2 1 3* 2 5 1734 33
3. SVK 275 Holešová Livia 232 022 42 2009 3* 3 2 1 6 1206 50
4. SVK 2 Hruška Silvester 101 619 31 2006 4 5* 5 4 13 831 67
5. SVK 11 Schmidt Monika 101 623 42 2011 DNS* DNC 4 3 14 540 83
6. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 DNF* 4 DNC DNC 18 303 100