Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 108 - Pohár SNP
Miesto a dátum : Gabčíkovo, 14.09.2019 - 15.09.2019
Usporiadateľ : Dynamo
Riaditeľ preteku : Tomáš Malatinský
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Jančinová Dana, Babjak Marián
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 54222 Bilka Adam 103 297 1 1993 1 1 1 3* 3 5275 11
Summerlingová Soňa 101 512 2 1995  
2. SVK 50333 Bilková Júlia 103 189 2 1968 DNC* 4 2 1 7 3770 22
Bilka Miroslav 103 269 1 1965  
3. SVK 51901 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 2 2 6* 5 9 2890 33
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
4. SVK 8 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 6 RET* 3 2 11 2265 44
Sláviková Ivana 101 630 2 1984  
5. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 4 3 5 6* 12 1780 56
Činčurová Melisa 105 327 32 2004  
6. SVK 0 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 5 6* 4 4 13 1385 67
Holák Matúš 101 624 41 2007  
7. SVK 53901 Puchoň Ján 101 099 1 1962 3 5 7* 7 15 1050 78
Hetteš Robert 101 627 1 1965  
8. SVK 20371 Várady Ján 106 093 1 1967 7 7 DNC* DNC 24 760 89
Várady Noel 106 005 31 2004  
9. SVK 50766 Griač Jozef 101 625 1 1963 8 DNF* DNC DNC 28 505 100
Dobrovodská Miriam 101 629 2 1980  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1 Mosný Peter 142 037 1 1966 1 3* 1 1 3 4395 17
2. SVK 0 Loukota Milan 101 356 1 1981 3* 1 3 2 6 2890 33
3. SVK 11 Mihalík Tomáš 101 359 1 1981 2 2 5* 3 7 2010 50
4. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 4 4 2 6* 10 1385 67
5. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 6* 6 4 4 14 900 83
6. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 1972 5 5 6* 5 15 505 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 203018 Baran Maroš 205 190 1 1994 1 2* 1 2 4 5020 13
2. SVK 163051 Malina Alex Zdenek 101 595 21 2002 5* 1 3 1 5 3515 25
3. SVK 177585 Vyoral Dominik 223 128 21 2003 2 3 2 4* 7 2635 38
4. SVK 164429 Melišová Jana 103 366 22 2002 3 4* 4 3 10 2010 50
5. SVK 198917 Sihotský Matúš 223 189 31 2005 4 7* 5 6 15 1525 63
6. SVK 196990 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 6* 6 6 5 17 1130 75
7. SVK 175787 Oršula Jakub 223 092 21 2002 7* 5 7 7 19 795 88
8. SVK 176678 Brestovská Zuzana 223 020 2 1979 8* 8 8 8 24 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 21 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 2 1 1 7* 4 7115 5
2. HUN 238 Jandl Romeo hun 001 31 2006 1 2 2 10* 5 5610 10
3. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 4 7* 3 1 8 4730 14
4. SVK 275 Holešová Livia 232 022 42 2009 6* 5 4 2 11 4105 19
5. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 3 3 5 6* 11 3620 24
6. SVK 38 Valentinyová Sofia 223 195 42 2007 5 4 6* 3 12 3225 29
7. SVK 2207 Rolík Michal 202 118 41 2008 7* 6 7 5 18 2890 33
8. SVK 83 Prokopcová Nina 103 444 32 2005 11 12* 8 4 23 2600 38
9. CZE 833 Bělunková Tatiana cze 001 42 2008 8 9* 9 8 25 2345 43
10. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 9 8 11* 11 28 2115 48
11. SVK 986 Lichvár Oliver 223 201 31 2006 10 10 10 14* 30 1910 52
12. SVK 768 Meliš Marek 103 424 41 2008 15* 13 14 9 36 1720 57
13. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 13 11 12 16* 36 1545 62
14. SVK 84 Osuský Martin 103 448 31 2005 16 15 17* 12 43 1385 67
15. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 14 14 19* 15 43 1235 71
16. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 19 DNF* 13 13 45 1095 76
17. SVK 26 Hešková Karolína 103 436 42 2009 17* 17 15 17 49 965 81
18. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 21* 16 16 19 51 840 86
19. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 18 18 18 20* 54 720 90
20. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 31 2006 12 DNC* DNC DNC 56 610 95
21. SVK 535 Stoláriková Lucia 105 315 42 2009 20 DNF* 20 18 58 505 100