Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 111 - Pohár Slovana
Miesto a dátum : Senec, 12.10.2019 - 13.10.2019
Usporiadateľ : Slovan
Riaditeľ preteku : Vierka Šabová
Hlavný rozhodca : Jančina Michal
Rozhodcovia : Popálený Pavol, Kančevová Zuza, Uličná Jana
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 1 1993 1 1 1 1 DNS* 4 4730 14
Chrapčiak Tomáš 103 305 1 1993  
2. SVK 8 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 2 DNF* 2 2 2 8 3225 29
Holák Matúš 101 624 41 2007  
3. SVK 53901 Puchoň Ján 101 099 1 1962 4* 2 4 3 1 10 2345 43
Hetteš Robert 101 627 1 1965  
4. SVK 71 Siebert Matej 110 457 1 1970 3 3 5* 5 3 14 1720 57
Siebert Peter 110 458 31 2006  
5. SVK 7 Kollárik Matej 110 353 1 1990 5* 4 3 4 4 15 1235 71
Peťko Martin 110 447 1 1990  
6. SVK 0 Blechtová Jana 101 297 2 1978 6 5 DNC* DNC DNC 27 840 86
Blechta Tomáš 101 614 41 2008  
7. SVK 50766 Griač Jozef 101 625 1 1963 7 6 DNC* DNC DNC 29 505 100
Dobrovodská Miriam 101 629 2 1980  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 13 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 3 Lidařík Rudolf cze 001 1 1978 3* 1 1 2 1 5 6075 8
2. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 1 4* 2 1 3 7 4570 15
3. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 1981 4 5 3 6* 2 14 3690 23
4. CZE 500 Žáček Jiří cze 001 11 1996 6* 2 4 3 5 14 3065 31
5. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 5 3 6* 5 4 17 2580 38
6. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 1972 2 6 7 4 OCS* 19 2185 46
7. CZE 56 Němec Milan cze 001 1 1962 7 10* 8 9 6 30 1850 54
8. SVK 21 Šabo Peter 101 032 1 1954 8 9* 9 8 7 32 1560 62
9. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 1 1972 9 8 10* 7 9 33 1305 69
10. SVK 2 Andel Michal 103 313 1 1988 DNC* 7 5 OCS 8 34 1075 77
11. SVK 57 Režucha Andrej 103 108 1 1968 10 11 DPI* 10 10 41 870 85
12. SVK 1908 Hačko Tibor 101 335 1 1954 11 12 13 11 DNF* 47 680 92
13. SVK 7 Čekovský Andrej 101 628 1 1975 DNS* 13 DPI 12 11 47 505 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 177585 Miškov Alexander 223 116 21 2002 4* 1 1 3 1 6 4730 14
2. SVK 2012 Šabo Andrej 101 440 1 1986 DNC* 2 5 1 3 11 3225 29
3. SVK 153466 Melišová Jana 103 366 22 2002 2 3 3 4* 4 12 2345 43
4. SVK 163051 Malina Alex Zdenek 101 595 21 2002 3 6 2 2 DNF* 13 1720 57
5. SVK 189479 Kincel Peter 317 037 11 1997 1 5 4 6* 5 15 1235 71
6. SVK 58359 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 5 4 7* 5 6 20 840 86
7. SVK 175787 Oršula Jakub 223 092 21 2002 6 7* 6 7 2 21 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 83 Prokopcová Nina 103 444 32 2005 1 1 1 4* 1 4 1758 17
2. SVK 13 Sopúchová Emma Mária 103 441 42 2007 2 3* 3 1 3 9 1156 33
3. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 3 4* 2 2 2 9 804 50
4. SVK 26 Hešková Karolína 103 436 42 2009 4 6* 5 3 4 16 554 67
5. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 6* 5 4 5 5 19 360 83
6. SVK 84 Osuský Martin 103 448 31 2005 5 2 DNC* DNC DNC 21 202 100