Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 201 - Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
Miesto a dátum : Orava, 09.08.2019 - 11.08.2019
Usporiadateľ : YC Martin
Riaditeľ preteku : Kaňuk Ján
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin, Lehota Igor
Rozhodcovia : Rolík Rastislav, Kráľ Norbert, Oršula Peter, Brestovská Zuzana, Kaňuková Martina, Štrba Miroslav, Holešová Perla, Jančinová Dana, Boroš Milan, Baran Miroslav, Hajdučík Matej
Trieda : BIC - BIC Techno 293   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 28 Vrabeľ Adam 316 256 41 2008 1 1 1 DNC* DNC* DNC 1 1 9 578 33
2. SVK 30 Piquet Guillermo Thomas 316 260 31 2006 2* 2 2 1 1 1 2 3* 9 277 67
3. SVK 47 Zibrín Matúš 316 271 31 2005 3* 3* 3 2 2 2 3 2 14 101 100
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 7 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 3 Lidařík Rudolf cze 001 1 1978 3* 3* 2 1 1 1 1 1 7 6622 14
2. CZE 63 Ščerba Kamil cze 001 1 1969 5* 1 1 2 3* 3 3 2 12 4515 29
3. SVK 1 Mosný Peter 142 037 1 1966 1 2 3 4* 4* 2 4 4 16 3283 43
4. SVK 11 Mihalík Tomáš 101 359 1 1981 2 4* 4 3 2 6* 2 3 16 2408 57
5. SVK 0 Loukota Milan 101 356 1 1981 4 6* 5 6* 5 4 6 5 29 1729 71
6. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 DNF* 5 6* 5 6 5 5 6 32 1176 86
7. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 1972 6 7 7 DNC* 7 7 DNC* DNC 42 707 100
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 180759 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 5* 1 1 1 2 2 1 8 6622 14
2. SVK 196990 Pačinová Michaela 223 096 22 2003 1 6* 2 2 1 1 2 9 4515 29
3. SVK 151092 Simonová Karolína Sarah 101 589 32 2004 2 2 6* 3 5 3 3 18 3283 43
4. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 4 5* 3 4 3 4 5 23 2408 57
5. SVK 148617 Oršula Jakub 223 092 21 2002 3 4 4 6* 6 5 4 26 1729 71
6. SVK 176678 Sihotský Matúš 223 189 31 2005 OCS* 3 5 5 4 6 6 29 1176 86
7. SVK 94091 Pečarka Viliam 213 137 21 2003 6 7 7 7 7 DNF* DNC 42 707 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 203018 Baran Maroš 205 190 1 1994 1 3 1 3 2 1 5* 11 7385 11
2. SVK 207187 Kecskésová Michaela 103 361 12 1998 2 2 3 1 4* 2 1 11 5278 22
3. SVK 177585 Miškov Alexander 223 116 21 2002 4 1 2 4 1 7* 2 14 4046 33
4. SVK 163051 Malina Alex Zdenek 101 595 21 2002 6 8* 4 7 3 3 3 26 3171 44
5. SVK 164429 Melišová Jana 103 366 22 2002 7 9* 5 2 6 6 4 30 2492 56
6. SVK 189479 Kincel Peter 317 037 11 1997 3 5 7 6 8* 4 7 32 1939 67
7. SVK 197016 Bilka Adam 103 297 1 1993 5 6 6 DNF* 9 5 8 39 1470 78
8. SVK 176678 Vyoral Dominik 223 128 21 2003 8 7 9* 5 5 9 6 40 1064 89
9. SVK 164431 Boroš Michal 103 342 11 1999 9* 4 8 8 7 8 9 44 707 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 55 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 1 13* 2 1 3 3 2 12 12537 2
2. SVK 331 Hrušková Sára 101 618 32 2004 5 9 1 3 7 8 10* 33 10430 4
3. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 31 2005 2 14 6 16* 4 1 7 34 9198 5
4. SVK 27 Štefaničiak Matej 223 194 31 2004 4 10 18* 6 2 4 8 34 8323 7
5. CZE 836 Rabasová Adela cze 001 32 2006 11 7 12* 2 10 2 5 37 7644 9
6. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 3 1 11 OCS* 8 11 6 40 7091 11
7. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 18* 3 9 10 5 10 3 40 6622 13
8. SVK 275 Holešová Livia 232 022 42 2009 7 6 7 15* 12 9 1 42 6216 15
9. SVK 1000 Krivosudský Oliver 101 601 31 2005 6 8 14 OCS* 9 5 4 46 5859 16
10. CZE 769 Přikryl Jeremiáš cze 001 41 2007 9 OCS* 4 7 6 7 14 47 5537 18
11. SVK 38 Valentinyová Sofia 223 195 42 2007 12 2 16 5 28* 18 9 62 5250 20
12. SVK 123 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 15 4 22* 12 14 16 12 73 4984 22
13. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 17 11 17 4 15 12 RET* 76 4739 24
14. CZE 828 Štafa Patrick cze 001 41 2010 10 5 13 17 16 19* 15 76 4515 25
15. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 8 19 21* 20 13 6 11 77 4305 27
16. SVK 1111 Brestovský Alex 223 111 41 2008 13 12 15 8 17 13 19* 78 4109 29
17. SVK 2207 Rolík Michal 202 118 41 2008 19 16 26* 11 1 23 13 83 3927 31
18. SVK 83 Prokopcová Nina 103 444 32 2005 14 20 3 OCS* 20 14 16 87 3752 33
19. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 31 2006 24 18 10 14 18 27* 18 102 3584 35
20. SVK 580 Bartánusová Tereza 223 183 42 2007 16 15 19 19 27* 15 22 106 3430 36
21. SVK 986 Lichvár Oliver 223 201 31 2006 26 27 5 13 30* 17 21 109 3283 38
22. SVK 458 Siebert Peter 110 458 31 2006 33* 24 8 18 24 20 17 111 3143 40
23. CZE 772 Kováč Vladimír cze 001 41 2010 21 26 23 9 25 37* 27 131 3003 42
24. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 31 2006 20 17 25 26 19 29* 26 133 2877 44
25. SVK 768 Meliš Marek 103 424 41 2008 31* 31 30 21 11 21 20 134 2751 45
26. CZE 810 Kováč Richard cze 001 42 2008 22 22 24 22 22 30* 23 135 2632 47
27. CZE 318 Hejnová Karolina cze 001 42 2007 23 21 32* 23 32 26 24 149 2520 49
28. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 28 23 20 28 23 31* 29 151 2408 51
29. CZE 833 Bělunková Tatiana cze 001 42 2008 25 28 28 35* 21 28 25 155 2303 53
30. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 30 25 33 24 26 25 DNC* 163 2198 55
31. SVK 500 Bartánusová Barbora 223 187 32 2004 27 30 27 29 DNF* 22 34 169 2100 56
32. CZE 808 Paigerová Nina cze 001 42 2007 29 33* 29 27 31 24 32 172 2002 58
33. SVK 381 Zimáni Ján 223 229 31 2006 32 29 31 30 33 34 35* 189 1911 60
34. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 37* 35 34 25 35 32 33 194 1820 62
35. SVK 700 Bača Matej 239 002 31 2005 34 34 39* 31 29 35 31 194 1729 64
36. SVK 171 Juris Marek 213 133 41 2007 35 32 38 OCS* 37 33 28 203 1645 65
37. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 38 40* 40 33 34 39 30 214 1561 67
38. SVK 735 Benčeková Dagmara 213 105 32 2006 43 36 44 DNC* 36 38 36 233 1477 69
39. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 41 38 42 37 DNC* 40 37 235 1400 71
40. SVK 535 Stoláriková Lucia 105 315 42 2009 45 43 45 34 DNC* 36 38 241 1323 73
41. SVK 26 Hešková Karolína 103 436 42 2009 39 42 37 32 DNC* DNC DNC 262 1246 75
42. SVK 6543 Kozlovský Richard 213 130 41 2010 40 39 36 36 DNC* DNC DNC 263 1176 76
43. SVK = Rusnák Oliver 213 150 41 2007 42 41 43 38 DNC* DNC DNC 276 1106 78
44. SVK x Trabalíková Timea 213 134 32 2006 44 37 41 DNC* DNC DNC DNC 290 1036 80
45. SVK 244 Bača Samuel 239 003 41 2007 36 DNC* 35 DNC DNC DNC DNC 295 966 82
46. SVK 10002 Iliev Ľubomír 213 151 41 2008 DNF* DNF 46 39 DNC DNC DNC 309 896 84
47. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 DNF* DNC 48 40 DNC DNC DNC 312 833 85
48. SVK 918 Pálka David 110 470 41 2010 DNF* 44 47 DNC DNC DNC DNC 315 770 87
49. CZE 800 Fanfrlová Markéta cze 001 42 2009 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 89
49. POL 1682 Nikolaj Farana pol 001 41 2009 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 89
49. POL 1693 Farana Henryk pol 001 41 2012 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 89
49. SVK 1 Benčeková Diana 213 125 42 2011 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 89
49. SVK 10576 Mokošáková Barbora 213 116 42 2008 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 89
49. SVK 118 Kupec Matej 110 469 41 2011 DNF* DNF DNC DNC DNC DNC DNC 336 707 89
49. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 31 2005 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 89
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 16 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 1972 1* 2* 1 1 1 1 1 1 6 9135 6
2. SVK 241 Potucký Martin 326 002 1 1987 4* 4* 3 2 2 2 2 3 14 7028 13
3. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 1971 3 1 2 5* 4 4 8* 2 16 5796 19
4. SVK 4 Heško Marcel 316 022 1 1975 6* 6* 6 4 6 3 3 4 26 4921 25
5. CZE 31 Jiří Král cze 001 1 1974 8* 3 5 3 5 9* 5 8 29 4242 31
6. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 1 1963 5 5 4 DNF* 3 6* 6 6 29 3689 38
7. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 1974 9* 7 7 7 8* 7 4 5 37 3220 44
8. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 11 1999 2 9 10 10 11* 5 7 DNS* 43 2814 50
9. SVK 2 Kubín Róbert 316 166 21 2003 7 10* 8 6 7 10* 9 9 46 2457 56
10. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 1962 12* 14* 9 9 9 8 10 7 52 2135 63
11. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 1957 10 8 12 12 15* 15* 12 12 66 1848 69
12. CZE 8 Mielec Lubomír cze 001 1 1950 15 11 15 8 10 12 DNS* DNS* 71 1582 75
13. SVK 150 Jaš Ján 316 082 1 1974 14* 15* 14 11 12 13 11 10 71 1337 81
14. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 22 2002 13 13 11 15* 13 14* 13 11 74 1113 88
15. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 1 1945 16* 12 13 14 14 11 15* 13 77 903 94
16. SVK 35 Jaš Peter 316 160 31 2004 11 16* 16* 13 16 16 14 14 84 707 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 1 1980 1 2 2 5* 3 1 1 4* 10 7028 13
Zimáni Zuzana 223 228 42 2009  
2. SVK 36301 Ružička Pavel 215 003 1 1975 4 1 6* 1 7* 2 4 1 13 4921 25
Kubiňák Radovan 215 177 1 1979  
3. SVK 36346 Benček Vladimír 233 001 1 1977 3* 3 1 3 6* 3 3 2 15 3689 38
Benčeková Ingrid 233 002 2 1978  
4. POL 36154 Weber Mateusz pol 001 21 2000 2 5* 7* 4 1 4 5 3 19 2814 50
Mielewczyk Patryk pol 002 21 2001  
5. POL 36409 Bojanowski Jakub pol 001 21 2003 5* 4 4 2 2 5* 2 5 19 2135 63
Damps Michal pol 002 21 2003  
6. SVK 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 6* 6* 3 6 4 6 6 6 31 1582 75
Drengubiak Patrik 223 119 41 2007  
7. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 8* 8* 8 8 5 7 7 7 42 1113 88
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
8. SVK 28657 Esteves André 223 177 1 1977 7 7 5 7 DNC* DNC* DNC DNC 44 707 100
Esteves Alicia 223 172 22 2003