Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 250 - Liptovska kryha
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 18.05.2019 - 19.05.2019
Usporiadateľ : YC Limar
Riaditeľ preteku : Drengubiak Vladimír
Hlavný rozhodca : Babjak Marián
Rozhodcovia : NULL
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 2 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 517 Machovec Dezider 223 052 1 1959 1 1 0 50
Machovec Matúš 223 056 31 2004  
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Mikita Alexander 223 089 1 1966  
2. SVK Tajana Hropko Fero 223 134 1 1964 2 2 0 100
Zupka Šimon 223 133 1 1995  
Šimko Marián 223 211 1 1960  
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 164429 Melišová Janka 103 366 22 2002 3* 1 1 1 3 4730 13
2. SVK 163051 Malina Alex 101 595 21 2002 1 5* 2 3 6 3225 25
3. SVK 176678 Vyoral Dominik 223 128 21 2003 2 3 6* 4 9 2345 38
4. SVK 197016 Bilka Adam 103 297 1 1993 4 2 3 DNF* 9 1720 50
5. SVK 189479 Peter Kincel 317 037 11 1997 6* 4 4 2 10 1235 63
6. SVK 196990 Pačinová Michaela 223 096 22 2003 5 6* 5 5 15 840 75
7. SVK 58359 Sihotský Matúš 223 189 31 2005 7* 7 7 6 20 505 88
8. SVK 177585 Miškov Alexander 223 116 21 2002 DNC* DNC DNC DNC 27 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 1 1 1 3 3012 11
2. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 2 3 2 7 2109 22
3. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 31 2005 4 2 3 9 1581 33
4. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 5 4 4 13 1206 44
5. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 31 2006 6 6 5 17 915 56
6. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 3 5 DNC 18 678 67
7. SVK 500 Bartánusová Barbora 223 187 32 2004 8 7 6 21 477 78
8. SVK 986 Lichvár Oliver 223 201 31 2006 7 8 DNC 25 303 89
9. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 DNC DNC DNC 30 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 36301 Ružička Pavel 215 003 1 1975 5* 2 1 3 1 1 8 5020 13
Geib Filip 215 206 11 1999  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 1 1980 1 1 2 1 7* 4 9 3515 25
Brestovský Alex 223 111 41 2008  
3. SVK 28638 Domiňak Miroslav 203 118 1 1973 4* 3 3 4 3 2 15 2635 38
Domiňák David 203 361 11 1999  
4. SVK 67 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 2 4 5* 2 4 5 17 2010 50
Neupaverová Dorota 223 207 42 2007  
5. SVK 36346 Bencek VLADIMIR 233 001 1 1977 3 5 6* 5 2 3 18 1525 63
Bencekova Ingrid 233 002 2 1978  
6. SVK 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 6* 6 4 6 5 6 27 1130 75
Drengubiak Patrik 223 119 41 2007  
7. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 8* 8 7 7 6 7 35 795 88
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
8. SVK 657 Esteves André 223 177 1 1977 7 7 8 DNC* DNC DNC 40 505 100
Esteves Alicia 223 172 22 2003