Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 251 - Júnová regata - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 01.06.2019 - 02.06.2019
Usporiadateľ : YC Limar
Riaditeľ preteku : Matej Brestovský
Hlavný rozhodca : NULL
Rozhodcovia : Brestovská Zuzana, Oršula Peter, Holešová Perla
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 142 Čech Ladislav 224 023 1 1966 1. 2. 2. 3.* 1. 6 3200 17
Kanka Pavel 224 022 1 1969  
2. SVK 3 Domiňak Miroslav 203 118 1 1973 2. 3.* 3. 1. 2. 8 1996 33
Lovás Pavol 203 360 1 1973  
Rolík Rastislav 202 066 1 1970  
3. SVK 517 Machovec Dezider 223 052 1 1959 4.* 4. 1. 2. 3. 10 1292 50
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Machovec Matúš 223 056 31 2004  
4. SVK 52 Nemček Martin 105 308 1 1974 3. 1. 4.* 4. 4. 12 792 67
Štrba Miroslav 232 027 1 1966  
5. SVK Kobra Kocan Ivan 223 104 1 1977 5. DNC* DNC DNC DNC 26 404 83
Franeková Anna 223 106 2 1982  
Franek Richard 223 109 31 2004  
6. SVK 28 Sýkora Jaroslav 215 022 1 1958 DNC* DNC DNC DNC DNC 28 100
Stanko Pavel 215 036 1 1964  
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 192635 Miškov Alexander 223 116 21 2002 1 1 2* 1 1 4 4000 20
2. SVK 176678 Vyoral Dominik 223 128 21 2003 2 2 1 2 4* 7 2495 40
3. SVK 148617 Oršula Jakub 223 092 21 2002 4* 3 3 3 2 11 1615 60
4. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 3 4* 4 4 3 14 990 80
5. SVK 191111 Sihotský Matúš 223 189 31 2005 5* 5 5 5 5 20 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 28 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 1 2 1 1 18* 5 7660 4
2. SVK 12 Hrušková Sára 101 618 32 2004 3 3 2 5* 3 11 6155 7
3. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 2 1 5 7* 7 15 5275 11
4. SVK 27 Štefaničiak Matej 223 194 31 2004 4* 4 4 4 4 16 4650 14
5. SVK 38 Valentinyová Sofia 223 195 42 2007 6 6 6 13* 2 20 4165 18
6. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 5 15* 8 3 5 21 3770 21
7. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 12 7 15* 8 1 28 3435 25
8. SVK 26 Slosiar Leo 223 136 31 2005 8 5 9 6 21* 28 3145 29
9. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 15* 11 7 2 12 32 2890 32
10. SVK 2207 Rolík Michal 202 118 41 2008 16* 8 12 9 6 35 2660 36
11. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 7 9 11 12* 8 35 2455 39
12. SVK 1000 Krivosudský Oliver 101 601 31 2005 11 14 3 16* 9 37 2265 43
13. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 31 2005 9 10 14* 10 11 40 2090 46
14. SVK 111 Brestovský Alex 223 111 41 2008 DNC* 13 10 15 10 48 1930 50
15. SVK 275 Holešová Lívia 232 022 42 2009 10 12 16 11 RET* 49 1780 54
16. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 31 2006 14 17* 13 14 17 58 1640 57
17. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 31 2006 13 18 17 19* 13 61 1510 61
18. SVK 83 Prokopcová Nina 103 444 32 2005 20 16 19 21* 14 69 1385 64
19. SVK 986 Lichvár Oliver 223 201 31 2006 17 21* 18 17 19 71 1270 68
20. SVK 2020 Bača Samuel 239 003 41 2007 26* 19 22 18 20 79 1155 71
21. SVK 13 Sopúchová Emma Mária 103 441 42 2007 21 23 21 24* 15 80 1050 75
22. SVK 500 Bartánusová Barbora 223 187 32 2004 18 20 23* 20 22 80 950 79
23. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 24 26* 24 22 16 86 855 82
24. SVK 580 Bartánusová Tereza 223 183 42 2007 19 22 25 DNF* 23 89 760 86
25. SVK 244 Bača Matej 239 002 31 2005 22 25 20 26* 24 91 670 89
26. SVK 171 Juris Marek 213 133 41 2007 23 24 26* 25 25 97 585 93
27. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 25 27* 27 23 26 101 505 96
28. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 DNC* DNC DNC DNC DNC 116 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 1 1980 1 1 1 2* 1 4 4395 17
Neupaverová Dorota 223 207 42 2007  
2. SVK 36346 Bencek Vladimir 233 001 1 1977 3* 3 2 1 2 8 2890 33
Bencekova Ingrid 233 002 2 1978  
3. SVK 36301 Ružička Pavel 215 003 1 1975 2 2 DNC* DNC 3 14 2010 50
neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
4. SVK 87 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 4* 4 3 3 4 14 1385 67
Melišová Janka 103 422 2 1973  
5. SVK CZE286 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 5 5 4 5 6* 19 900 83
Drengubiak Patrik 223 119 41 2007  
6. SVK 657 Esteves Andre 223 177 1 1977 6* 6 5 4 5 20 505 100
Esteves Alicia 223 172 22 2003