Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 109 - Dunaj regata
Miesto a dátum : Vd. Gabčíkovo, 27.06.2020 - 28.06.2020
Usporiadateľ : Dynamo
Riaditeľ preteku : Tomáš Malatinský
Hlavný rozhodca : Jančinová Dana
Rozhodcovia : Brestovská Zuzana
Trieda : 29R - 29er   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1973 Mika Viktor 223 114 31 2006 2* 2 1 1 4 578 33
Lichvár Oliver 223 201 31 2006  
2. SVK 1327 Kocanová Barbora 223 108 22 2004 1 1 3* 3 5 277 67
Bartánusová Barbora 223 187 22 2004  
3. SVK 2533 Krivosudský Oliver 101 601 31 2005 3* 3 2 2 7 101 100
Stolárik Ladislav 105 314 31 2006  
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 51682 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 1 2 2 5 4220 11
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
2. SVK 53979 Vaďurová Dominika cze 001 2 1993 3 1 3 7 3016 22
Hrušková Sára 101 618 22 2004  
3. SVK 55155 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 5 4 1 10 2312 33
Sláviková Ivana 101 630 2 1984  
4. SVK 8 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 2 3 5 10 1812 44
Holák Matúš 101 624 31 2007  
5. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 4 5 4 13 1424 56
Činčurová Melisa 105 327 22 2004  
6. SVK 50403 Várady Róbert 106 118 1 1974 6 6 6 18 1108 67
Ščibran Michal 105 368 1 1979  
7. SVK 458 Siebert Matej 110 457 1 1970 7 7 7 21 840 78
Siebertová Hanka 110 473 32 2007  
8. SVK 53979x Hruška Pavol 101 633 1 1974 8 8 9 25 608 89
Dömény Marian 101 357 1 1979  
9. SVK 5076 Krivosudský Rastislav 101 608 1 1973 9 9 8 26 404 100
Krivosudská Ivana 101 610 2 1976  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1 Mosný Peter 223 246 1 1966 2 1 3* 1 4 5020 11
2. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 1981 1 2 1 4* 4 3515 22
3. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 3 4* 2 3 8 2635 33
4. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 4* 3 4 2 9 2010 44
5. SVK 13 Orlovský Matúš 110 408 1 1969 5 5 5 7* 15 1525 56
6. SVK 0 Peťko Martin 110 447 1 1990 6 6 7* 5 17 1130 67
7. SVK 7 Čekovský Andrej 101 628 1 1975 7 7 6 8* 20 795 78
8. SVK 9 Kuchár Alexander 101 548 1 1961 DNC* DNC 8 6 24 505 89
9. SVK 11 Mihalík Tomáš 101 359 1 1981 DNC* DNC DNC DNC 30 100
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 Body Log.body %
1. SVK 203056 Melišová Jana 103 366 22 2002 2 1 3 1600 17
2. SVK 197541 Benčeková Soňa 213 097 22 2002 1 2 3 998 33
3. SVK 180759 Kecskésová Nikola 103 367 12 2000 3 3 6 646 50
4. SVK 176678 Osuský Martin 103 448 31 2005 4 4 8 396 67
5. SVK 185647 Várady Noel 106 005 21 2004 5 DNF 12 202 83
6. SVK 151092 Simonová Karolína Sarah 101 589 22 2004 DNC DNC 14 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 38 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 Body Log.body %
1. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 42 2009 2 1 3 3362 3
2. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 1 2 3 2760 5
3. SVK 458 Siebert Peter 110 458 31 2006 3 3 6 2408 8
4. SVK 13 Sopúchová Emma Mária 103 441 32 2007 4 5 9 2158 11
5. SVK 2058 Rolík Michal 202 118 41 2008 6 4 10 1964 13
6. SVK 83 Prokopcová Nina 103 444 32 2005 5 11 16 1806 16
7. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007 7 9 16 1672 18
8. SVK 13142 Zimáni Ján 223 229 31 2006 12 7 19 1556 21
9. SVK 817 Babinčák Tomáš 103 449 41 2008 9 10 19 1454 24
10. SVK 500 Zimáni Zuzana 223 228 42 2009 15 6 21 1362 26
11. SVK 38 Valentinyová Sofia 223 195 32 2007 10 13 23 1278 29
12. SVK 1111 Brestovský Alex 223 111 41 2008 11 12 23 1204 32
13. SVK 654 Kolenčiak Karolína 105 382 42 2008 16 8 24 1134 34
14. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 8 20 28 1070 37
15. CZE 421 Zajíček Teo cze 001 31 2007 14 15 29 1010 39
16. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 13 18 31 954 42
17. SVK 580 Bartánusová Tereza 223 183 32 2007 18 14 32 900 45
18. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 19 16 35 852 47
19. CZE 289 Piňos Jindřich cze 001 41 2011 20 19 39 804 50
20. SVK 768 Meliš Marek 103 424 41 2008 27 17 44 760 53
21. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 24 21 45 718 55
22. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 22 23 45 676 58
23. SVK 12x Hruška Simon 101 622 41 2012 17 29 46 638 61
24. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 41 2009 21 25 46 602 63
25. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 25 22 47 566 66
26. SVK 535 Stoláriková Lucia 105 315 42 2009 23 26 49 532 68
27. SVK 81x Vargová Ema 103 438 42 2011 26 24 50 498 71
28. SVK 1 Kmeč Maximilián 105 377 41 2008 30 27 57 468 74
29. SVK 81 Laca Lukáš 105 391 41 2008 31 30 61 436 76
30. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 DNC 28 67 408 79
31. SVK 1000 Skuráková Olívia 101 631 42 2010 28 DNC 67 378 82
32. SVK 917 Pálka David 110 470 41 2010 29 DNF 68 352 84
33. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 DNC 31 70 324 87
34. SVK 20 Magyar Jakub 105 388 31 2007 32 DNC 71 298 89
35. SVK 30 West Maximilián 105 392 41 2009 33 DNF 72 274 92
36. SVK 12 Bachratá Júlia 105 337 32 2007 DNF DNC 78 225 95
36. SVK 565 Mihalíková Miriam 101 620 42 2010 DNF DNC 78 225 95
36. SVK 841 Brestovský Jerguš 223 240 41 2013 DNF DNF 78 225 95
Trieda : RS5 - RS 500   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 2 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1674 Lukačovič Samuel 901 261 1 1989 1* 1 1 1 3 0 50
Kelemenova Barbora 901 262 2 1990  
2. SVK 548 Čulen Marek 110 454 1 1976 2* 2 2 2 6 0 100
Kollárik Matej 110 353 1 1990