Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 150 - Balnea cup - preložené COVID-19
Miesto a dátum : Slnava, 13.06.2020 - 14.06.2020
Usporiadatež : YC Slnava Piestany
Riaditež preteku : Matej Siebert
Hlavný rozhodca : Oršula Peter
Rozhodcovia : Jančinová Dana, Brestovská Zuzana
Trieda : 29R - 29ER   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1973 Mika Viktor 223 114 31 2006 1 2* 1 1 3 578 33
Lichvár Oliver 223 201 31 2006  
2. SVK 1327 Kocanová Barbora 223 108 22 2004 3* 1 3 2 6 277 67
Bartánusová Barbora 223 187 22 2004  
3. SVK 2533 Krivosudský Oliver 101 601 31 2005 2 3* 2 3 7 101 100
Stolárik Ladislav 105 314 31 2006  
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 8 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 2* 1 1 2 4 4730 14
Holák Matúš 101 624 31 2007  
2. SVK 51901 Bachrata Barbora 105 156 2 1979 6* 2 3 1 6 3225 29
Stoláriková Lenka 105 154 2 1980  
3. SVK 53979 Hruška Pavol 101 633 1 1974 3 3 2 6* 8 2345 43
Hrušková Sára 101 618 22 2004  
4. SVK CZ5076 Rolík Rastislav 202 066 1 1970 4* 4 4 3 11 1720 57
Krivosudská Ivana 101 610 2 1976  
5. SVK 55155 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 1 5 DNC* DNC 14 1235 71
Sláviková Ivana 101 630 2 1984  
6. SVK 7 Sedlačko Jozef 110 414 1 1994 5 6* 5 5 15 840 86
Današová Martina 110 434 12 1997  
7. SVK 71 Torák Waldemar 110 181 1 1967 7* 7 6 4 17 505 100
Bačik Boris 110 441 1 1968  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 2* 2 1 1 4 4395 17
2. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 1981 1 1 2* 2 4 2890 33
3. SVK 13 Orlovský Matúš 110 408 1 1969 3 5* 3 3 9 2010 50
4. SVK 0 Psalman Miloslav 110 120 1 1964 5* 3 4 5 12 1385 67
5. SVK 420 Peko Martin 110 447 1 1990 4 4 5* 4 12 900 83
6. SVK 01 Čekovský Andrej 101 628 1 1975 6* 6 6 6 18 505 100
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 196990 Pacinova Michaela 223 096 22 2003 1* 1 1 1 3 4000 20
2. SVK 0 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 2* 2 2 2 6 2495 40
3. SVK 180759 Osuský Martin 103 448 31 2005 4* 3 3 3 9 1615 60
4. SVK 198917 Sihotský Matúš 223 189 31 2005 3 4* 4 4 11 990 80
5. CZE 192980 Halouzka Michal cze 001 31 2005 DNS* DNS DNS DNS 18 505 100
Trieda : LAS - Laser Standard   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 0 Vyoral Dominik 223 128 21 2003 1 1 1 2* 3 578 33
2. SVK 218491 Miškov Alexander 223 116 21 2002 3* 3 2 1 6 277 67
3. SVK 175787 Oršula Jakub 223 092 21 2002 2 2 3* 3 7 101 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 33 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 1* 1 1 1 3 7960 3
2. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 32 2007 2 2 2 3* 6 6455 6
3. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 42 2009 4 3 8* 2 9 5575 9
4. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 3 4 4 6* 11 4950 12
5. CZE 833 Bělunková Tatiana cze 001 42 2008 5 8 9* 4 17 4465 15
6. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007 7 14* 6 5 18 4070 18
7. SVK 2058 Rolík Michal 202 118 41 2008 10* 10 3 8 21 3735 21
8. SVK 13 Sopúchová Emma Mária 103 441 32 2007 14* 9 7 10 26 3445 24
9. SVK 38 Valentinyová Sofia 223 195 32 2007 9 7 10 16* 26 3190 27
10. SVK 83 Prokopcová Nina 103 444 32 2005 8 6 16* 15 29 2960 30
11. CZE 318 Hejnová Karolína cze 001 32 2007 15* 5 11 14 30 2755 33
12. SVK 500 Zimáni Zuzana 223 228 42 2009 16* 15 12 7 34 2565 36
13. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 11 11 14 18* 36 2390 39
14. SVK 580 Bartánusová Tereza 223 183 32 2007 12 16* 15 13 40 2230 42
15. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 22* 19 5 17 41 2080 45
16. SVK 458 Siebert Peter 110 458 31 2006 17* 17 13 12 42 1940 48
17. SVK 1111 Brestovský Alex 223 111 41 2008 13 12 19* 19 44 1810 52
18. SVK 817 Babinčák Tomᚠ103 449 41 2008 19* 18 18 9 45 1685 55
19. SVK 13142 Zimáni Ján 223 229 31 2006 20* 20 17 11 48 1570 58
20. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 18 13 20* 20 51 1455 61
21. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 21 21 25* 21 63 1350 64
22. SVK 888 Moravčík Lukᚠ110 474 41 2010 6 32 30 DNC* 68 1250 67
23. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 41 2009 23 24* 22 23 68 1155 70
24. SVK 147 Holák Adam 106 181 41 2011 DNC* 25 24 22 71 1060 73
25. SVK 999 Siebertová Hanka 110 473 32 2007 25 27* 23 24 72 970 76
26. SVK SMR 12 Hruška Simon 101 622 41 2012 30* 26 21 26 73 885 79
27. SVK 535 Stoláriková Lucia 105 315 42 2009 24 28* 26 25 75 805 82
28. SVK 917 Kupec Matej 110 469 41 2011 28 22 DNC* DNC 84 725 85
29. SVK 12 Skuráková Olívia 101 631 42 2010 29* 29 27 28 84 650 88
30. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 27 31* 29 29 85 575 91
31. SVK 918 Pálka David 110 470 41 2010 DNC* 23 DNC DNC 91 505 94
32. CZE 828 Štafa Patrick cze 001 41 2010 DNC* DNC DNC DNC 102 97
32. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 DNC* DNC DNC DNC 102 97
Trieda : RS5 - RS500   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 4 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1674 Lukačovič Samuel 901 261 1 1989 1 2* 2 1 4 1406 25
Kelemenova Barbora 901 262 2 1990  
2. SVK 548 Čulen Marek 110 454 1 1976 2 1 1 DNF* 4 804 50
Kollárik Matej 110 353 1 1990  
3. SVK 564 Matej Mlčoch cza 001 11 2000 3* 3 3 2 8 452 75
Jan Mlčoch cze 002 31 2005  
4. SVK 1644 Csemez Peter 901 263 1 1973 4* 4 4 3 11 202 100
Koniarik Martin 901 264 11 1999