Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 256 - Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 01.08.2020 - 02.08.2020
Usporiadateľ : YC LIMAR
Riaditeľ preteku : NULL
Hlavný rozhodca : Brestovská Zuzana
Rozhodcovia : Brestovský Matej, Brestovský Štefan, Oršula Peter, Štrba Miroslav, Holešová Perla
Trieda : 29r - 29er   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 1327 Kocanová Barbora 223 108 22 2004 3* 1 1 2 1 5 578 33
Bartánusová Barbora 223 187 22 2004  
2. SVK 1973 Mika Viktor 223 114 31 2006 1 3* 2 1 2 6 277 67
Lichvár Oliver 201 223 31 2006  
3. SVK 2110 Hrušková Sára 101 618 22 2004 2 2 3* 3 3 10 101 100
Brestovský Matej 223 004 1 1982  
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 198917 Sihotský Matúš 223 189 31 2005 1 2* 1 1 2 5 578 33
2. SVK 197541 Osuský Martin 103 448 31 2005 2* 1 2 2 1 6 277 67
3. SVK 148617 Marková Barbora 223 123 32 2007 DNS* DNC DNC DNC DNC 16 101 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 209925 Vyoral Dominik 223 128 21 2003 1 6* 1 2 1 5 5274 17
2. SVK 177585 Miškov Alexander 223 116 21 2002 4 2 5* 1 3 10 3468 33
3. SVK 210224 Kecskésová Michaela 103 361 12 1998 3 3 3 3 5* 12 2412 50
4. SVK 164429 Melišová Janka 103 366 22 2002 DNC* 4 4 4 2 14 1662 67
5. SVK 153466 Simonová Karolína Sarah 101 589 22 2004 5 1 6* 5 4 15 1080 83
6. POL 1 KRYSTA Natalia pol 001 22 2004 2 5 2 6* 6 15 606 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 41 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 1 1 1 OCS* 1 4 10152 2
2. CZE 769 Přikryl Jeremias cze 001 31 2007 2 3 2 9* 4 11 8346 5
3. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 32 2007 9* 2 3 3 5 13 7290 7
4. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 13* 6 7 1 3 17 6540 10
5. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 42 2009 3 8 4 OCS* 2 17 5958 12
6. SVK 2058 Rolík Michal 202 118 41 2008 6 5 6 8* 7 24 5484 15
7. SVK 13 Sopúchová Emma Mária 103 441 32 2007 4 9 12 OCS* 6 31 5082 17
8. CZE 810 Kováč Richard cze 001 41 2008 5 7 8 13 21* 33 4734 20
9. SVK 38 Valentinyová Sofia 223 195 32 2007 12* 10 9 7 9 35 4428 22
10. CZE 848 Zahornacký Jan cze 001 31 2007 OCS* 17 15 2 10 44 4152 24
11. SVK 1111 Brestovský Alex 223 111 41 2008 14* 13 13 4 14 44 3906 27
12. SVK 83 Prokopcová Nina 103 444 32 2005 8 11 17 OCS* 8 44 3678 29
13. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007 11 19* 11 10 13 45 3468 32
14. SVK 458 Siebert Peter 110 458 31 2006 OCS* 20 10 6 12 48 3276 34
15. CZE 772 Kováč Vladimír cze 001 41 2010 7 18 5 19 22* 49 3096 37
16. SVK 500 Zimáni Zuzana 223 228 42 2009 OCS* 14 24 5 11 54 2928 39
17. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 OCS* 12 14 11 23 60 2772 41
18. POL 830 URBAŃSKA Wiktoria pol 001 42 2008 10 21* 16 18 20 64 2622 44
19. SVK 654 Kolenčiak Karolína 105 382 42 2008 16 26* 19 12 24 71 2478 46
20. POL 888 SZPAK Martyna pol 001 42 2008 15 24 26* 15 19 73 2346 49
21. SVK 13142 Zimáni Ján 223 229 31 2006 OCS* 23 18 16 17 74 2220 51
22. SVK SMR 12 Hruška Simon 101 622 41 2012 19 16 23 21 29* 79 2100 54
23. SVK 768 Meliš Marek 103 424 41 2008 OCS* 22 22 14 25 83 1980 56
24. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 18 28 21 20 OCS* 87 1872 59
25. POL 1899 SZKLARSKA Julia pol 001 42 2010 21 29* 25 17 27 90 1764 61
26. SVK 580 Bartánusová Tereza 223 183 32 2007 DNC* 4 29 OCS 16 91 1662 63
27. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 OCS* 15 20 OCS 15 92 1566 66
28. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 17 31 30 OCS* 18 96 1470 68
29. SVK 473 Siebertová Hanka 110 473 32 2007 23 DNF* 27 22 28 100 1380 71
30. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 OCS* 27 28 23 26 104 1290 73
31. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 20 25 36 27 DNF* 108 1206 76
32. SVK 2 Marko Martin 223 124 41 2008 24 33* 31 25 30 110 1122 78
33. SVK 986 Ursíny Juraj 223 139 41 2009 22 34* 33 26 32 113 1044 80
34. SVK 505 Rusnáková Timea 223 249 32 2006 27 35* 35 24 31 117 966 83
35. SVK 6 Vojs Martin 105 383 41 2008 26 37* 37 28 33 124 888 85
36. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 25 30 34 DNF* DNC 131 816 88
37. SVK 7 Laca Lukáš 105 391 41 2008 OCS* 32 32 OCS DNC 148 744 90
38. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 41 2013 DNF* 36 DNC DNC DNC 162 672 93
39. SVK 8 Nemček Martin 223 255 41 2013 DNC* DNC DNC DNF DNC 168 606 95
39. SVK 4 Kolenčiak Nikola 105 381 42 2012 DNC* DNC DNC DNC DNC 168 95
39. SVK enzo Esteves Enzo 223 256 41 2013 DNC* DNC DNC DNC DNC 168 95
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 32111 Ružička Pavel 215 003 1 1975 1 2* 1 1 1 4 5676 14
Kubiňák Radovan 215 177 1 1979  
2. SVK 7 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 2 3 2 2 DNC* 9 3870 29
Balašková Karolína 215 167 2 1992  
3. SVK 2867 Drengubiak Vladimir 223 120 1 1975 3* 1 3 3 3 10 2814 43
Esteves André 223 177 1 1977  
4. SVK 67 Barényi Samuel 215 168 1 1994 4* 4 4 4 2 14 2064 57
Balaška Ján 215 213 1 1989  
5. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 5 6* 5 6 4 20 1482 71
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
6. SVK 36031 Machovec Matúš 223 056 21 2004 DNF* 5 6 5 5 21 1008 86
Noris Tomáš 223 212 21 2002  
7. SVK 28657 Esteves Alicia 223 172 22 2003 6 7 7 DNF* DNC 28 606 100
Drengubiak Patrik 223 119 31 2007