Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 260 - Regata Fatranu II
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 29.08.2020 - 30.08.2020
Usporiadateľ : TJ Fatran
Riaditeľ preteku : Ján Hlavsa
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : NULL
Trieda : KJP - Športové lode   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 1 1959 1.* 1. 1. 1. 3 5275 11
Baran Miro 205 155 1 1988  
2. SVK OKAZIA Domiňak Miroslav 203 118 1 1973 4.* 2. 3. 2. 7 3770 22
Psota Juraj 203 363 1 1974  
3. SVK XENA Hlavsa Ján 215 023 1 1951 2. 3. DNS* 4. 9 2890 33
Esteves Linda 223 176 2 1976  
4. SVK ADRIA Machovec Dezider 223 052 1 1959 3. 5.* 4. 3. 10 2265 44
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Machovec Matúš 223 056 21 2004  
5. SVK FIONA Kincel Peter 317 037 11 1997 5. 4. 2. 6.* 11 1780 56
Kincel František 317 038 1 1971  
Strapáčová Petra 326 039 2 1988  
6. SVK WIND Nemček Martin 105 308 1 1974 6. 6. 5. DNF* 17 1385 67
Urbánek Ján 105 354 1 1965  
7. SVK DIABOL Zupka Šimon 223 133 1 1995 7.* 7. 6. 5. 18 1050 78
Kačak Miroslav 223 235 1 1973  
8. SVK SPIRAM Hyriak Jozef 223 231 1 1964 8. 8. DNS* DNC 26 760 89
9. SVK kalibr Novák Zdeno 203 075 1 1961 DNF* DNC DNS DNC 30 505 100
Heglas Peter 108 023 1 1972  
Repáň Peter 327 007 1 1965  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 500 Zimáni Zuzana 223 228 42 2009 1 OCS* 1 3 5 1406 25
2. SVK 2058 Rolík Michal 202 118 41 2008 4* 2 2 1 5 804 50
3. SVK 13142 Zimáni Ján 223 229 31 2006 2 1 3* 2 5 452 75
4. SVK 1863 Lichvár Adam 223 217 41 2010 3 3 DNC* DNC 11 202 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 32111 Ružička Pavel 215 003 1 1975 1* 1 1 1 3 1758 17
Kubiňák Radovan 215 177 1 1979  
2. SVK 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 2 3 2 5* 7 1156 33
Geib Filip 215 206 11 1999  
3. SVK 28657 Drengubiak Patrik 223 119 31 2007 3 4* 4 2 9 804 50
Esteves André 223 177 1 1977  
4. SVK 67 Barényi Samuel 215 168 1 1994 5* 2 3 4 9 554 67
Andrej Palušák pol 002 21 2003  
5. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 4 5* 5 3 12 360 83
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
6. SVK 7 Balašková Karolína 215 167 2 1992 6 6 DNC* DNC 19 202 100
Balaška Ján 215 213 1 1989