Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 101 - Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
Miesto a dátum : Gabčíkovo, 17.09.2021 - 19.09.2021
Usporiadateľ : KVO
Riaditeľ preteku : Peter Tomasch
Hlavný rozhodca : Boroš Milan, Lehota Igor
Rozhodcovia : Jančina Michal, Jančinová Dana, Dolanová Gabriela, Dolanová Kira, Oršula Peter, Šabo Peter, Vanický Dušan, Brestovská Zuzana, Melišová Jana, Babjak Marián, Siebertová Zuzana
Trieda : 29R - 29er   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 2533 Krivosudský Oliver 101 601 21 2005 1 1 1 1 2* 3* 1 1 1 7 5600 20
Stolárik Ladislav 105 314 31 2006  
2. SVK 1976 Mika Viktor 223 114 31 2006 3 2 2 4* 4* 2 2 2 2 15 3493 40
Lichvár Oliver 223 201 31 2006  
3. SVK 2201 Kocanová Barbora 223 108 22 2004 2 3* 3 3 1 1 3 3 4* 16 2261 60
Vaďurová Dominika cze 002 2 1993  
4. SVK 2363 Brestovský Alex 223 111 31 2008 DNF* DNC* DNF 2 3 4 4 4 3 26 1386 80
Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007  
5. SVK 2110 Brestovský Adam 223 003 1 1980 DNC* DNC* DNC 5 5 5 5 5 DNC 37 707 100
Kecskésová Nikola 103 367 12 2000  
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 19 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 54222 Seidl Šimon cze 001 1 1991 1 2 1 4 3 10* 10* 5 3 19 9660 5
Summerling Roman 101 244 1 1964  
2. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 1 1993 3 1 2 DNC* 4 4 3 3 DNC* 20 7553 11
Chrapčiak Tomáš 103 305 1 1993  
3. SVK 55155 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 4 5 3 7* 2 1 8* 6 5 26 6321 16
Sláviková Ivana 101 630 2 1984  
4. SVK IT5397 Krajmer Peter 103 224 1 1978 6* 4 5 1 6 6 4 9* 2 28 5446 21
Vančura Marek 901 279 1 1981  
5. SVK 4222 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 5 6 DNF* 5 1 OCS* 1 1 DNC 39 4767 26
Holák Matúš 101 624 31 2007  
6. SVK 53901 Puchoň Ján 101 099 1 1962 2 3 4 3 16* 11 12 7 DNC* 42 4214 32
Dömény Marian 101 357 1 1979  
7. SVK 458 Kollárik Matej 110 353 1 1990 8 12 6 2 9 7 SCP* UFP* 1 45 3745 37
Siebert Matej 110 457 1 1970  
8. SVK 56481 Hrušková Sára 101 618 22 2004 DNF* DNC* 8 DNC 5 2 2 2 6 45 3339 42
Prokopcová Nina 103 444 22 2005  
9. SVK 16955 Dinková Alexandra 104 227 2 1973 9 9 9 9 11* 13* 6 10 4 56 2982 47
Dranačková Zuzana 104 243 2 1974  
10. SVK 51682 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 OCS* 7 10 6 8 5 11 11 DNC* 58 2660 53
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
11. SVK 50333 Bilková Júlia 103 189 2 1968 DNC* 8 7 DNC* 7 8 5 4 DNC 59 2366 58
Bilka Miroslav 103 269 1 1965  
12. SVK 54070 Mihalík Marek 101 259 1 1976 7 10 DNC* DNC* 13 9 7 8 DNC 74 2107 63
Mihalíková Miriam 101 620 42 2010  
13. SVK 56420 Rolík Michal 202 118 31 2008 11 11 11 8 14* 12 16* 13 8 74 1862 68
Rolík Rastislav 202 066 1 1970  
14. SVK 71 Nosko Ľubomír 110 371 1 1993 10 13 12 10 15* 15* 13 14 7 79 1638 74
Drahovský Tomáš 110 466 1 1987  
15. SVK 53979 Hruška Pavol 101 633 1 1974 DNC* DNC* DNC DNC 12 14 9 12 DNC 107 1428 79
Holák Martin 101 307 1 1975  
16. SVK 7 Čulen Marek 110 454 1 1976 12 DNF* DNF* DNC 17 16 SCP 15 9 109 1232 84
Današová Martina 110 434 2 1997  
17. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 DNC* DNC* DNC DNC 10 3 DNC DNC DNC 113 1043 89
Samuhelová Selina 105 399 42 2009  
18. SVK 50766 Griač Jozef 101 625 1 1963 DNF* DNC* DNC DNC 18 17 17 DNF 10 122 868 95
Dobrovodská Miriam 101 629 2 1980  
19. SVK 51901 Krivosudská Ivana 101 610 2 1976 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNF 140 707 100
Krivosudský Rastislav 101 608 1 1973  
Trieda : BTP - BIC Techno Plus   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 21 U19 2004 1 1 1 1 3* 2 1 1 DNC* 8 5600 17
2. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 21 U19 2005 2* 2 2 2 1 3* 2 2 1 12 3493 33
3. SVK 12 Slosiar Leo 223 136 21 U19 2005 3* 3 3 3 2 1 3 4* 2 17 2261 50
4. SVK 15 Valentinyová Sofia 223 195 32 U19 2007 4 5* 4 DNC* 5 4 4 3 4 28 1386 67
5. SVK 20 Piquet Guillermo Thomas 316 260 31 U19 2006 DNF* 4 5* 4 4 5 5 5 3 30 707 83
6. SVK 27 Štefaničiak Matej 223 194 21 U19 2004 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 49 100
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 9 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. CZE 43 Hyrš Ladislav cze 001 1 GRM 1970 2 5* 1 3 3 1 2 1 4* 13 7385 11
2. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 MAS 1973 1 1 6* 1 4 4 4 2 6* 17 5278 22
3. SVK 271 Mihalík Tomáš 101 359 1 MAS 1981 7* 7* 2 2 1 3 3 4 3 18 4046 33
4. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 MAS 1981 4 2 3 4 6* 6* 1 3 2 19 3171 44
5. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 GRM 1965 3 4 5* 5 2 2 5 6* 5 26 2492 56
6. SVK 5 Kapráľ Matej 301 180 1 1986 5 3 4 6* 5 5 6* 5 1 28 1939 67
7. SVK 13 Psalman Miloslav 110 120 1 GRM 1964 DNC* 8* 7 7 7 8 7 7 7 50 1470 78
8. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 1 MAS 1972 6 6 8* 8 8 7 8 8 DNC* 51 1064 89
9. SVK 7 Čekovský Andrej 101 628 1 MAS 1975 DNC* DNC* DNC DNC 9 DNF 9 9 8 65 707 100
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 203056 Melišová Jana 103 366 22 A18 2002 1 1 2* 3* 1 1 2 2 1 9 6622 14
2. SVK 185647 Benčeková Soňa 213 097 22 A18 2002 3* 2 1 1 2 3 1 1 4* 11 4515 29
3. SVK 203018 Marková Barbora 105 420 32 U16 2007 4* 4 3 4 5* 2 4 4 2 23 3283 43
4. SVK 197541 Pašúthová Dominika 105 423 22 U18 2004 2 5* 4 5* 4 4 3 3 3 23 2408 57
5. SVK 198917 Sihotský Matúš 223 189 21 U18 2005 5 3 DNF* 2 6 5 5 6 DNC* 32 1729 71
6. SVK 166298 Valentovičová Laura Valéria 105 410 32 U16 2007 DNC* DNC* DNC 6 3 7 6 5 5 40 1176 86
7. SVK 180759 Thüringerová Tereza 103 458 22 U18 2004 DNC* DNC* DNC DNC 7 6 7 7 6 49 707 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 163051 Malina Alex Zdenek 101 595 21 U21 2002 1 8* 2 1 4 3 3 1 DNC* 15 7994 8
2. SVK 210224 Rajský Peter 105 401 21 U19 2004 7* 6* 4 6 1 2 2 5 1 21 5887 15
3. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 21 U17 2005 3 4 1 3 9* 5* 5 3 2 21 4655 23
4. SVK 207187 Kecskésová Michaela 103 361 12 A21 1998 5 7* 6 4 2 1 1 7* 4 23 3780 31
5. SVK 209925 Vyoral Dominik 223 128 21 U19 2003 4 3 5 8* 3 10* 4 6 5 30 3101 38
6. SVK 203838 Kincel Peter 317 037 1 A21 1997 6 1 7 7 5 8* 10* 4 7 37 2548 46
7. SVK 192488 Borošová Soňa 103 299 2 A21 1993 8 2 DNF* 2 7 6 8 8 DNC* 41 2079 54
8. SVK 194431 Boroš Michal 103 342 11 A21 1999 2 5 3 5 8 9 9 10* DNC* 41 1673 62
9. SVK 196990 Pačinová Michaela 223 096 22 U19 2003 DNF* DNC* DNC DNC 6 4 6 2 6 52 1316 69
10. SVK 170267 Ráček Jakub 101 438 1 A21 1986 9 9 DNC* DNC* 11 7 7 9 3 55 994 77
11. SVK 175787 Oršula Jakub 223 092 21 U21 2002 10 10 DNF* DNC* 10 11 11 11 8 71 707 85
12. SVK 176678 Pečarka Viliam 239 014 21 U19 2003 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 98 92
12. SVK 198209 Bača Matej 239 002 21 U17 2005 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 98 92
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 47 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 31 2008 1 2 1 2 1 2 7* 3* 1 10 12208 2
2. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 32 2007 8* 1 2 1 4 8* 1 4 3 16 10101 4
3. SVK 654 Kolenčiak Karolína 105 382 32 2008 2 3 3 6* 3 7* 2 5 4 22 8869 6
4. SVK 809 Babinčák Tomáš 103 449 31 2008 6* 4 6 3 2 3 4 1 8* 23 7994 9
5. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 42 2009 9 12* 5 4 OCS* 1 5 6 2 32 7315 11
6. SVK 13142 Zimáni Zuzana 223 228 42 2009 3 5 8 7 OCS* 4 6 7 13* 40 6762 13
7. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 4 7 4 9 6 5 11* 14* 7 42 6293 15
8. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 5 8 9 8 OCS* 9 3 2 12* 44 5887 17
9. SVK 13 Sopúchová Emma Mária 103 441 32 2007 7 9* 7 5 12* 6 8 9 5 47 5530 19
10. SVK 533 Laca Lukáš 105 391 31 2008 17* 6 10 10 5 13* 9 13 9 62 5208 21
11. SVK 473 Siebertová Hanka 110 473 32 2007 10 10 12 11 13* 25* 10 12 10 75 4921 23
12. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 14* 20* 14 14 7 12 14 11 6 78 4655 26
13. SVK 864 Kolenčiak Nikola 105 381 52 2012 15 23* 24* 18 16 19 12 10 11 101 4417 28
14. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 12 11 15 22* 19 15 13 17 21* 102 4186 30
15. SVK 12 Hruška Simon 101 622 51 2012 20 16 21 24* 14 29* 20 8 15 114 3976 32
16. SVK 58 Koprda Viktor 110 496 31 2008 DNC* DNF* 17 13 20 10 22 22 14 118 3780 34
17. SVK 331 Stoláriková Lucia 105 315 42 2009 11 15 11 12 27* 17 UFP* 26 26 118 3598 36
18. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 19 13 23* 16 21 16 19 23* 23 127 3423 38
19. SVK 278 Kohút Patrik 105 397 31 2008 DNF* 17 18 15 26 11 30* 24 18 129 3262 40
20. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 13 18 DNC* 21 11 27 28* 21 25 136 3101 43
21. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 41 2009 DNF* 19 13 20 23 14 18 32* 30 137 2954 45
22. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 22 14 16 17 31* 37* 26 18 24 137 2814 47
23. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 DNF* 25 DNC* 29 18 21 16 15 22 146 2681 49
24. SVK 0 Tabačko Lukáš 301 201 31 2008 16 22 19 19 34* 32 29 27 33* 164 2548 51
25. SVK 70 Patay Daniel 101 634 51 2013 DNF* DNC* DNC 23 9 23 24 16 29 172 2429 53
26. SVK 803 Vlčák Jakub 239 006 31 2007 21 DNF* 26 28 28 26 SCP* 29 19 177 2303 55
27. SVK 791 Bachratá Júlia 105 337 32 2007 18 21 25 27 25 38 25 DNC* DNC* 179 2191 57
28. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 DNF* 24 20 25 22 31 27 30 34* 179 2079 60
29. SVK 676 Benček Marek 213 155 41 2011 DNC* DNC* DNC DNC 8 18 23 19 16 180 1974 62
30. SVK 2058 Pálka David 110 470 41 2010 DNF* DNC* DNC DNC 10 20 33 33 17 209 1869 64
31. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 DNC* DNF* DNC DNC 15 28 21 25 27 212 1771 66
32. SVK 595 Opálka Branislav 105 398 41 2010 DNC* DNC* DNC DNC 24 30 17 28 20 215 1673 68
33. SVK 650 Čulenová Karolínka 110 471 42 2011 DNC* DNC* 22 26 29 39 37 34 35 222 1582 70
34. SVK 20 Flesarová Karolína 101 649 42 2011 DNF* DNF* DNC DNC 17 33 32 20 32 230 1491 72
35. SVK 808 Blechta Tomáš 101 614 31 2008 DNF* OCS* DNC DNC 36 24 15 OCS 31 250 1400 74
36. SVK 2010 Miškuf Filip 316 261 41 2010 DNC* DNC* DNC DNC 35 22 UFP 31 28 260 1316 77
37. SVK 256 Kolenčiak Gregor 105 416 51 2014 DNC* DNC* DNC DNC 30 36 34 36 37 269 1232 79
38. SVK 999 Kupec Matej 110 469 41 2011 DNC* DNC* DNC DNC 32 40 31 37 36 272 1155 81
39. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 51 2013 DNC* DNC* DNC DNF 37 34 36 35 38 276 1071 83
40. SVK 244 Bačová Lenka 239 005 52 2012 DNC* DNC* DNC DNC 38 35 35 38 DNC 290 994 85
41. SVK 986 Chorvát Marek 239 019 51 2013 DNC* DNC* DNC DNC 33 41 DNC DNC 39 305 924 87
42. SVK 52 Hrušová Gréta 101 648 52 2015 DNF* DNC* DNC DNC DNF DNF DNC 39 DNC 327 847 89
43. SVK 1000 Skuráková Olívia 101 631 42 2010 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 742 91
43. SVK 310 Ježko Simon 301 202 41 2011 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 742 91
43. SVK 110 Hešková Karolína 103 436 42 2009 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 91
43. SVK 20L Bartánusová Tereza 223 183 32 2007 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 91
43. SVK 458 Siebert Peter 110 458 31 2006 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 336 91
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 MAS 1972 1* 1 1 1 1 1 1 1 DNC* 7 9135 6
2. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 GM 1964 DNC* 4* 4 2 2 2 2 2 1 15 7028 12
3. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 MAS 1971 2 2 3* 3 4* 3 3 3 2 18 5796 18
4. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 11 MEN 1999 3 5 2 4 3 4 10* 5 DNC* 26 4921 24
5. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 GM 1968 5 6 8* 7 8* 6 4 4 4 36 4242 29
6. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 GM 1962 DNC* 7 7 5 6 5 5 10* 3 38 3689 35
7. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 MAS 1974 4 3 5 6 9* 8 9 9 DNC* 44 3220 41
8. SVK SVK 15 Jaš Ján 316 082 1 MAS 1974 7 9 10 DNC* 5 10 6 7 DNC* 54 2814 47
9. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 12 JUN 2001 DNC* DNC* 9 8 10 7 7 8 6 55 2457 53
10. SVK SVK 35 Jaš Peter 316 160 21 YOU 2004 6 8 6 9 11* 11 11 12* 8 59 2135 59
11. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 VET 1957 DNC* DNC* DNC DNC 7 9 8 6 5 71 1848 65
12. SVK 47 Zibrín Matúš 316 271 21 YOU 2005 DNC* DNC* DNF DNC 13 13 12 11 7 92 1582 71
13. SVK 83 Funk Peter 316 269 1 GM 1969 DNF* DNC* DNC DNC 12 12 14 13 9 96 1337 76
14. SVK 500 Miškuf Matúš 316 152 1 MAS 1972 DNC* 10 DNC* DNC DNC 14 13 14 10 97 1113 82
15. SVK 646 Stahl Jaroslav 104 209 1 GM 1964 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 126 805 88
15. SVK 69 Várady Róbert 106 118 1 MAS 1974 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 126 805 88
15. SVK 4 Heško Marcel 316 022 1 MAS 1975 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 126 88
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 32111 Ružička Pavel 215 003 1 1975 DNF* DNC* DNC 1 1 1 1 1 1 12 5600 20
Kubiňák Radovan 215 177 1 1979  
2. SVK 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 1 1 1 4* 2 4* 2 3 2 12 3493 40
Esteves Linda 223 176 2 1976  
3. SVK 28657 Esteves Alicia 223 172 22 2003 2 2 2 2 3 3 3 DNC* DNC* 17 2261 60
Esteves André 223 177 1 1977  
4. SVK 28638 Drengubiak Patrik 223 119 31 2007 DNF* DNC* DNC 3 4 2 4 2 3 24 1386 80
Ursíny Juraj 223 139 41 2009  
5. SVK 9 Neupaverová Dorota 223 207 32 2007 DNC* DNC* DNC 5 5 5 5 4 4 34 707 100
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973