Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 109 - Dunaj regata
Miesto a dátum : Gabčíkovo, 26.06.2021 - 27.06.2021
Usporiadateľ : Dynamo
Riaditeľ preteku : Peter Palmaj
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Jančinová Dana, Kolenčiak Róbert
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 15 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 1 1993 1 1 3* 3 5 6385 7
Chrapčiak Tomáš 103 305 1 1993  
2. SVK 55155 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 7* 4 1 1 6 4880 13
Sláviková Ivana 101 630 2 1984  
3. SVK 54222 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 3* 2 2 2 6 4000 20
Holák Matúš 101 624 31 2007  
4. CZE 51445 Rek Adam cze 001 21 2005 2 3 5 8* 10 3375 27
Kučera Matěj cze 002 21 2005  
5. CZE 56750 Ptáčnik Matěj cze 001 21 2005 5 6* 4 4 13 2890 33
Ptáčnik Ondrej cze 002 21 2005  
6. SVK 53979 Hrušková Sára 101 618 22 2004 4 5 11* 7 16 2495 40
Prokopcová Nina 103 444 22 2005  
7. SVK 458 Siebert Matej 110 457 1 1970 8 12* 6 6 20 2160 47
Krivosudský Oliver 101 601 21 2005  
8. SVK 547 Mihalík Marek 101 259 1 1976 9 8 10* 5 22 1870 53
Ráček Jakub 101 438 1 1986  
9. SVK 16955 Dinková Alexandra 104 227 2 1973 6 10 7 11* 23 1615 60
Rajský Peter 105 401 21 2004  
10. SVK 51682 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 10* 7 8 10 25 1385 67
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
11. SVK 56420 Rolík Michal 202 118 31 2008 11* 11 9 9 29 1180 73
Rolík Rastislav 202 066 1 1970  
12. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 12 9 DNC* DNC 37 990 80
Samuhelová Selina 105 399 42 2009  
13. SVK 50766 Griač Jozef 101 625 1 1963 13 14* 12 12 37 815 87
Dobrovodská Miriam 101 629 2 1980  
14. SVK x Lednický Matej 105 221 1 1988 DNC* 13 14 13 40 655 93
Kušnier Tomáš 105 330 1 1987  
15. SVK 20371 Valentovičová Laura Valéria 105 410 32 2007 14 15* 13 14 41 505 100
Malanik Jakub 105 427 31 2008  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 MAS 1973 1 3* 1 1 3 4395 17
2. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 MAS 1981 2* 1 2 2 5 2890 33
3. SVK 1 Mosný Peter 223 246 1 GRM 1966 4* 2 4 3 9 2010 50
4. SVK 271 Mihalík Tomáš 101 359 1 MAS 1981 3 4 5* 4 11 1385 67
5. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 GRM 1965 5 5 3 DNC* 13 900 83
6. SVK 7 Čekovský Andrej 101 628 1 MAS 1975 6* 6 6 5 17 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 654 Kolenčiak Karolína 105 382 32 2008 1* 1 1 1 3 3426 9
2. SVK 848 Kmeč Maximilan Patrik 105 377 31 2008 2* 2 2 2 6 2523 18
3. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 7* 3 3 4 10 1995 27
4. SVK 864 Kolenčiak Nikola 105 381 52 2012 4 5* 4 3 11 1620 36
5. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 3 4 6* 5 12 1329 45
6. SVK 181 Vojs Martin 105 383 31 2008 5 7 8* 6 18 1092 55
7. SVK 70 Patay Daniel 101 634 51 2013 8 9* 5 7 20 891 64
8. SVK 30 Kohút Patrik 105 397 31 2008 6 6 9* 8 20 717 73
9. SVK 1000 Skuráková Olívia 101 631 42 2010 9* 8 7 9 24 564 82
10. SVK 20 Huňady Lukáš 105 390 41 2009 DNC* DNC 10 10 32 426 91
11. SVK 256 Kolenčiak Gregor 105 416 51 2014 10 10 DNC* DNC 32 303 100