Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 110 - Pohár mládeže
Miesto a dátum : Gabčíkovo, 03.07.2021 - 04.07.2021
Usporiadateľ : Tatran
Riaditeľ preteku : Pavol Andel
Hlavný rozhodca : Jančinová Dana
Rozhodcovia : Melišová Jana, Kolenčiak Róbert, Boroš Milan
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 54222 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 1 1 1 1 1 3* 5 5505 10
Holák Matúš 101 624 31 2007  
2. SVK 55155 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 3* 2 2 2 2 2 10 4000 20
Sláviková Ivana 101 630 2 1984  
3. SVK 53901 Puchoň Ján 101 099 1 1962 4 3 3 5 3 6* 18 3120 30
Dömény Marian 101 357 1 1979  
4. SVK 53979 Hrušková Sára 101 618 22 2004 DNC* DNC 4 3 4 1 23 2495 40
Hruška Pavol 101 633 1 1974  
5. SVK 574 Mihalík Marek 101 259 1 1976 5 4 5 4 5 7* 23 2010 50
Mihalíková Miriam 101 620 42 2010  
6. SVK 7 Siebert Peter 110 458 31 2006 8* 6 7 6 7 5 31 1615 60
Kollárik Matej 110 353 1 1990  
7. SVK 458 Siebert Matej 110 457 1 1970 6 7 6 7 6 8* 32 1280 70
Siebertová Hanka 110 473 32 2007  
8. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 2 5 DNC* DNC DNC 4 33 990 80
Samuhelová Selina 105 399 42 2009  
9. SVK 0 Blechtová Jana 101 297 2 1978 7 8 8 8 8 9* 39 735 90
Blechta Tomáš 101 614 31 2008  
10. SVK 50766 Griač Jozef 101 625 1 1963 9 9 DNF* DNF DNC 10 50 505 100
Dobrovodská Miriam 101 629 2 1980  
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 164429 Meliš Patrik 103 362 11 A21 1998 1* 1 1 1 3 578 33
2. SVK 207187 Kecskésová Michaela 103 361 12 A21 1998 2* 2 2 2 6 277 67
3. SVK 170267 Ráček Jakub 101 438 1 A21 1986 3* 3 3 3 9 101 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 533 Laca Lukáš 105 391 31 2008 1 1 4* 2 1 3 8 3303 10
2. SVK 864 Kolenčiak Nikola 105 381 52 2012 5* 3 3 1 2 2 11 2400 20
3. SVK 12 Hruška Simon 101 622 51 2012 2 2 1 5* 4 4 13 1872 30
4. SVK 848 Kmeč Maximilan Patrik 105 377 31 2008 3 5 2 3 DNF* 1 14 1497 40
5. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 4 4 5 7* 5 5 23 1206 50
6. SVK 30 Kohút Patrik 105 397 31 2008 7 7 6 4 3 DNC* 27 969 60
7. SVK 70 Schmidt Monika 101 623 42 2011 9* 6 9 6 6 6 33 768 70
8. SVK 181 Vojs Martin 105 383 31 2008 6 8 7 9* 8 8 37 594 80
9. SVK 1000 Skuráková Olívia 101 631 42 2010 8 9* 8 8 7 7 38 441 90
10. SVK 256 Kolenčiak Gregor 105 416 51 2014 10* 10 10 10 9 9 48 303 100