Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 115 - Jesenná regata
Miesto a dátum : Gabčíkovo, 25.09.2021 - 26.09.2021
Usporiadateľ : Tatran
Riaditeľ preteku : Prokopec Marek
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Kolenčiak Róbert, Osuská Jana, Prokopcová Martina
Trieda : 29R - 29er   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 12 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 22831 Krsička Michal cze 001 21 2003 1 2 3* 1 4 6606 8
Krsička Lukáš cze 002 21 2003  
2. CZE 12279 Dadák Lukáš cze 001 21 2003 2 1 4* 2 5 4800 17
Viščor Dan cze 002 21 2004  
3. CZE 2279 Košťálová Bára cze 001 12 2000 7* 3 2 3 8 3744 25
Čermák Jaroslav cze 002 11 2001  
4. CZE 22841 Cibulka Vojtech cze 001 21 2005 3 4 6* 4 11 2994 33
Tupý Petr cze 002 11 2001  
5. CZE 2283 Baštář Ondřej cze 001 31 2006 6 5 1 8* 12 2412 42
Juha Jan cze 002 31 2006  
6. CZE 2286 Paigerová Vanda cze 001 22 2003 5 7* 5 6 16 1938 50
Justová Anna cze 002 22 2002  
7. CZE 2287 Viščorová Nela cze 001 32 2006 4 8 8 10* 20 1536 58
Šlechtická Kateřina cze 002 22 2005  
8. SVK 2201 Kocanová Barbora 223 108 22 2004 8 10* 9 5 22 1188 67
Bartánusová Barbora 223 187 22 2004  
9. SVK 2533 Krivosudský Oliver 101 601 21 2005 9 6 10* 7 22 882 75
Stolárik Ladislav 105 314 31 2006  
10. SVK 1973 Mika Viktor 223 114 31 2006 10* 9 7 9 25 606 83
Lichvár Oliver 223 201 31 2006  
11. CZE 2277 Bauerová Markéta cze 001 22 2003 DNC* DNC DNC DNC 39 92
Holá Magdalena cze 002 22 2004  
11. CZE 2285 Svobodová Sára cze 001 22 2005 DNC* DNC DNC DNC 39 92
Muchová Kateřina cze 002 32 2006  
Trieda : BTP - BIC Techno Plus   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 27 Štefaničiak Matej 223 194 21 U19 2004 1* 1 1 1 3 4000 20
2. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 21 U19 2004 2 3* 2 2 6 2495 40
3. SVK 12 Slosiar Leo 223 136 21 U19 2005 4 2 DNF* 3 9 1615 60
4. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 21 U19 2005 3 4* 3 4 10 990 80
5. SVK 20 Piquet Guillermo Thomas 316 260 31 U19 2006 5* 5 4 5 14 505 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 210224 Rajský Peter 105 401 21 U19 2004 1* 1 1 1 3 4395 14
2. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 21 U17 2005 2 4* 2 3 7 2890 29
3. SVK 180759 Pašúthová Dominika 105 423 22 U19 2004 3* 3 3 2 8 2010 43
4. SVK 196991 Valentovičová Laura Valéria 105 410 32 U17 2007 6* 2 4 4 10 1385 57
5. SVK 170267 Ráček Jakub 101 438 1 A21 1986 5 6* 5 5 15 900 71
6. SVK 164429 Melišová Jana 103 366 22 U21 2002 4 5 DNF* DNC 17 505 86
7. SVK 209925 Vyoral Dominik 223 128 21 U19 2003 DNC* DNC DNC DNC 24 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 32 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 2 3* 1 2 5 7960 3
2. SVK 654 Kolenčiak Karolína 105 382 32 2008 1 2 2 3* 5 6455 6
3. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 42 2009 4* 1 3 4 8 5575 9
4. SVK 13142 Zimáni Zuzana 223 228 42 2009 5 4 6* 1 10 4950 13
5. SVK 533 Laca Lukáš 105 391 31 2008 3 4 7 8* 14 4465 16
6. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 7* 5 4 5 14 4070 19
7. SVK 12 Hruška Simon 101 622 51 2012 11 OCS* 5 7 23 3735 22
8. SVK 473 Siebertová Hanka 110 473 32 2007 9 7 8 13* 24 3445 25
9. SVK 303 Bartánusová Tereza 223 183 32 2007 12* 8 9 10 27 3190 28
10. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 41 2009 18* 10 12 6 28 2960 31
11. SVK 58 Koprda Viktor 110 496 31 2008 8 11 15 21* 34 2755 34
12. SVK 864 Kolenčiak Nikola 105 381 52 2012 16* 13 14 9 36 2565 38
13. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 15 14 11 17* 40 2390 41
14. SVK 595 Opálka Branislav 105 398 41 2010 27* 21 10 12 43 2230 44
15. SVK 808 Blechta Tomáš 101 614 31 2008 13 12 19* 18 43 2080 47
16. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 19 16 21* 11 46 1940 50
17. SVK 331 Stoláriková Lucia 105 315 42 2009 14 15 18 22* 47 1810 53
18. SVK 70 Patay Daniel 101 634 51 2013 6 9 DNC* DNC 48 1685 56
19. SVK 2058 Kupec Matej 110 469 41 2011 23* 18 16 19 53 1570 59
20. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 25 OCS* 13 16 54 1455 63
21. SVK 110 Hešková Karolína 103 436 42 2009 26* 22 20 15 57 1350 66
22. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 17 17 24* 23 57 1250 69
23. SVK 256 Kolenčiak Gregor 105 416 51 2014 28* 20 25 14 59 1155 72
24. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 21 6 DNC* DNC 60 1060 75
25. SVK 17 Flesarová Karolína 101 649 42 2011 10 24 DNC* DNC 67 970 78
26. SVK 650 Čulenová Karolínka 110 471 42 2011 22 26* 22 25 69 885 81
27. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 51 2013 29* 23 23 24 70 805 84
28. SVK 1000 Skuráková Olívia 101 631 42 2010 20 27 DNC* DNC 80 725 88
29. SVK 992 Macháček Samo 101 640 51 2014 30 25 DNC* DNC 88 650 91
30. SVK 52 Hrušová Gréta 101 648 52 2015 DNF* 28 DNC DNC 94 575 94
31. SVK 20 Mihálik Martin 101 651 51 2014 DNC* DNF DNC DNC 99 505 97
31. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 DNC* DNC DNC DNC 99 97