Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 116 - Pohár Slovana
Miesto a dátum : Senec, 16.10.2021 - 17.10.2021
Usporiadateľ : Slovan
Riaditeľ preteku : Viera Šabová
Hlavný rozhodca : Jančinová Dana
Rozhodcovia : Jančina Michal, Boroš Milan, Uličná Jana
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 19 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 56481 Hrušková Sára 101 618 22 ml 2004 5 1 OCS* 1 1 8 6900 5
Prokopcová Nina 103 444 22 ml 2005  
2. SVK IV5397 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 2 2 3 6* 4 11 5395 11
Hruška Pavol 101 633 1 1974  
3. SVK 5422 Puchoň Ján 101 099 1 1962 1 7 5 14* 5 18 4515 16
Flesarová Karolína 101 649 42 2011  
4. SVK 55155 Macháček Katka 101 439 2 1985 9* 5 8 3 2 18 3890 21
Ráčková Miroslava 101 617 2 1982  
5. SVK 57186 Krajmer Peter 103 224 1 1978 8* 4 2 7 6 19 3405 26
Rolík Rastislav 202 066 1 1970  
6. SVK 54070 Mihalík Marek 101 259 1 1976 11* 3 4 5 9 21 3010 32
Mihalíková Miriam 101 620 42 2010  
7. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 1 1993 3 6 7 8* 7 23 2675 37
Chrapčiak Tomáš 103 305 1 1993  
8. SVK 57156 Siebert Peter 110 458 31 ml 2006 10 8 1 10 12* 29 2385 42
Sopúchová Emma Mária 103 441 32 ml 2007  
9. SVK 4222 Babinčák Tomáš 103 449 31 ml 2008 7 11* 11 9 3 30 2130 47
Holák Matúš 101 624 31 ml 2007  
10. SVK 56420 Rolík Michal 202 118 31 ml 2008 15* 13 6 2 13 34 1900 53
Blechta Tomáš 101 614 31 ml 2008  
11. SVK 458 Kollárik Matej 110 353 1 1990 4 10 9 13* 11 34 1690 58
Siebert Matej 110 457 1 1970  
12. SVK 51682 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 13 15* 10 11 8 42 1505 63
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
13. SVK 53979 Kaňuková Kristína 232 004 42 ml 2009 12 12 OCS* 4 15 43 1330 68
Siebertová Hanka 110 473 32 ml 2007  
14. SVK 50747 Palmaj Peter 105 223 1 1976 6 9 12 16 DNC* 43 1170 74
Matejová Lea 105 428 2 1987  
15. SVK 16955 Dinková Alexandra 104 227 2 1973 18* 14 14 12 10 50 1020 79
Dinka Timotej 104 462 31 2008  
16. SVK 53738 Psalman Miloslav 110 120 1 1964 14 17* 13 15 16 58 880 84
Današová Martina 110 434 2 1997  
17. SVK 50403 Stolárik Ladislav 105 314 31 ml 2006 16 16 15 17* 14 61 745 89
Skuráková Olívia 101 631 42 ml 2010  
18. SVK 7 Brachtlová Vanda 101 607 42 ml 2011 17 18 16 OCS* 17 68 620 95
Wye Olivia 101 652 32 ml 2006  
19. SVK 50766 Griač Jozef 101 625 1 1963 19 19 DNC* DNC DNC 78 505 100
Dobrovodská Miriam 101 629 2 1980  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 11 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 3 Lidařík Rudolf cze 001 1 MAS 1978 1* 1 1 1 1 4 5710 9
2. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 MAS 1981 2 2 3 2 DNF* 9 4205 18
3. CZE 98 Ščerba Patrik cze 001 1 1993 3* 3 2 3 3 11 3325 27
4. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 MAS 1973 4 4 OCS* 4 2 14 2700 36
5. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 GRM 1965 5 6* 4 5 4 18 2215 45
6. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 1 MAS 1972 6 7* 5 7 5 23 1820 55
7. SVK 13 Peťko Martin 110 447 1 1990 8* 8 6 6 6 26 1485 64
8. SVK 7 Čekovský Andrej 101 628 1 MAS 1975 10* 9 7 8 7 31 1195 73
9. SVK 1685 Gossányi Vladimír 901 281 1 MAS 1974 11* 10 8 9 8 35 940 82
10. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 MAS 1972 7 5 DNC* DNC DNC 36 710 91
11. SVK 1908 Hačko Tibor 101 335 1 GGM 1954 9 DNF* DNC DNC DNC 45 505 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 21 U17 2005 1 1 2 3 5* 7 4000 20
2. SVK 180759 Kolenčiak Karolína 105 382 32 U17 2008 4* 3 4 1 1 9 2495 40
3. SVK 210224 Rajský Peter 105 401 21 U19 2004 2 2 1 5* 4 9 1615 60
4. SVK 203018 Marková Barbora 105 420 32 U17 2007 3 4 5* 2 3 12 990 80
5. SVK 170267 Várady Róbert 106 118 1 A21 1974 5* 5 3 4 2 14 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 22 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 1 1 1 2 6* 5 2886 5
2. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 2 5* 2 1 2 7 2284 9
3. SVK 70 Patay Daniel 101 634 51 2013 5* 4 4 5 3 16 1932 14
4. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 8* 2 7 4 5 18 1682 18
5. SVK 58 Koprda Viktor 110 496 31 2008 7 3 5 3 10* 18 1488 23
6. SVK 110 Hešková Karolína 103 436 42 2009 4 13* 9 11 4 28 1330 27
7. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 10 6 11* 9 8 33 1196 32
8. SVK 256 Kolenčiak Gregor 105 416 51 2014 3 15 DNC* 16 1 35 1080 36
9. CZE 3 Lidaříková Ema cze 001 42 2011 14* 9 13 6 7 35 978 41
10. SVK 331 Stoláriková Lucia 105 315 42 2009 11 11 6 7 14* 35 886 45
11. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 41 2009 13* 7 10 8 11 36 804 50
12. SVK 2058 Pálka David 110 470 41 2010 9 14* 3 14 13 39 728 55
13. SVK 791 Bachratá Júlia 105 337 32 2007 12 12 8 10 DNC* 42 658 59
14. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 51 2013 6 16* 16 13 9 44 594 64
15. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 15* 10 15 15 12 52 534 68
16. SVK 118 Hrušová Dorota 101 647 52 2012 16 8 12 17 DNC* 53 478 73
17. SVK 992 Macháček Samo 101 640 51 2014 17 17 14 19* 15 63 426 77
18. SVK 13 Sopúch Maximilián 103 442 51 2013 DNF* 19 18 12 16 65 376 82
19. SVK 565 Mihálik Martin 101 651 51 2014 19 18 19 DNS* 17 73 330 86
20. SVK 52 Hrušová Gréta 101 648 52 2015 20 21* 17 20 18 75 284 91
21. SVK 12 Urban Max 101 636 41 2010 21 22* 21 18 19 79 242 95
22. SVK 2 Kopcová Katarína 103 454 42 2011 18 20 20 DNC* DNC 81 202 100