Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 250 - Liptovska kryha - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 08.05.2021 - 09.05.2021
Usporiadateľ : YC Limar
Riaditeľ preteku : NULL
Hlavný rozhodca : Brestovská Zuzana
Rozhodcovia : Laca Jakub, Lichvárová Petra, Bartánusová Adriana
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 12 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 177585 Miškov Alexander 223 116 21 U21 2002 2 1 1 4 4720 8
2. SVK 164429 Melišová Jana 103 366 22 U21 2002 1 2 7 10 3516 17
3. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 21 U17 2005 4 6 2 12 2812 25
4. SVK 209925 Vyoral Dominik 223 128 21 U19 2003 3 3 6 12 2312 33
5. SVK 210224 Simonová Karolína Sarah 101 589 22 U19 2004 5 4 4 13 1924 42
6. SVK 196990 Pačinová Michaela 223 096 22 U19 2003 8 7 5 20 1608 50
7. SVK 203018 Marková Barbora 105 420 32 U17 2007 6 5 10 21 1340 58
8. SVK 153466 Rajský Peter 105 401 21 U19 2004 11 10 3 24 1108 67
9. SVK 176678 Pečarka Viliam 239 014 21 U19 2003 7 9 8 24 904 75
10. SVK 198739 Osuský Martin 103 448 21 U17 2005 9 8 9 26 720 83
11. SVK 196991 Valentovičová Laura Valéria 105 410 32 U17 2007 10 12 11 33 556 92
12. SVK 180759 Pašúthová Dominika 105 423 22 U19 2004 12 11 12 35 404 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 31 2008 1 4 1 6 2430 8
2. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 42 2009 2 1 3 6 1828 15
3. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 32 2007 3 3 2 8 1476 23
4. SVK 13142 Zimáni Zuzana 223 228 42 2009 4 2 4 10 1226 31
5. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 5 8 6 19 1032 38
6. SVK 533 Laca Lukáš 105 391 31 2008 6 10 5 21 874 46
7. SVK 303 Bartánusová Tereza 223 183 32 2007 9 6 8 23 740 54
8. SVK 595 Opálka Branislav 105 398 41 2010 8 5 11 24 624 62
9. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 10 9 7 26 522 69
10. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 7 7 OCS 28 430 77
11. SVK 244 Bača Samuel 239 003 31 2007 11 13 9 33 348 85
12. SVK 171 Vlčák Jakub 239 006 31 2007 13 12 10 35 272 92
13. SVK 986 Rusnák Oliver 239 011 31 2007 12 11 OCS 37 202 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 36301 Ružička Pavel 215 003 1 1975 1 1 2* 1 3 5710 9
Kubiňák Radovan 215 177 1 1979  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 1 1980 2 4 1 5* 7 4205 18
Brestovský Jerguš 223 240 51 2013  
3. SVK 50 Mika Viktor 223 114 31 2006 5* 2 3 2 7 3325 27
Lichvár Oliver 223 201 31 2006  
4. SVK 7 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 3 3 4* 3 9 2700 36
Esteves Linda 223 176 2 1976  
5. SVK 28657 Esteves André 223 177 1 1977 4 6 8* 6 16 2215 45
Esteves Alicia 223 172 22 2003  
6. SVK 28638 Brestovský Alex 223 111 31 2008 7* 5 5 7 17 1820 55
Zimáni Ján 223 229 31 2006  
7. SVK 95 Drengubiak Patrik 223 119 31 2007 11* 9 9 4 22 1485 64
Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007  
8. SVK 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 8 8 6 9* 22 1195 73
Ursíny Michal 223 158 1 1976  
9. SVK 32111 Kocanová Barbora 223 108 22 2004 10* 7 7 8 22 940 82
Bartánusová Barbora 223 187 22 2004  
10. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 9 10* 10 10 29 710 91
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
11. SVK 36031 Machovec Jakub 223 055 11 2001 6 DNC* DNC DNC 30 505 100
Machovec Matúš 223 056 21 2004