Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 251 - Júnová regata
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 05.06.2021 - 06.06.2021
Usporiadateľ : YC Limar
Riaditeľ preteku : NULL
Hlavný rozhodca : NULL
Rozhodcovia : NULL
Trieda : 29R - 29er   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. SVK 1327 Kocanová Barbora 223 108 22 2004 33
Bartánusová Barbora 223 187 22 2004  
2. SVK 1369 Brestovský Alex 223 111 31 2008 67
Zimáni Ján 223 229 31 2006  
3. SVK 2533 Krivosudský Oliver 101 601 21 2005 100
Stolárik Ladislav 105 314 31 2006  
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. SVK 176678 Pečarka Viliam 239 014 21 U19 2003 17
2. SVK 177585 Miškov Alexander 223 116 21 U21 2002 33
3. SVK 180759 Pašúthová Dominika 105 423 22 U19 2004 50
4. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 21 U17 2005 67
5. SVK 203838 Kincel Peter 317 037 1 A21 1997 83
6. SVK 209925 Vyoral Dominik 223 128 21 U19 2003 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 35 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. SVK 2 Esteves Enzo 223 256 51 2013 3
2. SVK 4 Gemzická Melisa 223 191 42 2010 6
3. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 9
4. SVK 12 Hruška Simon 101 622 51 2012 11
5. SVK 13 Sopúchová Emma Mária 103 441 32 2007 14
6. SVK 26 Hešková Karolína 103 436 42 2009 17
7. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 20
8. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 41 2009 23
9. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 26
10. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 29
11. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 31
12. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 34
13. SVK 181 Vojs Martin 105 383 31 2008 37
14. SVK 244 Pečarková Miriam 239 015 32 2008 40
15. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 42 2009 43
16. SVK 303 Bartánusová Tereza 223 183 32 2007 46
17. SVK 331 Stoláriková Lucia 105 315 42 2009 49
18. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 51
19. SVK 533 Laca Lukáš 105 391 31 2008 54
20. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 31 2008 57
21. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 51 2013 60
22. SVK 595 Opálka Branislav 105 398 41 2010 63
23. SVK 654 Kolenčiak Karolína 105 382 32 2008 66
24. SVK 676 Benček Marek 213 155 41 2011 69
25. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 71
26. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007 74
27. SVK 809 Babinčák Tomáš 103 449 31 2008 77
28. SVK 848 Kmeč Maximilan Patrik 105 377 31 2008 80
29. SVK 864 Kolenčiak Nikola 105 381 52 2012 83
30. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 32 2007 86
31. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 89
32. SVK 986 Rusnák Oliver 239 011 31 2007 91
33. SVK 1000 Skuráková Olívia 101 631 42 2010 94
34. SVK 2207 Rolík Michal 202 118 31 2008 97
35. SVK 13142 Zimáni Zuzana 223 228 42 2009 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 7 Esteves Linda 223 176 2 1976 1 2* 1 1 3 5020 13
Hlavsa Ján 215 023 1 1951  
2. SVK 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 2 1 3* 3 6 3515 25
Drengubjaková Nela 223 162 42 2010  
3. SVK 28638 Drengubiak Patrik 223 119 31 2007 3 4* 4 2 9 2635 38
Ursíny Juraj 223 139 41 2009  
4. SVK 28657 Esteves Alicia 223 172 22 2003 4* 3 2 4 9 2010 50
Esteves André 223 177 1 1977  
5. SVK 3636 Ružička Peter 215 043 1 1947 6 5 7* 5 16 1525 63
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
6. SVK 36031 Machovec Jakub 223 055 11 2001 5 6 6 DNC* 17 1130 75
Machovec Matúš 223 056 21 2004  
7. SVK 50 Neupaverová Dorota 223 207 32 2007 RET* 8 5 7 20 795 88
Neupauer Martin 223 208 31 2008  
8. SVK 95 Kubiňák Radovan 215 177 1 1979 RET* 7 8 6 21 505 100
Droppa Dávid 207 220 1 1997