Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 263 - Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 02.10.2021 - 03.10.2021
Usporiadateľ : YC Limar
Riaditeľ preteku : Marián Babjak
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : NULL
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 52 Nemček Martin 105 308 1 1974 1 1 3012 11
Nemček Martin 223 255 51 2013  
Novák Zdeno 203 075 1 1961  
2. SVK 12 Csuday Zdenek 224 002 1 1959 2 2 2109 22
Rolíková Katarína 224 040 2 1971  
Csudayová Zuzana 224 134 42 2010  
3. SVK 517 Machovec Dezider 223 052 1 1959 3 3 1581 33
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Machovec Jakub 223 055 11 2001  
4. SVK 75 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 4 4 1206 44
Esteves Enzo 223 256 51 2013  
Esteves Alicia 223 172 22 2003  
Esteves Linda 223 176 2 1976  
5. SVK pepper Ursíny Michal 223 158 1 1976 5 5 915 56
Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007  
6. SVK MIRA Ružička Peter 215 043 1 1947 6 6 678 67
Ružička Pavel 215 003 1 1975  
7. SVK ilLaVi Snopko Ján 223 270 1 1952 7 7 477 78
Jančina Michal 101 036 1 1957  
8. SVK 00 Laco Jozef 215 030 1 1959 DNF 10 303 89
Kopp Miroslav 223 011 1 1952  
8. SVK 3 Domiňak Miroslav 203 118 1 1973 DNC 10 89
Lovás Pavol 203 360 1 1973  
Trieda : NL - Netriedové lode   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK Pato Drengubiak Patrik 223 119 31 2007 1 1 1156 33
Ursíny Juraj 223 139 41 2009  
2. SVK 1898 Pavella Dušan 207 092 1 1947 2 2 554 67
Vozárik John 901 280 1 1970  
3. SVK 9 Neupaverová Dorota 223 207 32 2007 3 3 202 100
Neupaverová Agata 223 269 42 2010  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 1 1 1406 25
2. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 2 2 804 50
3. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 3 3 452 75
4. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 51 2013 4 4 202 100
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
71 Sloboda Igor HR 1 1 2 OK