Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 263 - Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 02.10.2021 - 03.10.2021
Usporiadateľ : YC Limar
Riaditeľ preteku : Marián Babjak
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : NULL
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 52 Nemček Martin 105 308 1 1974 1 1 3012 11
Nemček Martin 223 255 51 2013  
Novák Zdeno 203 075 1 1961  
2. SVK 12 Csuday Zdenek 224 002 1 1959 2 2 2109 22
Rolíková Katarína 224 040 2 1971  
Csudayová Zuzana 224 134 42 2010  
3. SVK 517 Machovec Dezider 223 052 1 1959 3 3 1581 33
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Machovec Jakub 223 055 11 2001  
4. SVK 75 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 4 4 1206 44
Esteves Enzo 223 256 51 2013  
Esteves Alicia 223 172 22 2003  
Esteves Linda 223 176 2 1976  
5. SVK pepper Ursíny Michal 223 158 1 1976 5 5 915 56
Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007  
6. SVK MIRA Ružička Peter 215 043 1 1947 6 6 678 67
Ružička Pavel 215 003 1 1975  
7. SVK ilLaVi Snopko Ján 223 270 1 1952 7 7 477 78
Jančina Michal 101 036 1 1957  
8. SVK 00 Laco Jozef 215 030 1 1959 DNF 10 303 89
Kopp Miroslav 223 011 1 1952  
8. SVK 3 Domiňak Miroslav 203 118 1 1973 DNC 10 89
Lovás Pavol 203 360 1 1973  
Trieda : NL - Netriedové lode   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK Pato Drengubiak Patrik 223 119 31 2007 1 1 1156 33
Ursíny Juraj 223 139 41 2009  
2. SVK 1898 Pavella Dušan 207 092 1 1947 2 2 554 67
Vozárik John 901 280 1 1970  
3. SVK 9 Neupaverová Dorota 223 207 32 2007 3 3 202 100
Neupaverová Agata 223 269 42 2010  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 1 1 1406 25
2. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 2 2 804 50
3. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 3 3 452 75
4. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 51 2013 4 4 202 100