Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 103 - Pohár mládeže
Miesto a dátum : Gabčíkovo, 23.04.2022 - 24.04.2022
Usporiadateľ : Tatran
Riaditeľ preteku : Prokopec Marek
Hlavný rozhodca : NULL
Rozhodcovia : Kolenčiak Róbert, Boroš Milan, Prokopcová Martina, Oršula Peter
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 1 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 100
Samuhelová Selina 105 399 32 U17 2009  
Trieda : LAR - ILCA 6   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 21 U19 2005 1 2 DNF* DNC 10 4000 17
2. SVK 153466 Rajský Peter 105 401 21 U19 2004 DNC* 3 1 DNF 11 2495 33
3. SVK 180759 Oršula Jakub 223 092 11 U21 2002 2 4 DNC* DNC 13 1615 50
4. SVK 155046 Palmaj Peter 105 223 1 A21 1976 DNC* 1 DNC DNC 15 990 67
5. SVK 196991 Valentovičová Laura Valéria 105 410 32 U17 2007 DNC* DNF DNC DNC 21 505 83
5. SVK 184714 Simonová Karolína Sarah 101 589 22 U19 2004 DNC* DNC DNC DNC 21 83
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 29 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 31 2008 2* 1 1 1 3 7660 3
2. SVK 654 Kolenčiak Karolína 105 382 32 2008 1 2* 2 2 5 6155 7
3. SVK 13142 Zimáni Zuzana 223 228 32 2009 5* 3 3 3 9 5275 10
4. SVK 809 Babinčák Tomáš 103 449 31 2008 3 4 5* 4 11 4650 14
5. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 32 2009 4 6 9* 5 15 4165 17
6. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 32 2009 6 7 4 DNF* 17 3770 21
7. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 8* 8 6 6 20 3435 24
8. SVK 864 Kolenčiak Nikola 105 381 42 2012 9* 5 7 9 21 3145 28
9. SVK 331 Stoláriková Lucia 105 315 32 2009 7 9 10* 8 24 2890 31
10. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 12* 10 8 7 25 2660 34
11. SVK 12 Hruška Simon 101 622 41 2012 15 11 11 DNF* 37 2455 38
12. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 14 12 12 DNC* 38 2265 41
13. SVK 676 Benček Marek 213 155 41 2011 10 DNC* DNC DNC 70 2090 45
14. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 31 2009 11 DNF* DNC DNC 71 1930 48
15. SVK 808 Blechta Tomáš 101 614 31 2008 13 DNF* DNC DNC 73 1780 52
16. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 16 DNF* DNC DNC 76 1640 55
17. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 17 DNF* DNC DNC 77 1510 59
18. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 51 2013 18 DNF* DNC DNC 78 1385 62
19. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 19 DNF* DNC DNC 79 1270 66
20. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 20 DNF* DNC DNC 80 1155 69
21. SVK 333 Flesarová Karolína 101 649 42 2011 21 DNF* DNC DNC 81 1050 72
22. SVK 595 Opálka Branislav 105 398 41 2010 22 DNF* DNC DNC 82 950 76
23. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 23 DNF* DNC DNC 83 855 79
24. SVK 52 Hrušová Gréta 101 648 52 2015 24 DNC* DNC DNC 84 760 83
25. SVK 278 Kohút Patrik 105 397 31 2008 25 DNC* DNC DNC 85 670 86
26. SVK 992 Macháček Samo 101 640 51 2014 26 DNF* DNC DNC 86 585 90
27. SVK 256 Kolenčiak Gregor 105 416 51 2014 DNS* DNC DNC DNC 90 505 93
27. SVK 110 Hešková Karolína 103 436 32 2009 DNC* DNC DNC DNC 90 93
27. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 32 2007 DNC* DNC DNC DNC 90 93