Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 111 - Pohár SNP
Miesto a dátum : Gabčíkovo, 20.08.2022 - 21.08.2022
Usporiadateľ : Dynamo
Riaditeľ preteku : Tomáš Malatinský
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Jančinová Dana, Siebertová Zuzana, Oršula Peter
Trieda : 29R - 29er   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 1973 Mika Viktor 223 114 21 2006 3 4* 1 1 1 6 4395 17
Lichvár Oliver 223 201 21 2006  
2. SVK 2533 Krivosudský Oliver 101 601 21 2005 1 1 2 3* 2 6 2890 33
Stolárik Ladislav 105 314 21 2006  
3. SVK 2363 Brestovský Alex 223 111 31 2008 2 2 3 4* 3 10 2010 50
Zimáni Ján 223 229 21 2006  
4. GER 2307 Čermák Jaroslav cze 001 11 2001 5* 3 4 2 5 14 1385 67
Drengubiak Patrik 223 119 31 2007  
5. SVK EN 211 Kocanová Valéria 223 107 32 2007 6* 5 5 5 4 19 900 83
Brestovský Matej 223 004 1 1982  
6. SVK 2201 Kocanová Barbora 223 108 22 2004 4 DNF* 6 DNC DNC 24 505 100
Bartánusová Barbora 223 187 22 2004  
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 16 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 4222 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 4* 3 3 1 1 8 6385 6
Ráčková Miroslava 101 617 2 1982  
2. SVK 56420 Rolík Michal 202 118 31 U17 2008 3 2 2 2 5* 9 4880 13
Rolík Rastislav 202 066 1 1970  
3. SVK 57186 Krajmer Peter 103 224 1 1978 6* 4 1 5 3 13 4000 19
Hošták Tibor 106 151 1 1980  
4. SVK 53901 Puchoň Ján 101 099 1 1962 10* 5 4 3 2 14 3375 25
Wye Olivia 101 652 22 2006  
5. SVK 56481 Hrušková Sára 101 618 22 JUN 2004 5 7 DNF* 4 4 20 2890 31
Prokopcová Nina 103 444 22 U17 2005  
6. SVK 57156 Siebert Peter 110 458 21 2006 8 DNF* 5 7 7 27 2495 38
Kollárik Matej 110 353 1 1990  
7. SVK 54070 Dinková Alexandra 105 431 2 1973 11* 10 6 6 6 28 2160 44
Dranačková Zuzana 104 243 2 1974  
8. SVK 55155 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 2 1 DNC* DNC DNC 37 1870 50
Summerling Roman 101 244 1 1964  
9. SVK 50919 Kaňuková Kristína 232 004 32 U17 2009 1 6 DNC* DNC DNC 41 1615 56
Siebertová Hanka 110 473 32 U17 2007  
10. SVK Marek Mihalík Marek 101 259 1 1976 7 8 DNC* DNC DNC 49 1385 63
Mihalíková Miriam 101 620 42 2010  
11. SVK 50766 Hruša Peter 101 645 1 1979 14 12 7 DNC* DNC 50 1180 69
Hrušová Jarmila 101 646 2 1984  
12. SVK 51682 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 12 9 DNC* DNC DNC 55 990 75
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
13. SVK GRE Griač Jozef 101 625 1 1963 13 11 DNC* DNC DNC 58 815 81
Dobrovodská Miriam 101 629 2 1980  
14. SVK 51901 Krivosudský Rastislav 101 608 1 1973 DNF* DNC 8 DNC DNC 59 655 88
Krivosudská Ivana 101 610 2 1976  
15. SVK 50747 Palmajová Diana 105 072 2 1971 9 DNF* DNC DNC DNC 60 505 94
Samuhelová Selina 105 399 32 2009  
16. SVK 54062 Bilková Júlia 103 189 2 1968 DNC* DNC DNC DNC DNC 68 100
Bilková Nina 103 333 2 1998  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 7 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 271 Mihalík Tomáš 101 359 1 MAS 1981 1 1 2* 1 1 4 4730 14
2. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 MAS 1973 3 2 1 2 DNF* 8 3225 29
3. CZE 54 Červenka Matouš cze 001 1 MAS 1974 2 3* 3 3 2 10 2345 43
4. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 GRM 1965 4* 4 4 4 3 15 1720 57
5. SVK 64 Súkeník Martin 135 079 1 MAS 1973 6* 6 5 5 4 20 1235 71
6. SVK 7 Čekovský Andrej 101 628 1 MAS 1975 7* 7 6 6 5 24 840 86
7. SVK 1 Hladný Róbert 101 243 1 GRM 1972 5 5 DNC* DNC DNC 26 505 100
Trieda : L47 - ILCA 4   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 2 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. SVK 176678 Gemzická Sofia 223 190 32 U16 2007 50
2. SVK 180759 Kohút Patrik 105 397 31 U16 2008 100
Trieda : LAR - ILCA 6   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 218394 Rajský Peter 105 401 21 U19 2004 1 2* 1 1 1 4 5505 10
2. SVK 220630 Lackó Peter Dominik 103 429 21 U19 2005 4* 3 2 2 2 9 4000 20
3. SVK 210224 Pašúthová Dominika 105 423 22 U19 2004 6 4 3 4 OCS* 17 3120 30
4. SVK 163051 Malina Alex Zdenek 101 595 11 U21 2002 5 1 DNF* 3 OCS 20 2495 40
5. SVK 196991 Valentovičová Laura Valéria 105 410 32 U17 2007 8* 8 4 5 3 20 2010 50
6. SVK 180759 Kohút Patrik 105 397 31 U17 2008 9* 6 5 6 4 21 1615 60
7. SVK 176678 Gemzická Sofia 223 190 32 U17 2007 10 DNF* 6 7 5 28 1280 70
8. SVK 164429 Melišová Janka 103 366 12 U21 2002 3 5 DNC* DNC DNC 30 990 80
9. SVK 203018 Marková Barbora 105 420 32 U17 2007 2 7 DNC* DNC DNC 31 735 90
10. SVK 175787 Oršula Jakub 223 092 11 U21 2002 7 DNC* DNC DNC DNC 40 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 49 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 31 2008 1 3* 1 1 2 5 8955 2
2. CZE 769 Přikryl Jeremias cze 001 31 2007 2 1 3 7* 4 10 7450 4
3. SVK 654 Kolenčiak Karolína 105 382 32 2008 4* 4 4 2 1 11 6570 6
4. CZE 819 Dokoupilova Beata cze 001 32 2008 6* 2 2 4 5 13 5945 8
5. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 32 2009 8* 5 6 3 3 17 5460 10
6. CZE 934 Čaganová Julie cze 001 32 2008 5 7 12* 8 7 27 5065 12
7. SVK 809 Babinčák Tomáš 103 449 31 2008 7 6 8 6 9* 27 4730 14
8. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 32 2009 9 8 10 13* 6 33 4440 16
9. CZE 86 Stolba Marek cze 001 41 2011 13 10 11 5 16* 39 4185 18
10. CZE 833 Fikáček Jan cze 001 31 2007 15* 13 9 11 8 41 3955 20
11. CZE 930 Beroun Daniel cze 001 31 2009 20 26* 5 14 11 50 3750 22
12. CZE 925 Stolbova Ela cze 001 32 2008 3 23 16 9 24* 51 3560 24
13. SVK 13142 Zimáni Zuzana 223 228 32 2009 12 DNF* 7 10 22 51 3385 27
14. CZE 828 Grodl Tomáš cze 001 41 2010 14 11 13 29* 15 53 3225 29
15. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 10 16 24* 12 19 57 3075 31
16. SVK 808 Blechta Tomáš 101 614 31 2008 28* 9 17 17 18 61 2935 33
17. CZE 867 Balzerová Mariana cze 001 42 2010 22* 14 18 21 13 66 2805 35
18. CZE 927 Ptáčková Markéta cze 001 32 2008 21* 20 14 19 14 67 2680 37
19. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 11 19 23 16 30* 69 2560 39
20. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 17 18 15 30* 21 71 2450 41
21. CZE 834 Dokoupil Hynek cze 001 41 2011 18 DNF* 22 22 10 72 2345 43
22. SVK 458 Koprda Viktor 110 496 31 2008 31 15 19 32* 12 77 2245 45
23. SVK 331 Stoláriková Lucia 105 315 32 2009 25* 21 25 18 23 87 2145 47
24. SVK 864 Kolenčiak Nikola 105 381 42 2012 16 32* 27 24 25 92 2055 49
25. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 19 24 21 35* 28 92 1965 51
26. SVK 333 Flesarová Karolína 101 649 42 2011 DNF* DNC 20 15 17 102 1880 53
27. CZE 954 Mahr Emma cze 001 42 2010 27 22 37* 31 26 106 1800 55
28. SVK 650 Čulenová Karolínka 110 471 42 2011 33 12 30 37* 34 109 1720 57
29. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 35* 27 28 26 32 113 1645 59
30. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 23 30 29 33* 33 115 1570 61
31. SVK 8057 Granec Martin 101 654 41 2012 30 31 32 25 DNF* 118 1500 63
32. SVK 256 Kolenčiak Gregor 105 416 51 2014 32 29 38* 28 31 120 1430 65
33. CZE 550 Halouzková Marie cze 001 42 2011 38 25 39 DNC* 20 122 1365 67
34. SVK 12 Hruška Simon 101 622 41 2012 29 36* 33 27 36 125 1300 69
35. CZE 952 Svobodová Annie cze 001 42 2010 DNF* DNF 31 23 27 131 1235 71
36. SVK 595 Opálka Branislav 103 461 41 2010 34 DNF* 35 36 29 134 1175 73
37. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 39 DNF* 26 20 DNF 135 1115 76
38. SVK 791 Bachratá Júlia 105 337 32 2007 40* 33 34 34 35 136 1055 78
39. SVK 2058 Pálka David 110 470 41 2010 26 35 40 OCS* 37 138 1000 80
40. CZE 869 Ira David cze 001 31 2009 24 17 DNC* DNC DNC 141 945 82
41. CZE 806 Martiš Max cze 001 41 2011 DNF* 28 36 39 38 141 890 84
42. CZE 66 Beroun Marek cze 001 41 2012 36 34 DNC* 38 DNC 158 840 86
43. SVK 992 Macháček Samo 101 640 51 2014 DNF* DNF 41 40 DNC 181 790 88
44. SVK 565 Mihalík Martin 101 651 51 2014 37 DNC* DNF DNC DNC 187 740 90
45. SVK 13650 Čulen Jakub 110 472 51 2013 41 DNF* DNC DNC DNC 191 690 92
46. SVK 244 Bačová Lenka 239 005 42 2012 42 DNC* DNF DNC DNC 192 640 94
47. SVK 803 Chorvát Marek 239 019 51 2013 43 DNF* DNC DNC DNC 193 595 96
48. SVK 25 Opálka Rebecca 105 433 42 2012 DNF* DNF DNF DNC DNC 200 528 98
48. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 51 2013 DNC* DNF DNC DNC DNC 200 528 98