Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 115 - Pohár Slovana
Miesto a dátum : Senec, 15.10.2022 - 16.10.2022
Usporiadateľ : Slovan
Riaditeľ preteku : Peter Šabo
Hlavný rozhodca : Jančina Michal
Rozhodcovia : Jančinová Dana, Kančevová Zuza, Boroš Milan
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 50919 Kaňuková Kristína 232 004 32 U17 2009 1 2 1 5* 1 5 5020 13
Siebertová Hanka 110 473 32 U17 2007  
2. SVK 55155 Macháček Katka 101 439 2 1985 2 1 2 2 4* 7 3515 25
Macháček Samo 101 640 51 2014  
3. SVK 53901 Puchoň Ján 101 099 1 1962 6* 4 3 1 6 14 2635 38
Wye Olivia 101 652 22 2006  
4. SVK 56420 Rolík Michal 202 118 31 U17 2008 3 7* 6 3 3 15 2010 50
Rolík Rastislav 202 066 1 1970  
5. SVK 57156 Siebert Peter 110 458 21 U17 2006 DNC* 3 4 4 5 16 1525 63
Sopúchová Emma Mária 103 441 32 U17 2007  
6. SVK 57389 Mihalík Marek 101 259 1 1976 5 5 7* 7 2 19 1130 75
Mihalík Martin 101 651 51 2014  
7. SVK 54070 Dinková Alexandra 105 431 2 1973 4 8 5 6 DNC* 23 795 88
Dinka Timotej 105 432 31 2008  
8. SVK ESP1 Palmaj Peter 105 223 1 1976 DNC* 6 DNF DNF DNC 33 505 100
Matejová Lea 105 428 2 1987  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 16 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 3 Lidařík Rudolf cze 001 1 MAS 1978 2 1 11* 1 2 6 6525 6
2. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 MAS 1973 1 4* 1 3 3 8 5020 13
3. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 MAS 1981 3 2 3 5 7* 13 4140 19
4. CZE 63 Ščerba Kamil cze 001 1 GRM 1969 4 5 8* 4 1 14 3515 25
5. SVK 271 Mihalík Tomáš 101 359 1 MAS 1981 5 6 2 2 DNC* 15 3030 31
6. CZE 98 Ščerba Patrik cze 001 1 1993 6 3 4 8* 8 21 2635 38
7. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 GRM 1965 9 10* 7 6 4 26 2300 44
8. CZE 500 Sedláček Petr cze 001 1 1988 8 11* 5 7 6 26 2010 50
9. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 GRM 1972 7 7 6 9* 9 29 1755 56
10. CZE 24 Valouch Libor cze 001 1 1988 11* 8 10 11 5 34 1525 63
11. SVK 19 Macura Michal 325 051 1 MAS 1977 10 9 9 15 DNC* 43 1320 69
12. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 1 GRM 1972 12 13* 13 12 10 47 1130 75
13. CZE 56 Němec Milan cze 001 1 GGM 1962 13* 12 12 13 11 48 955 81
14. SVK NZL64 Súkeník Martin 135 079 1 MAS 1973 15* 14 14 10 12 50 795 88
15. SVK 7 Čekovský Andrej 101 628 1 MAS 1975 14 16 15 14 DNC* 59 645 94
16. SVK 1908 Hačko Tibor 101 335 1 GGM 1954 16 15 DNC* DNC DNC 65 505 100
Trieda : LAR - ILCA 6   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 218394 Rajský Peter 105 401 21 U19 2004 1 1 2 2 4* 6 5275 11
2. SVK 203018 Marková Barbora 105 420 32 U17 2007 4* 3 1 4 1 9 3770 22
3. SVK 207187 Kecskésová Michaela 103 361 2 A21 1998 6* 2 3 3 3 11 2890 33
4. SVK 210224 Pašúthová Dominika 105 423 22 U19 2004 2 5 5 1 7* 13 2265 44
5. SVK 220630 Lackó Peter Dominik 103 429 21 U19 2005 3 4 4 5* 2 13 1780 56
6. SVK 196991 Valentovičová Laura Valéria 105 410 32 U17 2007 5 6 6 7* 6 23 1385 67
7. SVK 184973 Drengubiak Patrik 223 119 31 U17 2007 7 7 7 6 8* 27 1050 78
8. SVK 155046 Gemzická Sofia 223 190 32 U17 2007 8 8 8 8 9* 32 760 89
9. SVK 198739 Prokopcová Nina 103 444 22 U19 2005 DNC* DNC DNC DNC 5 35 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 16 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 809 Babinčák Tomáš 103 449 31 2008 1 1 1 1 DNC* 4 2610 6
2. SVK 12 Hruška Simon 101 622 41 2012 3 2 2 5* 1 8 2008 13
3. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 6 4 10* 2 3 15 1656 19
4. SVK cze805 Blechta Tomáš 101 614 31 2008 5 3 4 3 DNC* 15 1406 25
5. SVK 333 Flesarová Karolína 101 649 42 2011 2 6 12* 10 7 25 1212 31
6. SVK 70 Patay Daniel 101 634 51 2013 4 8 7 11* 6 25 1054 38
7. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 8 7 5 6 DNC* 26 920 44
8. SVK 458 Koprda Viktor 110 496 31 2008 10* 9 9 7 2 27 804 50
9. CZE 3 Lidaříková Ema cze 001 42 2011 14* 12 3 8 4 27 702 56
10. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 7 11* 8 4 8 27 610 63
11. SVK 331 Stoláriková Lucia 105 315 32 2009 9 5 6 DNS* DNC 37 528 69
12. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 11 10 11 9 DNC* 41 452 75
13. SVK 8057 Granec Martin 101 654 41 2012 13* 13 13 12 5 43 382 81
14. SVK GE1365 Ilenčík Jakub 110 493 51 2014 15 15 14 DNF* 9 53 318 88
15. SVK CZE448 Matejová Amália 105 437 42 2012 DNC* 16 DNS DNC 10 60 258 94
16. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 31 2009 12 14 DNC* DNC DNC 60 202 100
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
4 Jančina Michal HR 5 5 50 OK
16 Jančinová Dana R 5 5 25 OK
20 Boroš Milan R 5 5 25 OK
41 Kančevová Zuza R 5 5 25 OK