Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 152 - Májová regata
Miesto a dátum : Slnava, 07.05.2022 - 08.05.2022
Usporiadateľ : TJ Slnava Piestany
Riaditeľ preteku : Ivan Švančara
Hlavný rozhodca : Prišticová Júlia
Rozhodcovia : Orviská Antónia
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 458 Siebert Peter 110 458 21 2006 1 2* 2 1 4 1406 25
Sopúchová Emma Mária 103 441 32 2007  
2. SVK 50919 Kaňuková Kristína 232 004 32 2009 2* 1 1 2 4 804 50
Siebertová Hanka 110 473 32 2007  
3. SVK 7 Siebert Matej 110 457 1 1970 3 3 3 4* 9 452 75
Bokor Martin 110 451 1 1990  
4. SVK 77 Bačik Boris 110 441 1 1968 4* 4 4 3 11 202 100
Šubík Michal 110 480 1 1990  
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Zobraziť výsledky rozjázd s časmi
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 511 Zubaľ Branislav 142 001 1 1972 2.* 1. 2. 1. 1. 5 3165 11
Nahálka Robo 142 023 1 1972  
Fillo Tomas 142 059 1 1985  
2. SVK 502 Ilenčík Tomáš 110 484 1 1985 1. 8.* 1. 2. 2. 6 2262 22
Konařík Luděk 110 460 1 1958  
Ilenčík Jakub 110 493 51 2014  
3. SVK 508 Psalman Miloslav 110 120 1 1964 3. 3. 4.* 3. 4. 13 1734 33
Fiantoková Mária 110 463 2 1982  
4. SVK 505 Kollárik Matej 110 353 1 1990 4.* 4. 3. 4. 3. 14 1359 44
Švančara Marek 110 500 1 1989  
Drahovský Tomáš 110 466 1 1987  
5. SVK 504 Urban Jozef 110 435 1 1963 5.* 2. 5. 5. 5. 17 1068 56
Švančara Ivan 110 487 1 1965  
6. SVK 10 Klieštenec Jozef 110 501 1 1941 7.* 6. 6. 6. 6. 24 831 67
Kizek Tomáš 110 489 1 1974  
7. SVK 503 Kollárik Igor 110 212 1 1963 8.* 5. 7. 7. 8. 27 630 78
Držík Juraj 110 288 1 1966  
Dudej Vasil 110 394 1 1963  
Zelenay Róbert 110 192 1 1960  
8. SVK 501 Vitko Juraj 110 013 1 1950 6. 7. 9.* 9. 7. 29 456 89
9. SVK 506 Markech Ľubomír 110 476 1 1966 9.* 9. 8. 8. 9. 34 303 100
Varga Marcela 110 481 1 1989  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 58 Koprda Viktor 110 496 31 2008 1 1 3 5 2637 17
2. SVK 650 Čulenová Karolínka 110 471 42 2011 2 2 2 6 1734 33
3. SVK 2058 Pálka David 110 470 41 2010 3 3 1 7 1206 50
4. SVK 888 Čulen Jakub 110 472 51 2013 4 5 5 14 831 67
5. SVK 999 Škultéty Ondrej 110 497 51 2014 5 4 6 15 540 83
6. SVK 8 Kupec Matej 110 469 41 2011 6 6 4 16 303 100
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
35 Prišticová Júlia HR 3 3 30 OK
57 Orviská Antónia R 3 3 15 OK