Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 153 - Balnea cup
Miesto a dátum : Slnava, 28.05.2022 - 29.05.2022
Usporiadateľ : TJ Slnava Piestany
Riaditeľ preteku : NULL
Hlavný rozhodca : Lehota Igor
Rozhodcovia : Jančinová Dana
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 10 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 55155 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 1 1 3 4* 3 8 5020 10
Summerling Roman 101 244 1 1964  
2. CZE 56750 Ptáčník Matěj cze 001 21 U17 2005 3* 3 2 2 1 8 3515 20
Ptáčník Ondřej cze 002 21 U17 2005  
3. SVK 56481 Hrušková Sára 101 618 22 JUN 2004 4 5 1 1 DSQ* 11 2635 30
Prokopcová Nina 103 444 22 JUN 2005  
4. SVK 5422 Puchoň Ján 101 099 1 1962 5* 2 5 3 4 14 2010 40
Wye Olivia 101 652 22 U17 2006  
5. SVK 4222 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 2 6 4 5 DNC* 17 1525 50
Babinčák Ján 106 184 1 1974  
6. SVK 56420 Rolík Michal 202 118 31 U17 2008 6 4 7* 6 2 18 1130 60
Rolík Rastislav 202 066 1 1970  
7. SVK 7 Nosko Ľubomír 110 371 1 1993 7* 7 6 7 5 25 795 70
Drahovský Tomáš 110 466 1 1987  
8. SVK 53738 Čulen Marek 110 454 1 1976 8 8 8 DNC* DNC 35 505 80
Fiantoková Mária 110 463 2 1982  
9. SVK 50919 Siebert Matej 110 457 1 1970 DNC* DNC DNC DNC DNC 44 90
Siebertová Hanka 110 473 32 2007  
9. SVK 57156 Siebert Peter 110 458 21 U17 2006 DNC* DNC DNC DNC DNC 44 90
Sopúchová Emma Mária 103 441 32 U17 2007  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 MAS 1981 1 1 1 2* 1 4 4395 17
2. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 MAS 1973 2 2 2 1 3* 7 2890 33
3. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 GRM 1965 3* 3 3 3 2 11 2010 50
4. CZE 13 Orlovský Matúš 110 408 1 GRM 1969 4* 4 4 4 4 16 1385 67
5. SVK 71 Čekovský Andrej 101 628 1 MAS 1975 DNC* 6 5 5 5 21 900 83
6. SVK 17 Sedlačko Jozef 110 414 1 1994 5 5 6* 6 6 22 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 28 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 32 2009 2 6* 4 1 1 8 7405 4
2. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 32 2009 4* 1 1 2 4 8 5900 7
3. SVK 809 Babinčák Tomáš 103 449 31 2008 3* 2 2 3 2 9 5020 11
4. SVK 13142 Zimáni Zuzana 223 228 32 2009 1 4* 3 4 3 11 4395 14
5. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 8 7 5 5 9* 25 3910 18
6. SVK 331 Stoláriková Lucia 105 315 32 2009 5 12* 7 9 5 26 3515 21
7. SVK 12 Hruška Simon 101 622 41 2012 10 3 18* 10 7 30 3180 25
8. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 7 11 6 6 12* 30 2890 29
9. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 9 8 10* 7 6 30 2635 32
10. SVK CZE805 Blechta Tomáš 101 614 31 2008 11 5 8 12* 8 32 2405 36
11. SVK 458 Koprda Viktor 110 496 31 2008 6 9 DNC* 8 13 36 2200 39
12. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 14* 10 11 11 10 42 2010 43
13. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 31 2009 12 13 12 14 19* 51 1835 46
14. SVK 650 Čulenová Karolínka 110 471 42 2011 20* 14 9 20 15 58 1675 50
15. SVK 2058 Pálka David 110 470 41 2010 16 20* 15 16 11 58 1525 54
16. SVK 333 Flesarová Karolína 101 649 42 2011 19* 15 14 13 18 60 1385 57
17. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 13 16 DNF* 15 16 60 1255 61
18. SVK 70 Patay Daniel 101 634 51 2013 17 17 13 18* 17 64 1130 64
19. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 18 19* 16 17 14 65 1010 68
20. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 15 18 17 19 DNC* 69 900 71
21. SVK 992 Macháček Samo 101 640 51 2014 DNC* DNC DNF DNC 20 107 795 75
22. SVK 13 Sopúch Maximilián 103 442 51 2013 DNF* DNC DNC DNC DNC 116 598 79
22. SVK 565 Mihalík Martin 101 651 51 2014 DNC* DNC DNF DNC DNC 116 598 79
22. SVK 595 Opálka Branislav 103 461 41 2010 DNF* DNC DNC DNC DNC 116 598 79
22. GR 13650 Čulen Jakub 110 472 51 2013 DNC* DNC DNC DNC DNC 116 79
22. SVK 2010 Miškuf Filip 316 261 41 2010 DNC* DNC DNC DNC DNC 116 79
22. SVK 58 Moravčík Lukáš 110 474 41 2010 DNC* DNC DNC DNC DNC 116 79
22. SVK 676 Benček Marek 213 155 41 2011 DNC* DNC DNC DNC DNC 116 79