Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 253 - O pohár primátora Liptovského Trnovca - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 18.06.2022 - 19.06.2022
Usporiadateľ : JK Liptovská Mara
Riaditeľ preteku : Kvetoslava Antolová
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Antolová Kveta
Trieda : KJP - Športové lode   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Zobraziť výsledky rozjázd s časmi
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK 517 Machovec Dezider 223 052 1 1959 1. 1 800 20
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Machovec Jakub 223 055 11 2001  
Machovec Matúš 223 056 21 2004  
2. SVK 012 Csuday Zdenek 224 002 1 1959 2. 2 499 40
Miškov Alexander 223 116 11 2002  
3. SVK 432 Kincel Peter 317 037 1 1997 3. 3 323 60
Strapáčová Petra 326 039 2 1988  
Macura Michal 325 051 1 1977  
4. SVK 505 Kollárik Matej 110 353 1 1990 4. 4 198 80
Švančara Marek 110 500 1 1989  
5. SVK 0 Laco Jozef 215 030 1 1959 DNF 6 101 100
Miroslav Kop pol 002 1 1959  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 1 Cevár Andrej 223 274 41 2012 2 1 1 4 3012 13
2. SVK 7 Vojčík Hugo 223 264 41 2010 1 3 5 9 2109 25
3. SVK 505 Ábelová Nela 223 272 42 2012 3 2 4 9 1581 38
4. SVK 5 Blahušiaková Tamara 223 276 42 2012 6 4 2 12 1206 50
5. SVK 4 Butko Tomáš 223 273 31 2009 5 5 3 13 915 63
6. SVK 2 Cevár Lukáš 223 275 51 2013 4 6 6 16 678 75
7. SVK 6 Volek Tobias 223 278 51 2013 8 7 7 22 477 88
8. SVK 3 Petrík Max 223 277 51 2014 7 8 8 23 303 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 3 1 3 7 4016 13
Drengubiaková Nela 223 162 42 2010  
2. SVK 32111 Ružička Pavel 215 003 1 1975 1 5 2 8 2812 25
Kubiňák Radovan 215 177 1 1979  
3. SVK 7 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 4 3 1 8 2108 38
Esteves Linda 223 176 2 1976  
4. SVK 28657 Esteves Alicia 223 172 22 2003 2 4 4 10 1608 50
Esteves André 223 177 1 1977  
5. SVK 28638 Drengubiak Patrik 223 119 31 2007 7 2 5 14 1220 63
Esteves Enzo 223 256 51 2013  
6. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 5 6 7 18 904 75
Gemzická Melisa 223 191 42 2010  
7. SVK 95 Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007 6 7 6 19 636 88
Ursíny Juraj 223 139 31 2009  
8. SVK 50 Bartánusová Tereza 223 183 32 2007 8 8 DNF 25 404 100
Gemzická Sofia 223 190 32 2007  
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
71 Sloboda Igor HR 4 3 24 OK
6 Antolová Kveta R 4 3 12 OK