Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 256 - Regata Fatranu II
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 06.08.2022 - 07.08.2022
Usporiadateľ : TJ Fatran
Riaditeľ preteku : Jan Hlavsa
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Babjak Marián
Trieda : 29R - 29er   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 1973 Zimáni Zuzana 223 228 32 2009 1 2 3* 1 4 1406 20
Lichvár Oliver 223 201 21 2006  
2. SVK 2533 Mihalíková Miriam 101 620 42 2010 3* 1 1 3 5 804 40
Krivosudský Oliver 101 601 21 2005  
3. SVK 1369 Stoláriková Lucia 105 315 32 2009 2 3* 2 2 6 452 60
Brestovský Alex 223 111 31 2008  
4. SVK 2110 Bachratá Júlia 105 337 32 2007 4* 4 4 4 12 202 80
Mika Viktor 223 114 21 2006  
5. SVK 1127 Drengubiak Patrik 223 119 31 2007 DNC* DNC DNC DNC 18 100
Kocanová Barbora 223 108 22 2004  
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 177585 Miškov Alexander 223 116 11 U21 2002 1* 1 1 1 1 2* 1 1 6 4000 20
2. SVK 176678 Štefaničiak Matej 223 194 21 U19 2004 2 2 3 3 DNC* 4 5* 3 17 2495 40
3. SVK 175787 Oršula Jakub 223 092 11 U21 2002 3 3 2 2 DNC* 3 4 5* 17 1615 60
4. SVK 203018 Marková Barbora 105 420 32 U17 2007 DNF* DNF* DNC DNF 2 1 2 4 21 990 80
5. SVK 58359 Slosiar Leo 223 136 21 U19 2005 DNF* DNF* DNC DNC DNC 5 3 2 28 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 3* 3 2 2 1 1 4* 1 10 4568 9
2. SVK 808 Blechta Tomáš 101 614 31 2008 1 1 DNF* 1 2 3* 3 2 10 3364 18
3. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 2 2 1 3* 3* 2 2 3 12 2660 27
4. SVK 595 Opálka Branislav 103 461 41 2010 DNF* DNF* DNF DNC 4 4 1 4 37 2160 36
5. SVK 13 Sopúch Maximilián 103 442 51 2013 DNF* DNF* DNF DNC 5 5 6 5 45 1772 45
6. SVK 565 Mihalík Martin 101 651 51 2014 DNF* DNF* DNF DNC 8 6 5 8 51 1456 55
7. SVK 992 Macháček Samo 101 640 51 2014 DNF* DNF* DNF DNC 6 7 8 6 51 1188 64
8. SVK 25 Opálka Rebecca 105 433 42 2012 DNF* DNF* DNF DNC 7 8 7 7 53 956 73
9. SVK 424 Blechtová Adela 101 635 42 2012 DNF* DNF* DNF DNC 9 9 9 9 60 752 82
10. SVK 123 Volek Tobias 223 278 51 2013 DNF* DNF* DNF 4 DNC DNC DNC DNC 64 568 91
11. SVK 505 Vyoral Damián 223 252 51 2013 DNF* DNF* DNF 5 DNC DNC DNC DNC 65 404 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 12 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. POL 36409 Damps pol 001 21 2003 1 1 2 1 3* 1 4* 2 8 7080 8
Bojanovski pol 002 21 2003  
2. SVK 28657 Esteves Alicia 223 172 22 2003 2 3 3 4 2 6* 5* 5 19 5274 17
Esteves André 223 177 1 1977  
3. SVK 32111 Ružička Pavel 215 003 1 1975 DNF* DNC* DNC 2 1 2 1 1 20 4218 25
Kubiňák Radovan 215 177 1 1979  
4. SVK 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 4 2 1 5 7* 5 7* 4 21 3468 33
Gemzická Sofia 223 190 32 2007  
5. SVK 7 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 DNF* DNC* DNC 3 4 3 3 6 32 2886 42
Esteves Linda 223 176 2 1976  
6. SVK 36035 Chalupníková Katarína 215 087 2 1972 DNF* DNC* DNC 6 5 4 2 3 33 2412 50
Klara Chalupníková cze 002 32 2008  
7. SVK 87 Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007 3 4 4 DNC* DNC* 7 8 8 34 2010 58
Ursíny Juraj 223 139 31 2009  
8. CZE 36245 Jirí Pokorný cze 001 1 1980 DNF* DNC* DNC 8 6 8 6 12 53 1662 67
Petr Hrnčirík cze 002 1 1973  
9. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 DNF* DNC* DNC 7 8 9 10 7 54 1356 75
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
10. POL 36154 Kaszuba pol 001 32 2009 DNF* DNF* DNF 9 9 10 9 11 61 1080 83
Wozniak pol 002 32 2007  
11. POL 36403 Schtzmann pol 001 22 2005 DNF* DNC* DNC 11 10 11 11 10 66 834 92
Kaszuba pol 002 32 2008  
12. SVK 9 Neupaverová Dorota 223 207 32 2007 DNF* DNC* DNC 10 11 12 12 9 67 606 100
Neupaverová Agata 223 269 42 2010  
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
71 Sloboda Igor HR 6 8 96 OK
94 Babjak Marián R 6 8 48 OK