Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 257 - O pohár primátora Liptovského Mikuláša
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 13.08.2022 - 14.08.2022
Usporiadateľ : TJ Fatran
Riaditeľ preteku : Jozef Laco
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Babjak Marián
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 180759 Kolenčiak Karolína 105 382 32 U16 2008 1 1 3* 2 1 5 4000 20
2. SVK 148617 Zimáni Zuzana 223 228 32 U16 2009 4* 2 2 1 3 8 2495 40
3. SVK 203018 Marková Barbora 105 420 32 U16 2007 3 4* 1 3 2 9 1615 60
4. SVK 166298 Koprda Viktor 110 496 31 U16 2008 2 3 4* 4 4 13 990 80
5. SVK 176678 Gemzická Sofia 223 190 32 U16 2007 5 5 5 DNS* 5 20 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 2 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 381 Butko Tomáš 223 273 31 2009 1* 1 1 1 1 4 0 50
2. SVK 505 Esteves Enzo 223 256 51 2013 2 2 2 2 DNF* 8 0 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 14 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 36035 Chalupníková Katarína 215 087 2 1972 1 3* 3 2 1 7 7482 7
Chalupníková Klara cze 002 32 2008  
2. POL 36409 Damps pol 001 21 2003 4 2 DNF* 1 2 9 5676 14
Bojanovski pol 002 21 2003  
3. SVK 32111 Ružička Pavel 215 003 1 1975 2 1 5* 5 4 12 4620 21
Kubiňák Radovan 215 177 1 1979  
4. SVK 7 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 3 4 1 6* 5 13 3870 29
Esteves Linda 223 176 2 1976  
5. CZE 36245 Jirí Pokorný cze 001 1 1980 7 9* 2 4 3 16 3288 36
Drengubiak Patrik 223 119 31 2007  
6. SVK 2867 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 8 5 6 3 DNF* 22 2814 43
Drengubiaková Nela 223 162 42 2010  
7. SVK 28657 Esteves Alicia 223 172 22 2003 5 7 4 9* 8 24 2412 50
Esteves André 223 177 1 1977  
8. CZE 28663 Jindrich Formánek cze 001 1 1973 6 6 OCS* 7 6 25 2064 57
Katerina Formánková cze 002 1 1976  
9. CZE 28645 Karel Vacula cze 001 1 1985 10 8 8 DNF* 7 33 1758 64
Lucie Machovská cze 002 2 1972  
10. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 9 10 7 8 11* 34 1482 71
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
11. POL 36154 Patrycja Kaszuba pol 001 32 2009 12* 12 9 11 9 41 1236 79
Dawid Wožniak pol 002 32 2007  
12. POL 36403 Susanna Schtzmann pol 001 22 2005 11 13* 10 10 10 41 1008 86
Marta Kaszuba pol 002 32 2008  
13. SVK 95 Pavella Dušan 207 092 1 1947 14 14 11 DNS* 12 51 798 93
Vozárik Ján 901 30 1 1970  
14. SVK 009 Neupaverová Dorota 223 207 32 2007 13 11 DNF* DNC DNC 54 606 100
Neupaverová Agata 223 269 42 2010