Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 259 - Modrá stuha - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 08.10.2022 - 09.10.2022
Usporiadateľ : YC Limar
Riaditeľ preteku : Marián Babjak
Hlavný rozhodca : Babjak Marián
Rozhodcovia : NULL
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 52 Nemček Martin 105 308 1 1974 1 1 1 3 578 33
Nemček Martin 223 255 51 2013  
Štrba Miroslav 223 238 1 1966  
2. SVK XENA Hlavsa Ján 215 023 1 1951 2 2 2 6 277 67
Esteves Linda 223 176 2 1976  
3. SVK 18066 Vozárik Ján 901 330 1 1970 3 3 3 9 101 100
Pavella Dušan 207 092 1 1947  
Trieda : NL - Netriedové lode   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 0 Machovec Matúš 223 056 21 2004 1 1 1 3 2838 14
2. SVK 50 Esteves Alicia 223 172 22 2003 2 2 2 6 1935 29
Esteves André 223 177 1 1977  
3. SVK 32111 Ružička Pavel 215 003 1 1975 3 3 3 9 1407 43
Kubiňák Radovan 215 177 1 1979  
4. SVK 36036 Ružička Peter 215 043 1 1947 4 4 4 12 1032 57
Neupauer Rastislav 223 087 1 1973  
5. SVK 1 Machovec Jakub 223 055 11 2001 5 5 5 15 741 71
6. SVK 95 Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007 6 6 6 18 504 86
Ursíny Juraj 223 139 31 2009  
7. SVK 9 Neupaverová Dorota 223 207 32 2007 7 7 7 21 303 100
Neupaverová Agata 223 269 42 2010  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 1 1 1 3 3165 11
2. SVK 8 Butko Tomáš 223 273 31 2009 2 2 2 6 2262 22
3. SVK 381 Cevár Andrej 223 274 41 2012 3 3 3 9 1734 33
4. SVK 4 Vojčík Hugo 223 264 41 2010 4 4 4 12 1359 44
5. SVK 9 Blahušiaková Tamara 223 276 42 2012 5 5 5 15 1068 56
6. SVK 6 Cevár Lukáš 223 275 51 2013 6 6 6 18 831 67
7. SVK 8X Petrík Max 223 277 51 2014 7 7 7 21 630 78
8. SVK 505 Volek Tobias 223 278 51 2013 8 8 8 24 456 89
9. SVK 2 Braunerová Diana 105 395 42 2011 9 9 9 27 303 100
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
94 Babjak Marián HR 3 3 18 OK