Verzia pre tlač
Výsledková listina pretekov v jachtingu
Pretek :
ČTK 1010 - Majstrovstvá Slovenska v triedach Europa, Laser Standard, Optimist
Miesto a dátum :
Orava, 09.07.1998 - 12.07.1998
Usporiadateľ :
Riaditeľ preteku :
Emil Lovíšek
Hlavný rozhodca :
Ladislav Kollár
Rozhodcovia :
Predseda prot.komisie :
Protestná komisia :
Lodné triedy :
Europa, Laser Standard, Optimist
Typ pretekov :
Majstrovstvá Slovenska v triedach Europa, Laser Standard, Optimist
Digitálne spracoval :
Martin Vaňo, Michal Jančina, Róbert Madarász
Súbor s výsledkami :
Majstrovstva Slovenska 1998.pdf
Trieda :
EUR - Europa
 
Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin:
11 / 2
 
Rozjazdy
Koef.prizn. :
5
Por.
Plachta
Posádka
Klub
Reg.číslo
Rok nar.
1
2
3
4
5
6
7
Body
Log.body
%
1.
Fenik Marek
209 002 11
2
2
3*
2
3
1
3
13
5712
9
2.
Chalupník Miloslav
215 040 11
4*
4
4
4
1
2
2
17
4207
18
3.
Krúpa Agnesza
POL 042 22
NZ*
6
2
6
2
5
1
22
3326
27
4.
Taurkova Kateřina
POL 043 12
3
5
6
7*
4
3
4
25
2702
36
5.
Šašková Katarína
104 431 12
5
3
7*
3
5
6
5
27
2217
45
6.
Šaško Peter
104 340 11
1
1
1
1
NZ*
NZ
NZ
28
1821
55
7.
Kwiecinski Bartosz
POL 044 21
6
7*
5
5
6
4
6
32
1486
64
8.
Fenik Karol
209 001 11
7
8
8
NZ*
7
7
NZ
49
1197
73
9.
Dolník Barbora
POL 045 32
8
9
ND*
NZ
8
ND
NZ
58
941
82
10.
Planeta L.
209 016 11
10
10
10
8
NZ*
NZ
NZ
62
712
91
11.
Ďurkovič Rasťo
209 007 11
9
11
9
9
NZ*
NZ
NZ
62
505
100
Trieda :
LAS - Laser Standard
 
Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin:
16 / 3
 
Rozjazdy
Koef.prizn. :
5
Por.
Plachta
Posádka
Klub
Reg.číslo
Rok nar.
1
2
3
4
5
6
7
Body
Log.body
%
1.
Tarnowski Pavel
POL 034 11
1
1
2
1
6*
2
3
10
6526
6
2.
Bělunek Michal
CZE 035 21
3
2
4*
3
1
1
2
12
5020
13
3.
Hrubý Karel
CZE 036 11
4
4
1
8*
2
3
4
18
4140
19
4.
Palmaj Peter
101 433 11
2
3
6
4
3
5
11*
23
3515
25
5.
Valášek Marek
103 160 11
5
5
3
2
4
4
9*
23
3031
31
6.
Blatecký Dávid
CZE 037 11
6
6
7
7
5
6
NZ*
37
2635
38
7.
Štefl Lukáš
103 237 21
8
9
5
6
12*
7
8
43
2300
44
8.
Durak Lukasz
POL 038 21
12*
8
11
10
9
8
1
47
2010
50
9.
Chlup Zdenek
POL 039 21
NZ*
10
8
5
8
10
7
48
1754
56
10.
Krajmer Peter
103 224 11
7
7
10
ND
ND*
9
5
54
1526
63
11.
Tomasch Roman
104 245 21
9
11
9
9
10
11
12*
59
1319
69
12.
Fikacek Lukas
POL 040 21
11
13
12
14*
11
12
6
65
1130
75
13.
Trawczynski Milosz
POL 041 21
10
12
14*
11
13
13
10
69
956
81
14.
Nevedel Matúš
101 450 31
13
14
13
13
15*
15
13
81
795
88
15.
Uličný Andrej
101 409 31
14
15*
15
12
14
14
14
83
645
94
16.
Cibulka Martin
103 090 11
NZ*
16
NZ
NZ
7
NZ
NZ
91
505
100
Trieda :
OPT - Optimist
 
Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin:
23 / 3
 
Rozjazdy
Koef.prizn. :
5
Por.
Plachta
Posádka
Klub
Reg.číslo
Rok nar.
1
2
3
4
5
6
7
Body
Log.body
%
1.
Koutna Martina
CZE 046 32
1
1
7*
7
1
1
1
13
7314
4
2.
Žungovský Lukáš
205 147 31
2
3
1
2
12*
3
7
18
5808
9
3.
Tomasch Peter
104 249 31
3
2
3
1
3
8*
8
20
4928
13
4.
Zyglowicz Maciej
POL 047 31
11*
6
4
3
9
5
3
30
4303
17
5.
Dylag Lukas
POL 048 31
6
11*
8
5
6
2
6
33
3819
22
6.
Kaňuk Jakub
205 150 31
5
4
2
6
13*
4
13
34
3423
26
7.
Grzyska Maciej
POL 049 31
4
7
9
9
4
6
10*
39
3088
30
8.
Kwicinska Agata
POL 050 32
8
10
11*
4
10
7
4
43
2798
35
9.
Chudá Tatiana
204 077 32
20*
8
10
10
1
15
2
46
2542
39
10.
Kráľ Marko
204 098 31
7
5
22*
11
5
9
15
52
2314
43
11.
Očenášová Nikola
205 151 32
13*
13
6
12
8
12
5
56
2107
48
12.
Duda Andrzej
POL 051 31
9
12
13*
8
11
13
12
65
1918
52
13.
Olšanová Lucia
205 163 32
12
15
5
14
15
11
18*
72
1744
57
14.
Sadílková Katka
101 439 32
16
14
15
17*
14
10
9
78
1583
61
15.
Kachnič Branislav
105 201 31
15
17*
17
15
7
17
11
82
1433
65
16.
Baran Miroslav
205 155 31
10
16
14
13
17*
16
16
85
1293
70
17.
Križan Marko
103 293 31
17
9
DQ*
19
16
14
14
89
1161
74
18.
Norulák Dávid
103 290 31
18
22*
12
21
19
20
17
107
1037
78
19.
Hrivňák Michal
104 256 31
21*
18
16
18
18
19
20
109
920
83
20.
Šabo Andrej
101 440 31
14
19
19
16
NZ*
NZ
NZ
116
808
87
21.
Baláž Ferko
203 235 21
19
20
20
20
21*
18
19
116
703
91
22.
Králiková Katarína
204 099 32
23
21
18
22
20
ND
NZ*
127
602
96
23.
Ráček Jakub
101 438 31
22
23*
21
23
ND*
21
21
131
505
100